Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Fair playserien Pojkar 2007 Grupp E

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Fässbergs IF Lila Patrik Karlsson Lila, Vit, Lila
Fässbergs IF Vit Patrik Karlsson Lila, Vit, Lila
Landvetter IS Grön Sara Lundqvist Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Vit Sara Lundqvist Grön/Grön/Grön
Lekstorps IF 1 Martin Palmqvist 0705608195 Grön eller Vit/Vit eller grön/Grön
Lekstorps IF 2 Pierre Jonsson 0735423487 0735423487 Grön eller Vit/Vit eller grön/Grön
Lerums IS Lila Jan Westerberg lila/vit/vit
Lerums IS Vit Jan Westerberg lila/vit/vit
Mölnlycke IF GUL Tomas Rolandsson Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF SVART Tomas Rolandsson Gul/Svart/Gul
Qviding FIF Svart Johan Sandahl 0706301467 Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vinröd Johan Sandahl 0706301467 Vinröd/Vit/Vit
Sävedalens IF Blå Robert Löfqvist 0736423707 Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Röd Robert Löfqvist 0736423707 Röd/Blå/Röda
Utbynäs SK Blå Caroline Jarnestål 0735447042 Gul/Blå/Gula
Utbynäs SK Gul Caroline Jarnestål 0735447042 Gul/Blå/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-03-09 10:00 Lekstorps IF 2 - Lerums IS Vit LP Idrottsplats 12
2019-03-09 10:00 Qviding FIF Vinröd - Mölnlycke IF GUL Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-03-09 11:15 Lekstorps IF 1 - Lerums IS Lila LP Idrottsplats 12
2019-03-09 11:15 Qviding FIF Svart - Mölnlycke IF SVART Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-03-10 10:00 Landvetter IS Grön - Sävedalens IF Blå Landvetter IP B-plan 21
2019-03-10 11:15 Landvetter IS Vit - Sävedalens IF Röd Landvetter IP B-plan 22
2019-03-10 11:30 Fässbergs IF Lila - Utbynäs SK Blå Åbyvallen 22 Konstgräs
2019-03-10 12:45 Fässbergs IF Vit - Utbynäs SK Gul Åbyvallen 22 Konstgräs
Omgång 2
2019-03-16 10:00 Sävedalens IF Röd - Lekstorps IF 2 Vallhamra 22 Konstgräs
2019-03-16 10:00 Utbynäs SK Blå - Mölnlycke IF SVART Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2019-03-16 11:15 Sävedalens IF Blå - Lekstorps IF 1 Vallhamra 22 Konstgräs
2019-03-16 11:15 Utbynäs SK Gul - Mölnlycke IF GUL Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2019-03-16 13:30 Lerums IS Lila - Qviding FIF Vinröd Hulan
2019-03-16 14:45 Lerums IS Vit - Qviding FIF Svart Hulan
2019-03-16 16:15 Fässbergs IF Vit - Landvetter IS Grön Rävekärrsplan
2019-03-16 17:30 Fässbergs IF Lila - Landvetter IS Vit Rävekärrsplan
Omgång 3
2019-03-22 19:00 Mölnlycke IF SVART - Lerums IS Lila Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-03-22 19:00 Mölnlycke IF GUL - Lerums IS Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-03-23 10:00 Lekstorps IF 2 - Fässbergs IF Vit LP Idrottsplats 12
2019-03-23 10:00 Qviding FIF Vinröd - Sävedalens IF Röd Kviberg 52
2019-03-23 11:15 Lekstorps IF 1 - Fässbergs IF Lila LP Idrottsplats 12
2019-03-23 11:15 Qviding FIF Svart - Sävedalens IF Blå Kviberg 52
2019-03-24 10:00 Landvetter IS Grön - Utbynäs SK Blå Landvetter IP B-plan 21
2019-03-24 11:15 Landvetter IS Vit - Utbynäs SK Gul Landvetter IP B-plan 22
Omgång 4
2019-03-30 10:00 Utbynäs SK Blå - Lerums IS Lila Härlanda 12
2019-03-30 10:15 Fässbergs IF Vit - Qviding FIF Vinröd Rävekärrsplan
2019-03-30 11:15 Utbynäs SK Gul - Lerums IS Vit Härlanda 12
2019-03-30 11:30 Fässbergs IF Lila - Qviding FIF Svart Rävekärrsplan
2019-03-30 13:00 Landvetter IS Grön - Lekstorps IF 2 Landvetter IP A-plan 12
2019-03-30 13:00 Landvetter IS Vit - Lekstorps IF 1 Landvetter IP A-plan 11
2019-04-02 18:30 Sävedalens IF Röd - Mölnlycke IF SVART Furulundsplan 12 Konstgräs
2019-04-02 18:30 Sävedalens IF Blå - Mölnlycke IF GUL Furulundsplan 11 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info