Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Nordvästra C3, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 13:00 IK Wormo vit - Trollenäs IF
2019-04-14 10:00 Eslövs BK svart - Borstahusens BK röd
2019-04-14 10:00 Stehags AIF - Asmundtorps IF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-04-14 11:30 BK Landora - Maglasäte IF gul Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-04-14 12:00 Borstahusens BK blå - Svalövs BK Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-04-20 10:00 Borstahusens BK röd - Borstahusens BK blå Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-04-20 12:00 Asmundtorps IF - BK Landora Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-04-21 10:00 Harrie FF blå - Eslövs BK svart Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-04-21 11:00 Svalövs BK - IK Wormo vit Svalövs IP A-plan
2019-04-23 18:00 Trollenäs IF - Stehags AIF Trollevallen 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Stehags AIF - Svalövs BK Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:00 IK Wormo vit - Borstahusens BK röd Exercisfältet D-plan
2019-04-28 12:00 BK Landora - Trollenäs IF Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-04-28 12:00 Maglasäte IF gul - Asmundtorps IF Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-04-28 14:00 Borstahusens BK blå - Harrie FF blå Ulkavallen IP B-plan 7-manna
Maj
2019-05-04 10:00 Harrie FF blå - IK Wormo vit Högalids IP, A-plan 7-manna 2
2019-05-04 11:30 Borstahusens BK röd - Stehags AIF Ulkavallen IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 12:00 Trollenäs IF - Maglasäte IF gul Trollevallen 7-manna 2
2019-05-04 13:00 Svalövs BK - BK Landora Svalövs IP A-plan
2019-05-05 14:45 Eslövs BK svart - Borstahusens BK blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-05-11 10:00 IK Wormo vit - Eslövs BK svart
2019-05-11 10:00 Asmundtorps IF - Trollenäs IF Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-05-11 10:30 Maglasäte IF gul - Svalövs BK Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-05-11 12:00 Stehags AIF - Harrie FF blå Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-05-12 11:30 BK Landora - Borstahusens BK röd Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-05-18 12:00 Harrie FF blå - BK Landora Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-05-18 13:00 Borstahusens BK blå - IK Wormo vit Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-05-19 10:00 Borstahusens BK röd - Maglasäte IF gul Ulkavallen IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 11:00 Svalövs BK - Asmundtorps IF Svalövs IP A-plan
2019-05-19 12:45 Eslövs BK svart - Stehags AIF Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Trollenäs IF - Svalövs BK Trollevallen 7-manna 2
2019-05-25 10:30 Maglasäte IF gul - Harrie FF blå
2019-05-25 12:00 Asmundtorps IF - Borstahusens BK röd Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-05-25 12:30 BK Landora - Eslövs BK svart Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-05-26 12:00 Stehags AIF - Borstahusens BK blå Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
Juni
2019-06-08 10:00 Borstahusens BK röd - Trollenäs IF Ulkavallen IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 13:00 IK Wormo vit - Stehags AIF
2019-06-09 11:00 Harrie FF blå - Asmundtorps IF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-06-09 12:00 Borstahusens BK blå - BK Landora Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-06-09 14:15 Eslövs BK svart - Maglasäte IF gul Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-06-13 18:30 Asmundtorps IF - Eslövs BK svart Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-06-15 10:00 Trollenäs IF - Harrie FF blå Trollevallen 7-manna 2
2019-06-15 10:30 Maglasäte IF gul - Borstahusens BK blå Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-06-16 11:00 Svalövs BK - Borstahusens BK röd Svalövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 12:00 BK Landora - IK Wormo vit Landskrona IP D-plan 7-manna

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info