Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Nordvästra C1, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:00 Båstads GIF vit - Vejby IF orange Örebäcksvallen konstgräs
2019-04-13 12:00 Brunnby FF vit - Ängelholms FF vit Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-04-13 14:00 Vikens IK röd - Höganäs BK gul Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-04-14 11:30 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Allerums GIF Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-04-19 11:30 Vejby IF orange - Vikens IK röd Vejby IP 7-manna
2019-04-21 10:00 Förslövs IF - Brunnby FF vit Bjärevallen 7-manna
2019-04-23 18:15 Höganäs BK gul - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-04-24 19:00 Ängelholms FF vit - Hjärnarps GIF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-04-25 18:00 Jonstorps IF FK - Båstads GIF vit Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Allerums GIF - Höganäs BK gul Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Vikens IK röd - Jonstorps IF FK Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-04-28 09:00 Hjärnarps GIF - Förslövs IF Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-04-28 09:00 Båstads GIF vit - Ängelholms FF vit Örebäcksvallen konstgräs
2019-04-28 11:30 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Vejby IF orange Västra Karups IP C-plan 7-manna
Maj
2019-05-04 11:00 Ängelholms FF vit - Vikens IK röd Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 10:00 Brunnby FF vit - Hjärnarps GIF Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-05-05 11:00 Jonstorps IF FK - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-05 11:30 Vejby IF orange - Allerums GIF Vejby IP 7-manna
2019-05-11 10:00 Båstads GIF vit - Brunnby FF vit Örebäcksvallen A-plan 7-manna 2
2019-05-11 10:00 Höganäs BK gul - Vejby IF orange Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-05-11 11:00 Vikens IK röd - Förslövs IF Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-05-11 11:30 Allerums GIF - Jonstorps IF FK Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-12 11:30 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Ängelholms FF vit Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-05-13 18:00 Förslövs IF - Båstads GIF vit Bjärevallen 7-manna
2019-05-16 18:00 Hjärnarps GIF - Jonstorps IF FK Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-05-18 10:00 Förslövs IF - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Bjärevallen 7-manna
2019-05-19 10:00 Ängelholms FF vit - Allerums GIF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 11:30 Jonstorps IF FK - Höganäs BK gul Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-19 15:00 Brunnby FF vit - Vikens IK röd Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-05-21 18:30 Vikens IK röd - Hjärnarps GIF Vikvalla, konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 09:30 Vejby IF orange - Jonstorps IF FK Vejby IP 7-manna
2019-05-25 10:00 Höganäs BK gul - Ängelholms FF vit Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-05-26 11:00 Allerums GIF - Förslövs IF Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-26 11:30 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Brunnby FF vit Västra Karups IP C-plan 7-manna
Juni
2019-06-03 18:00 Hjärnarps GIF - Båstads GIF vit Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-06-06 11:00 Ängelholms FF vit - Vejby IF orange Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 10:00 Förslövs IF - Höganäs BK gul Bjärevallen 7-manna
2019-06-08 12:00 Båstads GIF vit - Vikens IK röd Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-06-09 09:00 Hjärnarps GIF - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-06-09 13:00 Brunnby FF vit - Allerums GIF Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-06-11 18:00 Allerums GIF - Hjärnarps GIF Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-06-15 11:00 Vejby IF orange - Förslövs IF Vejby IP 7-manna
2019-06-15 11:00 Jonstorps IF FK - Ängelholms FF vit Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-06-16 09:30 Höganäs BK gul - Brunnby FF vit Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-06-17 18:00 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Båstads GIF vit Västra Karups IP C-plan 7-manna

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info