Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Nordvästra C2, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 11:00 Vikens IK svart - Perstorp Bälinge IK vit Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-04-13 14:00 Röstånga IS - Hittarps IK svart Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-14 10:00 FC Kopparmöllan - Höganäs BK vit Kopparmöllans IP B-plan 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Råå IF vit - Hyllinge GIF Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2019-04-14 11:00 Ljungbyheds IF - Skånes Fagerhults IF Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-04-14 15:00 Helsingborgs IF blå - Klippans FF grön Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-19 11:00 Höganäs BK vit - Ljungbyheds IF Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-04-20 11:00 Hyllinge GIF - Helsingborgs IF blå Hyllinge IP B-plan 7-manna 1
2019-04-22 09:30 Hittarps IK svart - FC Kopparmöllan Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-04-22 11:00 Perstorp Bälinge IK vit - Röstånga IS Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-04-22 16:00 Skånes Fagerhults IF - Råå IF vit Junexvallen IP A-plan
2019-04-22 16:30 Klippans FF grön - Vikens IK svart Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Råå IF vit - Höganäs BK vit Råå IP B-plan 7-manna
2019-04-28 10:00 Röstånga IS - Vikens IK svart Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-28 10:00 FC Kopparmöllan - Perstorp Bälinge IK vit Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:00 Ljungbyheds IF - Hittarps IK svart Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:00 Klippans FF grön - Hyllinge GIF Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-04-28 15:00 Helsingborgs IF blå - Skånes Fagerhults IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-01 13:45 Perstorp Bälinge IK vit - Ljungbyheds IF Uggleplan, Perstorp B-plan
2019-05-04 11:00 Vikens IK svart - Hyllinge GIF Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-05-04 12:00 Hittarps IK svart - Råå IF vit Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-05-05 09:30 Höganäs BK vit - Helsingborgs IF blå Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-05-05 12:00 Röstånga IS - FC Kopparmöllan Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-05 16:00 Skånes Fagerhults IF - Klippans FF grön Junexvallen IP A-plan
2019-05-10 19:00 Helsingborgs IF blå - Hittarps IK svart Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 11:00 Råå IF vit - Perstorp Bälinge IK vit Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-11 11:00 Hyllinge GIF - Skånes Fagerhults IF Hyllinge IP B-plan 7-manna 1
2019-05-12 09:30 Klippans FF grön - Höganäs BK vit Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-05-12 10:00 FC Kopparmöllan - Vikens IK svart Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-05-13 18:30 Ljungbyheds IF - Röstånga IS Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-05-18 11:00 Perstorp Bälinge IK vit - Helsingborgs IF blå Uggleplan, Perstorp B-plan
2019-05-18 11:00 Vikens IK svart - Skånes Fagerhults IF Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-05-19 09:30 Höganäs BK vit - Hyllinge GIF Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-05-19 10:00 Röstånga IS - Råå IF vit Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-19 12:00 Hittarps IK svart - Klippans FF grön Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-05-22 18:15 FC Kopparmöllan - Ljungbyheds IF Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-05-25 10:30 Ljungbyheds IF - Vikens IK svart Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-05-25 12:00 Hyllinge GIF - Hittarps IK svart Hyllinge IP B-plan 7-manna 1
2019-05-25 15:00 Helsingborgs IF blå - Röstånga IS Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 09:30 Klippans FF grön - Perstorp Bälinge IK vit Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-05-26 11:00 Råå IF vit - FC Kopparmöllan Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-26 11:30 Skånes Fagerhults IF - Höganäs BK vit Junexvallen IP A-plan
Juni
2019-06-06 11:00 Perstorp Bälinge IK vit - Hyllinge GIF Uggleplan, Perstorp B-plan
2019-06-08 12:00 Hittarps IK svart - Skånes Fagerhults IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-06-08 14:00 Röstånga IS - Klippans FF grön Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-06-08 14:30 Vikens IK svart - Höganäs BK vit Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-06-09 10:00 FC Kopparmöllan - Helsingborgs IF blå Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-06-09 10:00 Ljungbyheds IF - Råå IF vit Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:15 Klippans FF grön - FC Kopparmöllan Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-06-15 11:00 Råå IF vit - Vikens IK svart Råå IP B-plan 7-manna
2019-06-15 11:00 Hyllinge GIF - Röstånga IS Hyllinge IP B-plan 7-manna 1
2019-06-16 09:30 Höganäs BK vit - Hittarps IK svart Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-06-16 11:00 Skånes Fagerhults IF - Perstorp Bälinge IK vit Junexvallen IP A-plan
2019-06-16 15:00 Helsingborgs IF blå - Ljungbyheds IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info