Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P9 Nordöstra C1, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 18:00 Lönsboda GoIF - Vittsjö GIK Snapphanevallen C-plan 5-manna
2019-04-14 12:00 Finja IF - Bjärnums GoIF Finja IP A-plan
2019-04-14 12:00 Tyringe IF - IFK Knislinge blå Tyrs Hage IP B-plan 5-manna
2019-04-14 15:00 Treby IF - Sibbhults IF Lindvallen B-plan 5-manna
2019-04-14 16:00 IFK Osby vit - Maglasäte IF svart Osby IP D-plan konstgräs 7-manna
2019-04-14 16:00 Hanaskogs IS - Hästveda IF Västra Heds IP 5-manna
2019-04-19 10:00 IFK Knislinge blå - IFK Osby vit Helgevallen B-plan 5-manna
2019-04-22 10:00 Vittsjö GIK - Hanaskogs IS Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Hästveda IF - Tyringe IF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 5-manna 1
2019-04-22 11:00 Sibbhults IF - Finja IF Färevallen Konstgräs 5-manna 1
2019-04-22 15:00 Maglasäte IF svart - Treby IF Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-04-22 16:00 Bjärnums GoIF - Lönsboda GoIF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
2019-04-27 10:30 Hanaskogs IS - Bjärnums GoIF Västra Heds IP 5-manna
2019-04-28 10:30 IFK Osby vit - Tyringe IF Osby IP B-plan
2019-04-28 11:00 Hästveda IF - Vittsjö GIK Björkvallen IP, Hästveda B-plan 5-manna 1
2019-04-28 12:00 Finja IF - Maglasäte IF svart Finja IP A-plan
2019-04-28 16:00 Treby IF - IFK Knislinge blå Lindvallen B-plan 5-manna
2019-04-28 16:00 Lönsboda GoIF - Sibbhults IF Snapphanevallen C-plan 5-manna
Maj
2019-05-04 10:00 IFK Knislinge blå - Finja IF Helgevallen B-plan 5-manna
2019-05-04 10:00 IFK Osby vit - Treby IF Osby IP B-plan
2019-05-05 10:30 Maglasäte IF svart - Lönsboda GoIF Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-05-05 11:00 Tyringe IF - Vittsjö GIK Tyrs Hage IP B-plan 5-manna
2019-05-05 14:00 Sibbhults IF - Hanaskogs IS Färevallen Konstgräs 5-manna 1
2019-05-05 16:00 Bjärnums GoIF - Hästveda IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
2019-05-11 12:00 Finja IF - IFK Osby vit Finja IP A-plan
2019-05-12 10:30 Vittsjö GIK - Bjärnums GoIF Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Hästveda IF - Sibbhults IF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 5-manna 1
2019-05-12 16:00 Treby IF - Tyringe IF Lindvallen B-plan 5-manna
2019-05-12 16:00 Lönsboda GoIF - IFK Knislinge blå Snapphanevallen C-plan 5-manna
2019-05-12 16:00 Hanaskogs IS - Maglasäte IF svart Västra Heds IP 5-manna
2019-05-18 10:10 Treby IF - Finja IF Lindvallen B-plan 5-manna
2019-05-18 10:30 IFK Knislinge blå - Hanaskogs IS Helgevallen B-plan 5-manna
2019-05-19 10:00 IFK Osby vit - Lönsboda GoIF Osby IP B-plan
2019-05-19 10:30 Maglasäte IF svart - Hästveda IF Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-05-19 11:00 Tyringe IF - Bjärnums GoIF Tyrs Hage IP B-plan 5-manna
2019-05-22 18:00 Sibbhults IF - Vittsjö GIK Färevallen Konstgräs 5-manna 1
2019-05-25 10:30 Vittsjö GIK - Maglasäte IF svart Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2019-05-25 10:30 Vittsjö GIK - IFK Osby vit Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Finja IF - Tyringe IF Finja IP A-plan
2019-05-26 11:00 Hästveda IF - IFK Knislinge blå Björkvallen IP, Hästveda B-plan 5-manna 1
2019-05-26 16:00 Lönsboda GoIF - Treby IF Snapphanevallen C-plan 5-manna
2019-05-26 16:00 Hanaskogs IS - IFK Osby vit Västra Heds IP 5-manna
2019-05-26 16:00 Bjärnums GoIF - Sibbhults IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
Juni
2019-06-06 10:30 IFK Knislinge blå - Vittsjö GIK Helgevallen B-plan 5-manna
2019-06-09 10:00 IFK Osby vit - Hästveda IF Osby IP B-plan
2019-06-09 10:00 Finja IF - Lönsboda GoIF Finja IP A-plan
2019-06-09 11:00 Tyringe IF - Sibbhults IF Tyrs Hage IP B-plan 5-manna
2019-06-09 12:00 Maglasäte IF svart - Bjärnums GoIF Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-06-09 16:00 Treby IF - Hanaskogs IS Lindvallen B-plan 5-manna
2019-06-12 18:30 Bjärnums GoIF - IFK Knislinge blå Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
2019-06-16 11:00 Hästveda IF - Treby IF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 5-manna 1
2019-06-16 14:00 Sibbhults IF - Maglasäte IF svart Färevallen Konstgräs 5-manna 1
2019-06-16 16:00 Hanaskogs IS - Finja IF Västra Heds IP 5-manna
2019-06-16 17:00 Lönsboda GoIF - Tyringe IF Snapphanevallen C-plan 5-manna

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info