Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F9 Sydvästra C1, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 BK Höllviken röd - Trelleborgs FF vit Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-04-13 10:00 Klågerups GoIF - Uppåkra IF svart Gamla IP, Klågerup konstgräs 5-manna 2
2019-04-14 10:00 Genarps IF - Vellinge IF Ekevallen, Genarp B-plan
2019-04-14 11:30 Oxie SK vit - Skanör Falsterbo IF Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-04-21 09:30 Vellinge IF - Klågerups GoIF Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-04-21 11:00 Uppåkra IF svart - Oxie SK vit Uppåkravallen, konstgräs 2
2019-04-22 14:30 Backarnas FF - BK Höllviken röd Dalhems IP A-plan 5-manna 2
2019-04-27 10:00 Klågerups GoIF - Trelleborgs FF vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-04-28 10:00 Genarps IF - Backarnas FF Ekevallen, Genarp B-plan
2019-04-28 10:00 Oxie SK vit - Vellinge IF Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
Maj
2019-05-04 10:00 BK Höllviken röd - Genarps IF Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-05-04 11:30 Trelleborgs FF vit - Oxie SK vit Söderslättshallens IP plan 1
2019-05-05 09:30 Vellinge IF - Skanör Falsterbo IF Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-05-05 10:30 Backarnas FF - Klågerups GoIF Dalhems IP A-plan 5-manna 2
2019-05-11 10:00 Oxie SK vit - Backarnas FF Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-05-12 10:00 Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-05-12 13:00 Klågerups GoIF - BK Höllviken röd Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-18 10:00 BK Höllviken röd - Oxie SK vit Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-05-19 10:00 Genarps IF - Klågerups GoIF Ekevallen, Genarp B-plan
2019-05-19 10:30 Backarnas FF - Skanör Falsterbo IF Dalhems IP A-plan 5-manna 2
2019-05-19 11:00 Trelleborgs FF vit - Uppåkra IF svart Söderslättshallens IP plan 2
2019-05-21 18:00 Uppåkra IF svart - Vellinge IF Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-05-25 10:00 Oxie SK vit - Genarps IF Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-05-26 10:00 Skanör Falsterbo IF - BK Höllviken röd Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-05-26 11:00 Uppåkra IF svart - Backarnas FF Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-05-26 11:30 Vellinge IF - Trelleborgs FF vit Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Juni
2019-06-01 10:00 Trelleborgs FF vit - Genarps IF Söderslättshallens IP plan 1
2019-06-02 10:00 Skanör Falsterbo IF - Uppåkra IF svart Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-06-08 10:00 BK Höllviken röd - Uppåkra IF svart Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-06-09 10:00 Klågerups GoIF - Oxie SK vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-06-11 18:00 Backarnas FF - Vellinge IF Dalhems IP A-plan 5-manna 2
2019-06-15 09:30 Uppåkra IF svart - Genarps IF Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-06-16 10:00 Skanör Falsterbo IF - Klågerups GoIF Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-06-16 10:00 Trelleborgs FF vit - Backarnas FF Söderslättshallens IP plan 1
2019-06-16 10:30 Vellinge IF - BK Höllviken röd Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-06-29 12:00 Genarps IF - Skanör Falsterbo IF Ekevallen, Genarp B-plan

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info