Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Nordvästra B3, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 18:00 Marieholms IS vit - IF Lödde gul Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-04-12 18:00 Teckomatorps SK - Glumslövs FF Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 10:00 Dösjöbro IF röd - Fortuna FF röd Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Furulunds IK svart Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-04-14 09:30 Eslövs BK svart - Eskilsminne IF vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-04-20 10:00 IF Lödde gul - Eslövs BK svart Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-04-21 11:30 Eskilsminne IF vit - Teckomatorps SK Västergårds IP 6, 7-manna
2019-04-21 17:00 Furulunds IK svart - Marieholms IS vit Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2019-04-22 10:30 Glumslövs FF - Dösjöbro IF röd Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-04-22 10:30 Fortuna FF röd - Ramlösa Södra IF vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-04-27 10:00 Dösjöbro IF röd - Teckomatorps SK Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-27 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Glumslövs FF Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-04-27 12:30 Eskilsminne IF vit - IF Lödde gul Västergårds IP 4, 7-manna
2019-04-28 09:30 Eslövs BK svart - Furulunds IK svart Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Marieholms IS vit - Fortuna FF röd Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
Maj
2019-05-03 18:00 Teckomatorps SK - IF Lödde gul Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 10:30 Glumslövs FF - Marieholms IS vit Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-05-04 11:00 Furulunds IK svart - Eskilsminne IF vit Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Dösjöbro IF röd - Ramlösa Södra IF vit Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 11:45 Fortuna FF röd - Eslövs BK svart Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-05-11 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Teckomatorps SK Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-11 14:00 Eskilsminne IF vit - Fortuna FF röd Västergårds IP 6, 7-manna
2019-05-12 09:30 Eslövs BK svart - Glumslövs FF Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-05-12 10:00 IF Lödde gul - Furulunds IK svart Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-12 15:00 Marieholms IS vit - Dösjöbro IF röd Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-05-17 18:00 Teckomatorps SK - Furulunds IK svart Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Dösjöbro IF röd - Eslövs BK svart Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 10:30 Glumslövs FF - Eskilsminne IF vit Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-05-19 11:45 Fortuna FF röd - IF Lödde gul Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-05-21 18:15 Ramlösa Södra IF vit - Marieholms IS vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-22 18:00 Marieholms IS vit - Teckomatorps SK Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-05-23 18:30 Eslövs BK svart - Ramlösa Södra IF vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-05-25 10:00 IF Lödde gul - Glumslövs FF Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-26 11:30 Eskilsminne IF vit - Dösjöbro IF röd Västergårds IP 6, 7-manna
2019-05-26 16:00 Furulunds IK svart - Fortuna FF röd Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
Juni
2019-06-06 10:00 Teckomatorps SK - Fortuna FF röd Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 10:00 Glumslövs FF - Furulunds IK svart Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-06-08 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Eskilsminne IF vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-06-09 12:00 Dösjöbro IF röd - IF Lödde gul Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-12 18:00 Furulunds IK svart - Dösjöbro IF röd Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-06-13 18:00 Marieholms IS vit - Eslövs BK svart Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Eslövs BK svart - Teckomatorps SK Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-06-16 10:00 IF Lödde gul - Ramlösa Södra IF vit Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-06-16 11:00 Eskilsminne IF vit - Marieholms IS vit Västergårds IP 6, 7-manna
2019-06-16 11:45 Fortuna FF röd - Glumslövs FF Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info