Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 Sydvästra B4, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 11:00 Trelleborgs FF - Ystads IF FF vit Söderslättshallens IP plan 3
2019-04-13 11:30 Oxie SK svart - Anderslövs BoIK blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 12:00 Vellinge IF röd - Hyllie IK grön Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 09:30 BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo L2 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 11:00 Skurups AIF vit - Skanör Falsterbo IF vit Skurups IP B-plan 7-manna
2019-04-20 10:00 Anderslövs BoIK blå - Trelleborgs FF Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 11:30 Hyllie IK grön - Skurups AIF vit Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 10:00 Skegrie BK - BK Höllviken röd Snarringe IP 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo L2 Söderslättshallens IP plan 3
2019-04-27 13:00 Oxie SK svart - Skegrie BK Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Vellinge IF röd - Anderslövs BoIK blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Skurups AIF vit - Ystads IF FF vit Skurups IP B-plan 7-manna
2019-04-28 11:15 Skanör Falsterbo IF vit - Hyllie IK grön Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Maj
2019-05-01 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Oxie SK svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-05-01 11:30 Ystads IF FF vit - Vellinge IF röd Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-05-04 13:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Vellinge IF röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-04 15:30 BK Höllviken röd - Oxie SK svart Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Skegrie BK - Trelleborgs FF Snarringe IP 7-manna 1
2019-05-05 11:00 Ystads IF FF vit - Skanör Falsterbo IF vit Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-05-05 11:30 Anderslövs BoIK blå - Skurups AIF vit Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 11:00 Trelleborgs FF - BK Höllviken röd Söderslättshallens IP plan 3
2019-05-11 11:30 Skurups AIF vit - IF Limhamn Bunkeflo L2 Skurups IP B-plan 7-manna
2019-05-11 11:30 Hyllie IK grön - Ystads IF FF vit Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 10:00 Vellinge IF röd - Skegrie BK Vellinge IP B-plan 7-manna 1
2019-05-13 18:30 Skanör Falsterbo IF vit - Anderslövs BoIK blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-05-17 18:30 BK Höllviken röd - Vellinge IF röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Skegrie BK - Skurups AIF vit Snarringe IP 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Oxie SK svart - Trelleborgs FF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 13:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Skanör Falsterbo IF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-05-19 13:00 Anderslövs BoIK blå - Hyllie IK grön Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Hyllie IK grön - IF Limhamn Bunkeflo L2 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 11:30 Ystads IF FF vit - Anderslövs BoIK blå Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-05-25 13:00 Skurups AIF vit - BK Höllviken röd Skurups IP B-plan 7-manna
2019-05-26 10:00 Vellinge IF röd - Oxie SK svart Vellinge IP B-plan 7-manna 1
2019-05-26 11:15 Skanör Falsterbo IF vit - Skegrie BK Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Juni
2019-06-08 10:00 BK Höllviken röd - Skanör Falsterbo IF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Ystads IF FF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-06-09 09:00 Trelleborgs FF - Vellinge IF röd Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 2
2019-06-09 12:30 Oxie SK svart - Skurups AIF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 14:30 Skegrie BK - Hyllie IK grön Snarringe IP 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Anderslövs BoIK blå - IF Limhamn Bunkeflo L2 Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 11:00 Skurups AIF vit - Trelleborgs FF Skurups IP B-plan 7-manna
2019-06-16 11:30 Hyllie IK grön - BK Höllviken röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 11:30 Ystads IF FF vit - Skegrie BK Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-06-17 18:00 Skanör Falsterbo IF vit - Oxie SK svart Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info