Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Sydvästra C1, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Lunds FF svart - Kävlinge GoIF 2 Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 10:30 Värpinge IF röd - Bjärreds IF orange Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Löberöds IF - FC Bellevue 2 Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-04-13 11:00 Uppåkra IF svart - Harlösa IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-04-14 09:30 Genarps IF svart - GOF IF Ekevallen, Genarp B-plan
2019-04-14 11:00 Lunds BK vit - Lunds BOIS Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-04-21 08:45 FC Bellevue 2 - Lunds BK vit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-04-21 10:00 Kävlinge GoIF 2 - Värpinge IF röd Högalids IP, A-plan 7-manna 2
2019-04-21 11:00 Harlösa IF - Genarps IF svart Harlösa IP B-plan 7-manna
2019-04-22 14:00 Bjärreds IF orange - Uppåkra IF svart Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-04-23 18:00 GOF IF - Löberöds IF Flyinge IP A-plan 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Genarps IF svart - Uppåkra IF svart Ekevallen, Genarp B-plan
2019-04-27 10:00 Löberöds IF - Harlösa IF Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-04-27 10:30 Värpinge IF röd - Lunds BOIS Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-04-27 11:15 Lunds FF svart - FC Bellevue 2 Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Lunds BK vit - GOF IF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-04-28 10:30 Bjärreds IF orange - Kävlinge GoIF 2 Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Maj
2019-05-02 18:15 GOF IF - Lunds FF svart Flyinge IP A-plan 7-manna 1
2019-05-04 08:45 FC Bellevue 2 - Värpinge IF röd Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-05-04 10:00 Genarps IF svart - Löberöds IF Ekevallen, Genarp B-plan
2019-05-04 11:00 Uppåkra IF svart - Kävlinge GoIF 2 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-04 13:45 Lunds BOIS - Bjärreds IF orange Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-05-05 11:00 Harlösa IF - Lunds BK vit Harlösa IP B-plan 7-manna
2019-05-07 18:15 Lunds BOIS - Lunds FF svart Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-05-08 18:15 Löberöds IF - Uppåkra IF svart Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-05-11 10:30 Värpinge IF röd - GOF IF Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-05-11 12:00 Bjärreds IF orange - FC Bellevue 2 Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-05-11 13:00 Lunds FF svart - Harlösa IF Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 10:00 Kävlinge GoIF 2 - Lunds BOIS Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-05-12 11:15 Lunds BK vit - Genarps IF svart Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-18 10:00 Löberöds IF - Lunds BK vit Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-05-18 10:00 GOF IF - Bjärreds IF orange Flyinge IP A-plan 7-manna 1
2019-05-19 08:45 FC Bellevue 2 - Kävlinge GoIF 2 Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Uppåkra IF svart - Lunds BOIS Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-19 11:00 Harlösa IF - Värpinge IF röd Harlösa IP B-plan 5-manna 2
2019-05-19 11:00 Genarps IF svart - Lunds FF svart Ekevallen, Genarp B-plan
2019-05-25 11:00 Bjärreds IF orange - Harlösa IF Borgeby IP F-plan 9-manna
2019-05-25 12:00 Lunds FF svart - Löberöds IF Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 13:10 Värpinge IF röd - Genarps IF svart Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Lunds BK vit - Uppåkra IF svart Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-26 10:00 Kävlinge GoIF 2 - GOF IF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-05-28 18:15 Lunds BOIS - FC Bellevue 2 Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
Juni
2019-06-08 10:00 Genarps IF svart - Bjärreds IF orange Ekevallen, Genarp B-plan
2019-06-08 10:00 GOF IF - Lunds BOIS Flyinge IP A-plan 7-manna 1
2019-06-08 10:00 Uppåkra IF svart - FC Bellevue 2 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-06-09 10:00 Lunds BK vit - Lunds FF svart Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-06-09 12:00 Harlösa IF - Kävlinge GoIF 2 Harlösa IP B-plan 7-manna
2019-06-09 16:00 Löberöds IF - Värpinge IF röd Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-06-15 08:45 FC Bellevue 2 - GOF IF Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-06-15 10:00 Bjärreds IF orange - Löberöds IF Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-06-15 11:00 Lunds BOIS - Harlösa IF Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-06-15 11:30 Lunds FF svart - Uppåkra IF svart Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 13:10 Värpinge IF röd - Lunds BK vit Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Kävlinge GoIF 2 - Genarps IF svart Högalids IP, B-plan 7-manna 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info