Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Sydvästra C3, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-11 18:00 Liria IF - Malmö City FC svart Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 08:45 FC Bellevue 4 - Lilla Torg FF grön Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-04-14 09:30 BK Olympic vit - FC Möjligheten vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 09:30 Heleneholms SK - Husie IF vit Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 10:15 Kvarnby IK röd - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Bäckagårds IP plan 1 7-manna 1
2019-04-20 12:00 Malmö IKF 2 - BK Olympic vit Gullviksborgs IP 7-manna
2019-04-20 15:00 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - Liria IF Gullviksborgs IP 7-manna
2019-04-21 10:00 Lilla Torg FF grön - Heleneholms SK Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-22 11:30 Malmö City FC svart - FC Bellevue 4 Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-04-25 18:00 Liria IF - FC Möjligheten vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 08:45 FC Bellevue 4 - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-04-27 10:00 Husie IF vit - Lilla Torg FF grön Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 10:15 Kvarnby IK röd - Malmö IKF 2 Bäckagårds IP plan 1 7-manna 2
Maj
2019-05-01 10:30 Malmö City FC svart - Husie IF vit Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 12:00 Malmö IKF 2 - Liria IF Gullviksborgs IP 7-manna
2019-05-04 15:00 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - Heleneholms SK Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 BK Olympic vit - Kvarnby IK röd Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2019-05-06 17:30 Heleneholms SK - Malmö City FC svart Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-06 19:00 FC Möjligheten vit - FC Bellevue 4 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-08 17:30 Heleneholms SK - FC Möjligheten vit Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-09 18:00 Liria IF - BK Olympic vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 08:45 FC Bellevue 4 - Malmö IKF 2 Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-05-11 10:00 Husie IF vit - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-05-12 10:00 Lilla Torg FF grön - Malmö City FC svart Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-13 19:00 FC Möjligheten vit - Husie IF vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-18 10:00 BK Olympic vit - FC Bellevue 4 Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2019-05-18 12:00 Malmö IKF 2 - Heleneholms SK Gullviksborgs IP 7-manna
2019-05-18 15:00 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - Lilla Torg FF grön Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 10:30 Kvarnby IK röd - Liria IF Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-05-22 17:30 Heleneholms SK - BK Olympic vit Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-25 08:45 FC Bellevue 4 - Kvarnby IK röd Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-05-25 09:30 Lilla Torg FF grön - FC Möjligheten vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Husie IF vit - Malmö IKF 2 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-05-30 10:00 Malmö City FC svart - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-03 19:00 FC Möjligheten vit - Malmö City FC svart Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-05 18:00 Liria IF - FC Bellevue 4 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 12:00 Malmö IKF 2 - Lilla Torg FF grön Gullviksborgs IP 7-manna
2019-06-08 12:45 BK Olympic vit - Husie IF vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2019-06-09 10:30 Kvarnby IK röd - Heleneholms SK Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-06-10 17:30 Heleneholms SK - Liria IF Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 11:15 Lilla Torg FF grön - BK Olympic vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 11:30 Husie IF vit - Kvarnby IK röd Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 13:00 Malmö City FC svart - Malmö IKF 2 Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
2019-06-15 15:00 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - FC Möjligheten vit Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Augusti
2019-08-14 19:00 FC Möjligheten vit - Kvarnby IK röd Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info