Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp H Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered MBIK Zeid Al-Hasan 0707441468 Svart/Svart/Svarta
Assyriska BK David Aslan Vit/Vit/Vita
GAIS Joachim Bergstrand 0723027731 Grön/svart, Vit, Vit
Gunnilse IS Blå Rabih Khatoune 0736641360 Röd&blå/Blå/Röda
Gunnilse IS Röd Rabih Khatoune 0736641360 Röd&blå/Blå/Röda
IFK Göteborg Stijepan Magdic 0705880201 Blå/Vit randig/Blå/Vit
KF Velebit Röd Ivan Brajkovic Vit/Blå/Blå
KF Velebit Vit Ivan Brajkovic Vit/Blå/Blå
Kärra Dragons FC Darko Matijevic 0735931455
Partille IF FK Röd Samuel Malmberg Röd/Vit/Röd
Partille IF FK Vit Samuel Malmberg Röd/Vit/Röd
Öjersjö IF Blått Marcus Sellstedt 0706712196 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Vitt Marcus Sellstedt 0706712196 Vit/Blå/Blåa
Örgryte IS FF Blå Johan Gerebro 0723050607 Röd/Blå/Vit
Örgryte IS FF Röd Johan Gerebro 0723050607 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 11:00 Örgryte IS FF Blå - IFK Göteborg Hammarviken Arena 32
2019-04-27 12:00 Angered MBIK - KF Velebit Röd Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2019-04-27 15:00 Öjersjö IF Blått - Assyriska BK Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-04-29 18:00 Kärra Dragons FC - KF Velebit Vit Fridaskolan
2019-05-01 15:00 Öjersjö IF Vitt - GAIS Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-06-01 11:00 Gunnilse IS Röd - Partille IF FK Röd Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-06-01 12:15 Gunnilse IS Blå - Partille IF FK Vit Hjällbovallen 21 konstgräs
Omgång 2
2019-05-04 14:45 Örgryte IS FF Blå - Öjersjö IF Blått Hammarviken Arena 32
2019-05-05 10:00 Gunnilse IS Blå - Angered MBIK Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-05-05 11:15 Gunnilse IS Röd - Kärra Dragons FC Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-05-05 12:00 Örgryte IS FF Röd - Öjersjö IF Vitt Hammarviken Arena 31
2019-05-05 12:00 Assyriska BK - Partille IF FK Vit Välens Nya konstgräs 52
2019-05-05 12:00 GAIS - Partille IF FK Röd Gaisgården 22
2019-05-11 12:20 IFK Göteborg - KF Velebit Röd Kviberg 2:21
Omgång 3
2019-05-12 11:00 Partille IF FK Röd - Örgryte IS FF Blå Lexby 22 Konstgräs
2019-05-12 12:00 Öjersjö IF Vitt - IFK Göteborg Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-05-12 12:00 Assyriska BK - Kärra Dragons FC Välens Nya konstgräs 52
2019-05-12 12:00 Angered MBIK - GAIS Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2019-05-12 12:15 Partille IF FK Vit - Örgryte IS FF Röd Lexby 22 Konstgräs
2019-05-15 17:30 KF Velebit Röd - Gunnilse IS Röd Velebit IP 11 Gräs
2019-05-15 18:45 KF Velebit Vit - Gunnilse IS Blå Velebit IP 11 Gräs
Omgång 4
2019-05-18 12:00 Öjersjö IF Vitt - Partille IF FK Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-05-18 12:00 GAIS - KF Velebit Vit Gaisgården 22
2019-05-19 12:00 Örgryte IS FF Röd - Kärra Dragons FC Hammarviken Arena 31
2019-05-19 12:00 Örgryte IS FF Blå - Angered MBIK Hammarviken Arena 32
2019-05-19 12:00 Assyriska BK - KF Velebit Röd Välens Nya konstgräs 52
2019-05-19 13:15 Öjersjö IF Blått - Partille IF FK Röd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-06-23 12:20 IFK Göteborg - Gunnilse IS Röd Kviberg 52
Omgång 5
2019-05-25 10:00 Partille IF FK Vit - IFK Göteborg Lexby 22 Konstgräs
2019-05-25 12:00 Angered MBIK - Öjersjö IF Blått Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2019-05-26 10:00 Gunnilse IS Blå - GAIS Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-05-26 11:15 Gunnilse IS Röd - Assyriska BK Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-05-26 12:00 KF Velebit Röd - Örgryte IS FF Röd Velebit IP 11 Gräs
2019-05-26 13:15 KF Velebit Vit - Örgryte IS FF Blå Velebit IP 11 Gräs
2019-05-27 18:30 Kärra Dragons FC - Öjersjö IF Vitt Fridaskolan
Omgång 6
2019-06-02 14:45 Öjersjö IF Vitt - KF Velebit Röd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-06-02 17:15 Öjersjö IF Blått - KF Velebit Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-06-15 12:00 IFK Göteborg - Assyriska BK Kviberg 2:22
2019-06-16 Kärra Dragons FC - Partille IF FK Vit Fridaskolan
2019-06-16 12:00 Örgryte IS FF Röd - Gunnilse IS Röd Hammarviken Arena 31
2019-06-16 12:00 Örgryte IS FF Blå - Gunnilse IS Blå Hammarviken Arena 32
2019-06-16 12:00 Angered MBIK - Partille IF FK Röd Lövgärdesplan 22 Konstgräs
Omgång 7
2019-06-08 12:15 GAIS - Örgryte IS FF Röd Gaisgården 22
2019-06-18 18:30 KF Velebit Vit - Partille IF FK Röd Velebit IP 11 Gräs
2019-06-25 18:15 Gunnilse IS Blå - Öjersjö IF Blått Hjällbovallen 21 konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info