Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp H Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF Blå Daniel Eriksson 0704248844 Blå/Blå/Blåa
Bergums IF Vit Daniel Eriksson 0704248844 Blå/Blå/Blåa
BK Häcken Gul Amel Badnjevic 0735761941 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Vit Johan Henrik Ekstorm 0732744208 gul-svart randig/svart/svarta
Gunnilse IS Blå Agron Ismaili 0709464878 Röd/Blå/Röda
Gunnilse IS Röd Agron Ismaili 0709464878 Röd/Blå/Röda
Hovås Billdal IF Röd Anna Glenvik 0768179375 Vit/Vit/Vit
Hovås Billdal IF Svart Petter Hulgaard Vit/vit/vit
Nol IK Daniel Dahlman +46708291139 Blå/Vita/blå/vita
Näsets SK Gul John Videgren vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vinröd Jakob Stoltze 0708713042 vinröda/Vita/Vinröda
Partille IF FK Röd Tommy Moholi Röd, Vit, Röd
Partille IF FK Svart Tommy Moholi Röd/Vit/Röd
Qviding FIF Svart Per Skånberg 0704169895 Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vinröd Per Skånberg 0704169895 Vinröd/Vit/Vit
Sävedalens IF Grön Jon Töyrä Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Röd Jon Töyrä Röd/Blå/Röda
Västra Frölunda IF Rosa Michael Sheppard grön/grön/grön
Örgryte IS FF Röd André Gjerström 0733358691 Röd/Blå/Vit
Örgryte IS FF Vit André Gjerström 0733358691 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 10:00 Västra Frölunda IF Rosa - BK Häcken Gul Garminvallen 12
2019-04-27 10:00 Gunnilse IS Blå - Sävedalens IF Grön Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-04-27 10:45 Örgryte IS FF Röd - Näsets SK Vinröd ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-04-27 11:00 Bergums IF Vit - Hovås Billdal IF Svart Bergumsvallen 21
2019-04-27 11:15 Gunnilse IS Röd - Sävedalens IF Röd Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-04-27 12:00 Örgryte IS FF Vit - Näsets SK Gul ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-04-27 12:30 Bergums IF Blå - Hovås Billdal IF Röd Bergumsvallen 21
2019-04-28 11:00 Partille IF FK Röd - Qviding FIF Svart Lexby 22 Konstgräs
2019-04-28 12:15 Partille IF FK Svart - Qviding FIF Vinröd Lexby 22 Konstgräs
2019-05-01 12:00 Nol IK - BK Häcken Vit Nolängens IP 7M7 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-01 12:30 Näsets SK Vinröd - Bergums IF Blå Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-05-02 19:00 Näsets SK Gul - Bergums IF Vit Stavdal Arena
2019-05-04 10:00 Sävedalens IF Röd - Partille IF FK Röd Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-04 10:00 Sävedalens IF Grön - Partille IF FK Svart Vallhamra 21 Konstgräs
2019-05-04 11:15 Västra Frölunda IF Rosa - Örgryte IS FF Vit Garminvallen 12
2019-05-04 14:00 BK Häcken Gul - Qviding FIF Vinröd Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-04 15:00 Nol IK - Örgryte IS FF Röd Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-04 15:15 BK Häcken Vit - Qviding FIF Svart Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-07 18:30 Hovås Billdal IF Röd - Gunnilse IS Blå Billdalsvallen 1A
2019-05-07 18:30 Hovås Billdal IF Svart - Gunnilse IS Röd Billdalsvallen 1B
Omgång 3
2019-05-11 10:45 Örgryte IS FF Röd - BK Häcken Gul ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-11 10:45 Gunnilse IS Blå - Näsets SK Gul Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-05-11 11:00 Bergums IF Vit - Nol IK Bergumsvallen 21
2019-05-11 12:00 Örgryte IS FF Vit - BK Häcken Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-11 12:00 Gunnilse IS Röd - Näsets SK Vinröd Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-05-11 12:00 Qviding FIF Vinröd - Sävedalens IF Röd Skatås 22
2019-05-11 12:00 Qviding FIF Svart - Sävedalens IF Grön Skatås 21
2019-05-11 12:30 Bergums IF Blå - Västra Frölunda IF Rosa Bergumsvallen 21
2019-05-12 11:00 Partille IF FK Röd - Hovås Billdal IF Röd Lexby 21 Konstgräs
2019-05-12 12:15 Partille IF FK Svart - Hovås Billdal IF Svart Lexby 21 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-18 10:00 Nol IK - Gunnilse IS Blå Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-18 10:45 Örgryte IS FF Röd - Bergums IF Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-18 11:15 Västra Frölunda IF Rosa - Gunnilse IS Röd Garminvallen 12
2019-05-18 12:00 Örgryte IS FF Vit - Bergums IF Blå ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-18 14:00 BK Häcken Gul - Sävedalens IF Röd Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-18 15:00 Näsets SK Gul - Partille IF FK Röd Stavdal Arena
2019-05-18 15:15 BK Häcken Vit - Sävedalens IF Grön Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-18 16:15 Näsets SK Vinröd - Partille IF FK Svart Stavdal Arena
2019-05-22 19:00 Hovås Billdal IF Röd - Qviding FIF Vinröd Billdalsvallen 1A
2019-05-22 19:00 Hovås Billdal IF Svart - Qviding FIF Svart Billdalsvallen 1B
Omgång 5
2019-05-25 10:00 Sävedalens IF Röd - Hovås Billdal IF Röd Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-25 10:00 Sävedalens IF Grön - Hovås Billdal IF Svart Vallhamra 21 Konstgräs
2019-05-25 10:45 Gunnilse IS Blå - Örgryte IS FF Röd Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-05-25 11:00 Bergums IF Vit - BK Häcken Gul Bergumsvallen 21
2019-05-25 12:00 Gunnilse IS Röd - Örgryte IS FF Vit Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-05-25 12:30 Bergums IF Blå - BK Häcken Vit Bergumsvallen 21
2019-05-26 11:00 Partille IF FK Röd - Nol IK Lexby 21 Konstgräs
2019-05-26 12:15 Partille IF FK Svart - Västra Frölunda IF Rosa Lexby 22 Konstgräs
2019-06-05 19:30 Näsets SK Gul - Qviding FIF Vinröd Kobbegården 12 konstgräs
2019-06-05 19:30 Näsets SK Vinröd - Qviding FIF Svart Kobbegården 12 konstgräs
Omgång 6
2019-05-22 18:30 Örgryte IS FF Vit - Partille IF FK Svart ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-22 19:45 Örgryte IS FF Röd - Partille IF FK Röd ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-06-15 10:00 Nol IK - Qviding FIF Vinröd Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-06-15 11:00 Bergums IF Vit - Gunnilse IS Blå Bergumsvallen 21
2019-06-15 11:15 Västra Frölunda IF Rosa - Qviding FIF Svart Garminvallen 12
2019-06-15 12:30 Bergums IF Blå - Gunnilse IS Röd Bergumsvallen 21
2019-06-15 14:00 BK Häcken Gul - Hovås Billdal IF Röd Slättadamm 3 konstgräs
2019-06-15 15:00 Näsets SK Gul - Sävedalens IF Röd Stavdal Arena
2019-06-15 15:15 BK Häcken Vit - Hovås Billdal IF Svart Slättadamm 3 konstgräs
2019-06-15 16:15 Näsets SK Vinröd - Sävedalens IF Grön Stavdal Arena

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info