Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 11 Falköping

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ekedalens SK Ronny Ekman 0705500373 0728623376 Blå/Blå/Vit
IFK Falköping FF Blå Torbjörn Lindgren 0515293538 0724533878 Blå/Vit/Blå
IFK Skövde FK Blå Patrik Dahlberg 0707282229 Blå/Blå/Blå
Lidköpings FK Vit Fredrik Larsson 0702941546 Röd-Svart/Svart/Svart
Råda BK Svart Bo Broberg 051062833 0737880978 Vit-Grön/Grön/Vit
Sandhems IF Marie Gustavsson 0702994891 Gul/Svart/Gul
Skara FC Vit Roger Sandberg 0708462246 Vit/Blå/Vit
Skövde AIK Vit Janne Andersson 0705978789 0705978789 Röd/Röd/Röd
Tidaholms GoIF Vit Ola Larsson 0704531532 Svart-vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 12:00 Sandhems IF - Råda BK Svart Idrottsparken, Sandhem C-plan
2019-05-05 15:00 Tidaholms GoIF Vit - IFK Skövde FK Blå Ulvesborg C1
2019-05-05 15:00 Skövde AIK Vit - Ekedalens SK Södermalms IP
2019-05-05 18:00 IFK Falköping FF Blå - Skara FC Vit Dotorpsplan E
2019-05-09 18:30 Ekedalens SK - Sandhems IF Idrottsparken, Ekedalen
2019-05-12 11:00 Skara FC Vit - Lidköpings FK Vit Sparbanken Arena D
2019-05-12 14:30 IFK Skövde FK Blå - IFK Falköping FF Blå Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-12 16:30 Råda BK Svart - Tidaholms GoIF Vit Rådavallen
2019-05-18 09:30 Råda BK Svart - Lidköpings FK Vit Rådavallen
2019-05-19 13:00 Lidköpings FK Vit - IFK Skövde FK Blå Ågårdsvallen E
2019-05-19 15:00 Tidaholms GoIF Vit - Ekedalens SK Ulvesborg C1
2019-05-19 18:00 IFK Falköping FF Blå - Råda BK Svart Dotorpsplan E
2019-05-21 18:30 Sandhems IF - Skövde AIK Vit Idrottsparken, Sandhem C-plan
2019-05-23 18:30 Ekedalens SK - IFK Falköping FF Blå Idrottsparken, Ekedalen
2019-05-26 16:00 IFK Skövde FK Blå - Skara FC Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-27 18:30 Skövde AIK Vit - Tidaholms GoIF Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
Juni
2019-06-02 13:00 Lidköpings FK Vit - Ekedalens SK Ågårdsvallen F
2019-06-02 15:00 Tidaholms GoIF Vit - Sandhems IF Ulvesborg C1
2019-06-02 18:00 IFK Falköping FF Blå - Skövde AIK Vit Dotorpsplan E
2019-06-04 18:30 Skara FC Vit - Råda BK Svart Sparbanken Arena D
2019-06-04 18:30 Sandhems IF - IFK Falköping FF Blå Idrottsparken, Sandhem C-plan
2019-06-05 18:30 Ekedalens SK - Skara FC Vit Idrottsparken, Ekedalen
2019-06-08 11:30 Skövde AIK Vit - Lidköpings FK Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-09 11:30 Råda BK Svart - IFK Skövde FK Blå Rådavallen
2019-06-10 18:30 Lidköpings FK Vit - Sandhems IF Ågårdsvallen H
2019-06-12 18:30 Skara FC Vit - Skövde AIK Vit Sparbanken Arena D
2019-06-13 18:30 IFK Skövde FK Blå - Ekedalens SK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-18 19:00 IFK Falköping FF Blå - Tidaholms GoIF Vit Dotorpsplan E
2019-06-19 18:30 Sandhems IF - Skara FC Vit Idrottsparken, Sandhem C-plan
2019-06-23 10:00 Skövde AIK Vit - IFK Skövde FK Blå Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-23 17:00 Tidaholms GoIF Vit - Lidköpings FK Vit Ulvesborg C1
2019-06-24 18:30 IFK Skövde FK Blå - Sandhems IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-30 11:00 Skara FC Vit - Tidaholms GoIF Vit Sparbanken Arena D
2019-06-30 13:00 Lidköpings FK Vit - IFK Falköping FF Blå Ågårdsvallen E
2019-06-30 13:30 Råda BK Svart - Skövde AIK Vit Rådavallen
Augusti
2019-08-08 17:45 Råda BK Svart - IFK Falköping FF Blå Rådavallen
2019-08-12 18:00 Ekedalens SK - Råda BK Svart Idrottsparken, Ekedalen
2019-08-14 18:30 Ekedalens SK - Skövde AIK Vit Idrottsparken, Ekedalen
2019-08-18 13:00 Skara FC Vit - IFK Falköping FF Blå Sparbanken Arena D
2019-08-18 14:30 IFK Skövde FK Blå - Tidaholms GoIF Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-18 15:30 Råda BK Svart - Sandhems IF Rådavallen B-plan
2019-08-22 18:30 Sandhems IF - Ekedalens SK Idrottsparken, Sandhem C-plan
2019-08-25 16:00 Lidköpings FK Vit - Skara FC Vit Ågårdsvallen H
2019-08-25 17:00 Tidaholms GoIF Vit - Råda BK Svart Ulvesborg C1
2019-08-25 18:00 IFK Falköping FF Blå - IFK Skövde FK Blå Dotorpsplan E
September
2019-09-01 11:30 Skövde AIK Vit - Sandhems IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-01 14:30 IFK Skövde FK Blå - Lidköpings FK Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-01 16:00 Ekedalens SK - Tidaholms GoIF Vit Idrottsparken, Ekedalen
2019-09-08 10:00 Lidköpings FK Vit - Råda BK Svart Ågårdsvallen F
2019-09-08 11:00 Skara FC Vit - IFK Skövde FK Blå Sparbanken Arena D
2019-09-08 17:00 Tidaholms GoIF Vit - Skövde AIK Vit Ulvesborg C1
2019-09-08 18:00 IFK Falköping FF Blå - Ekedalens SK Dotorpsplan E
2019-09-12 18:15 Ekedalens SK - Lidköpings FK Vit Idrottsparken, Ekedalen
2019-09-12 18:30 Sandhems IF - Tidaholms GoIF Vit Idrottsparken, Sandhem C-plan
2019-09-15 10:00 Skövde AIK Vit - IFK Falköping FF Blå Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-15 15:30 Råda BK Svart - Skara FC Vit Rådavallen B-plan
2019-09-22 11:00 IFK Skövde FK Blå - Råda BK Svart Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-22 11:00 Skara FC Vit - Ekedalens SK Sparbanken Arena D
2019-09-22 16:00 Lidköpings FK Vit - Skövde AIK Vit Ågårdsvallen G
2019-09-22 17:45 IFK Falköping FF Blå - Sandhems IF Dotorpsplan E
2019-09-28 12:00 Sandhems IF - Lidköpings FK Vit Idrottsparken, Sandhem C-plan
2019-09-29 10:00 Skövde AIK Vit - Skara FC Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-29 11:00 Ekedalens SK - IFK Skövde FK Blå Idrottsparken, Ekedalen
2019-09-29 15:00 Tidaholms GoIF Vit - IFK Falköping FF Blå Ulvesborg C1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info