Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 11 Alingsås

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Christoffer Heleander 0735158023 0735158023 Grön/Vit/Grön
Bollebygd/Hestrafors Peter Tausis 0706540353 Vit/Blå/Blå
Floda BoIF Philip Andersson 0704739468 Blå, Vit, Blå
Gerdskens BK Svart Peter Andrén 0709665933 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Hemsjö IF Eric Karlsson 0725028717 Gul/Svart/Gul-svart
Holmalunds IF Kent Mälming 0702186856 Röd/Vit/Röd
Lerums IS Lila Thomas Petter Tjellström 0733100559 lila, vit, lila
Lerums IS Vit Henrik Hedberg 0703481874 lila, vit, lila
Mjörn/Hemsjö Peter Friberg 0708352765 Grön-vit/vVt/Grön-vit-svart
Sjöviks SK Mikael Lööf 0725049445 Röd, Blå, Blå
Vårgårda IK Röd Daniel Svensson 0706721545 Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:30 Gerdskens BK Svart - Mjörn/Hemsjö Gerdskenvallen A-plan
2019-05-05 00:00 Sjöviks SK - Alingsås IF FF Sjöviks IP 1
2019-05-05 10:30 Hemsjö IF - Lerums IS Vit Byvallen B-plan
2019-05-05 11:30 Lerums IS Lila - Floda BoIF Hulan 11
2019-05-05 13:00 Bollebygd/Hestrafors - Gerdskens BK Svart Björnskogsvallen, 7-manna
2019-05-06 18:00 Holmalunds IF - Vårgårda IK Röd Brogårdsvallen
2019-05-11 10:00 Floda BoIF - Hemsjö IF Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-05-11 12:30 Lerums IS Lila - Holmalunds IF Hulan 11
2019-05-12 10:00 Mjörn/Hemsjö - Bollebygd/Hestrafors Bodarnevallen A
2019-05-12 13:00 Lerums IS Vit - Gerdskens BK Svart Hulan 12
2019-05-12 16:00 Vårgårda IK Röd - Lerums IS Lila Tånga Hed PUA-plan
2019-05-14 18:15 Hemsjö IF - Vårgårda IK Röd Byvallen B-plan
2019-05-15 17:30 Alingsås IF FF - Holmalunds IF Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-05-18 11:00 Gerdskens BK Svart - Floda BoIF Gerdskenvallen A-plan
2019-05-19 00:00 Sjöviks SK - Mjörn/Hemsjö Sjöviks IP 1
2019-05-19 14:30 Bollebygd/Hestrafors - Lerums IS Vit Björnskogsvallen, 7-manna
2019-05-25 14:00 Floda BoIF - Bollebygd/Hestrafors Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-05-26 11:30 Lerums IS Vit - Sjöviks SK Hulan 12
2019-05-26 16:00 Vårgårda IK Röd - Gerdskens BK Svart Tånga Hed C-plan
2019-05-26 18:00 Alingsås IF FF - Lerums IS Lila Mjörnvallen, B-plan
2019-05-27 18:00 Holmalunds IF - Hemsjö IF Brogårdsvallen
2019-05-29 18:00 Mjörn/Hemsjö - Alingsås IF FF Bodarnevallen A
Juni
2019-06-01 10:00 Gerdskens BK Svart - Holmalunds IF Gerdskenvallen A-plan
2019-06-02 10:15 Hemsjö IF - Lerums IS Lila Byvallen B-plan
2019-06-02 12:00 Sjöviks SK - Floda BoIF Sjöviks IP 1
2019-06-03 18:00 Holmalunds IF - Bollebygd/Hestrafors Brogårdsvallen
2019-06-09 09:00 Lerums IS Vit - Mjörn/Hemsjö Hulan 12
2019-06-09 12:30 Alingsås IF FF - Hemsjö IF Mjörnvallen, B-plan
2019-06-09 16:00 Vårgårda IK Röd - Sjöviks SK Tånga Hed PUA-plan
2019-06-10 18:45 Lerums IS Lila - Gerdskens BK Svart Hulan 11
2019-06-12 18:00 Mjörn/Hemsjö - Floda BoIF Bodarnevallen A
2019-06-16 13:00 Lerums IS Vit - Alingsås IF FF Hulan 12
2019-06-16 17:30 Bollebygd/Hestrafors - Lerums IS Lila Björnskogsvallen, 7-manna
2019-06-17 17:30 Gerdskens BK Svart - Hemsjö IF Gerdskenvallen A-plan
2019-06-18 18:15 Hemsjö IF - Bollebygd/Hestrafors Byvallen B-plan
2019-06-19 18:30 Sjöviks SK - Holmalunds IF Sjöviks IP 1
2019-06-23 09:00 Lerums IS Lila - Sjöviks SK Hulan 11
2019-06-23 16:00 Vårgårda IK Röd - Mjörn/Hemsjö Tånga Hed PUA-plan
2019-06-23 17:30 Floda BoIF - Lerums IS Vit Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-06-23 18:00 Alingsås IF FF - Gerdskens BK Svart Mjörnvallen, B-plan
2019-06-26 18:00 Floda BoIF - Alingsås IF FF Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-06-26 18:00 Mjörn/Hemsjö - Holmalunds IF Bodarnevallen A
2019-06-30 10:30 Lerums IS Vit - Vårgårda IK Röd Hulan 12
2019-06-30 12:00 Sjöviks SK - Hemsjö IF Sjöviks IP 1
Augusti
2019-08-17 10:30 Vårgårda IK Röd - Floda BoIF Tånga Hed PUA-plan
2019-08-17 13:00 Gerdskens BK Svart - Sjöviks SK Gerdskenvallen A-plan
2019-08-18 09:00 Lerums IS Lila - Mjörn/Hemsjö Hulan 11
2019-08-18 14:30 Bollebygd/Hestrafors - Alingsås IF FF Björnskogsvallen, 7-manna
2019-08-19 18:00 Holmalunds IF - Lerums IS Vit Brogårdsvallen
2019-08-24 10:00 Floda BoIF - Holmalunds IF Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-08-25 12:00 Sjöviks SK - Bollebygd/Hestrafors Sjöviks IP 1
2019-08-25 13:15 Alingsås IF FF - Vårgårda IK Röd Mjörnvallen, B-plan
2019-08-25 13:30 Lerums IS Vit - Lerums IS Lila Hulan 12
2019-08-25 17:00 Mjörn/Hemsjö - Hemsjö IF Bodarnevallen A
2019-08-28 18:00 Floda BoIF - Lerums IS Lila Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-08-30 18:30 Alingsås IF FF - Sjöviks SK Mjörnvallen, B-plan
September
2019-09-01 09:00 Lerums IS Vit - Hemsjö IF Hulan 12
2019-09-01 16:00 Vårgårda IK Röd - Holmalunds IF Tånga Hed C-plan
2019-09-02 18:00 Holmalunds IF - Alingsås IF FF Brogårdsvallen
2019-09-04 18:00 Mjörn/Hemsjö - Gerdskens BK Svart Bodarnevallen A
2019-09-07 12:30 Gerdskens BK Svart - Lerums IS Vit Gerdskenvallen A-plan
2019-09-07 14:30 Bollebygd/Hestrafors - Mjörn/Hemsjö Björnskogsvallen, 7-manna
2019-09-08 10:15 Hemsjö IF - Floda BoIF Byvallen B-plan
2019-09-08 10:30 Lerums IS Lila - Vårgårda IK Röd Hulan 11
2019-09-09 18:00 Holmalunds IF - Lerums IS Lila Brogårdsvallen
2019-09-11 18:00 Mjörn/Hemsjö - Sjöviks SK Bodarnevallen A
2019-09-14 10:00 Floda BoIF - Gerdskens BK Svart Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-09-14 13:00 Bollebygd/Hestrafors - Vårgårda IK Röd Björnskogsvallen, 7-manna
2019-09-15 10:30 Lerums IS Vit - Bollebygd/Hestrafors Hulan 12
2019-09-15 16:00 Vårgårda IK Röd - Hemsjö IF Tånga Hed PUA-plan
2019-09-22 10:15 Hemsjö IF - Holmalunds IF Byvallen B-plan
2019-09-22 12:00 Sjöviks SK - Lerums IS Vit Sjöviks IP 1
2019-09-22 12:00 Lerums IS Lila - Alingsås IF FF Hulan 11
2019-09-22 13:00 Gerdskens BK Svart - Vårgårda IK Röd Gerdskenvallen A-plan
2019-09-22 14:30 Bollebygd/Hestrafors - Floda BoIF Björnskogsvallen, 7-manna
2019-09-23 18:00 Holmalunds IF - Gerdskens BK Svart Brogårdsvallen Elmander Arena
2019-09-28 10:00 Floda BoIF - Sjöviks SK Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-09-28 10:30 Vårgårda IK Röd - Bollebygd/Hestrafors Tånga Hed C-plan
2019-09-28 10:30 Alingsås IF FF - Mjörn/Hemsjö Mjörnvallen, B-plan
2019-09-29 10:30 Lerums IS Lila - Hemsjö IF Hulan 11

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info