Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 13 Götene

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Götene IF Vit Örjan Persson 0702406150 Blå-vit/Blå/Blå
IFK Mariestad Vit Kristian Skatt 050150589 0706279123 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Blå-Vit Björn Wäring 0763171803 Blå/Blå/Blå
Lidköpings FK Svart Anna Frimodig 0739883736 Röd-Svart/Svart/Svart
Råda BK Blå Karl-Arne Björk 0703460270 Vit-Grön/Grön/Vit
Sils IF Fredrik Bertilsson 0703359084 Röd-vit/Röd/Vit
Skövde AIK Röd Adam Högman Knezovic 0708707017 Röd/Röd/Röd
Töreboda IK Stefan Johansson 050610805 0702883538 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 IFK Skövde FK Blå-Vit - Råda BK Blå Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-04 13:00 Skövde AIK Röd - Töreboda IK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-05 10:30 IFK Mariestad Vit - Götene IF Vit Lekevi IP Övre-plan
2019-05-05 18:00 Sils IF - Lidköpings FK Svart Silbohof C-plan
2019-05-08 18:00 Lidköpings FK Svart - Skövde AIK Röd Ågårdsvallen G
2019-05-11 Töreboda IK - IFK Mariestad Vit
2019-05-11 11:00 Götene IF Vit - IFK Skövde FK Blå-Vit Västerby IP B-plan
2019-05-12 16:30 Råda BK Blå - Sils IF Rådavallen
2019-05-13 18:30 Skövde AIK Röd - Råda BK Blå Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-15 Töreboda IK - Götene IF Vit
2019-05-15 18:00 Sils IF - IFK Skövde FK Blå-Vit Silbohof C-plan
2019-05-18 15:30 Råda BK Blå - IFK Mariestad Vit Rådavallen
2019-05-19 10:30 IFK Mariestad Vit - Lidköpings FK Svart Lekevi IP Övre-plan
2019-05-20 18:30 IFK Skövde FK Blå-Vit - Skövde AIK Röd Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-22 18:00 Lidköpings FK Svart - Töreboda IK Ågårdsvallen H
2019-05-26 13:00 Götene IF Vit - Sils IF Västerby IP B-plan
2019-05-27 18:30 Skövde AIK Röd - Sils IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-29 Töreboda IK - Råda BK Blå
Juni
2019-06-02 10:30 IFK Mariestad Vit - IFK Skövde FK Blå-Vit Lekevi IP Övre-plan
2019-06-02 16:00 Lidköpings FK Svart - Götene IF Vit Ågårdsvallen G
2019-06-07 18:30 Götene IF Vit - Skövde AIK Röd Västerby IP B-plan
2019-06-08 11:30 IFK Skövde FK Blå-Vit - Töreboda IK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-09 16:30 Råda BK Blå - Lidköpings FK Svart Rådavallen
2019-06-09 18:00 Sils IF - IFK Mariestad Vit Silbohof C-plan
2019-06-11 17:30 Råda BK Blå - Götene IF Vit Rådavallen
2019-06-12 18:00 Lidköpings FK Svart - IFK Skövde FK Blå-Vit Ågårdsvallen F
2019-06-15 Töreboda IK - Sils IF
2019-06-17 17:30 IFK Mariestad Vit - Skövde AIK Röd Lekevi IP Övre-plan
2019-06-23 Töreboda IK - Skövde AIK Röd
2019-06-23 17:00 Götene IF Vit - IFK Mariestad Vit Västerby IP B-plan
2019-06-23 17:30 Råda BK Blå - IFK Skövde FK Blå-Vit Rådavallen
Augusti
2019-08-18 10:00 IFK Skövde FK Blå-Vit - Götene IF Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-18 10:30 IFK Mariestad Vit - Töreboda IK Lekevi IP Övre-plan
2019-08-18 11:30 Skövde AIK Röd - Lidköpings FK Svart Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-18 18:00 Sils IF - Råda BK Blå Silbohof C-plan
2019-08-25 10:00 IFK Skövde FK Blå-Vit - Sils IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-25 13:00 Lidköpings FK Svart - IFK Mariestad Vit Ågårdsvallen E
2019-08-25 13:00 Götene IF Vit - Töreboda IK Västerby IP B-plan
2019-08-25 18:30 Råda BK Blå - Skövde AIK Röd Rådavallen B-plan
2019-08-31 10:00 Skövde AIK Röd - IFK Skövde FK Blå-Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-31 11:00 Töreboda IK - Lidköpings FK Svart Töreshov B-plan Konstgräs
September
2019-09-01 10:30 IFK Mariestad Vit - Råda BK Blå Lekevi IP Övre-plan
2019-09-01 18:00 Sils IF - Götene IF Vit Silbohof C-plan
2019-09-07 11:00 Götene IF Vit - Lidköpings FK Svart Västerby IP B-plan
2019-09-08 11:30 IFK Skövde FK Blå-Vit - IFK Mariestad Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-08 15:30 Råda BK Blå - Töreboda IK Rådavallen B-plan
2019-09-08 18:00 Sils IF - Skövde AIK Röd Silbohof C-plan
2019-09-14 10:30 Töreboda IK - IFK Skövde FK Blå-Vit Töreshov 7-manna
2019-09-14 13:00 IFK Mariestad Vit - Sils IF Lekevi IP Övre-plan
2019-09-15 11:30 Skövde AIK Röd - Götene IF Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-15 13:00 Lidköpings FK Svart - Råda BK Blå Ågårdsvallen D
2019-09-21 10:00 IFK Skövde FK Blå-Vit - Lidköpings FK Svart Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-22 10:00 Skövde AIK Röd - IFK Mariestad Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-22 18:00 Sils IF - Töreboda IK Silbohof C-plan
2019-09-28 10:00 Götene IF Vit - Råda BK Blå Västerby IP B-plan
December
2019-12-30 Lidköpings FK Svart - Sils IF

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info