Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 13 Alingsås

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Vit Daniel Miglavs 0733256146 0733256146 Grön/Vit/ Grön
Gerdskens BK Svart Christoffer Carlsson 0730286973 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Lerums IS Lila Martin Söderholm lila, vit, lila
Lerums IS Vit Martin Söderholm lila, vit, lila
Långareds BoIS Martin Ruben Melin 0768440519 Röd/Röd/Röd
Sjöviks SK Martin Edvardsson 0708407087 röd/blå/blå
Stenkullen GoIK Johan Söderblom 0705981740 Röd, Blå, Röd
Trollhättans BOIS Vit Kenneth Enerstedt 0702986837 Röd/Vit/Röd
Trollhättans FK Vit-Röd Linus Sandblom 0703332300 Vit/Röd/Röd
Vårgårda IK Dan Johansson 0709800782 Röd/Vit/Röd
Vänersborgs FK Vit Andreas Molander 0768147147 Vit/Svart/Vit
Östadkulle SK Benjamin James Rogerson 0733710683 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-02 18:30 Östadkulle SK - Långareds BoIS Lenavallen C-plan
2019-05-04 11:00 Alingsås IF FF Vit - Trollhättans BOIS Vit Mjörnvallen, B-plan
2019-05-05 11:00 Vårgårda IK - Vänersborgs FK Vit Tånga Hed PUA-plan
2019-05-05 13:00 Lerums IS Vit - Gerdskens BK Svart Hulan 12
2019-05-05 15:00 Trollhättans FK Vit-Röd - Lerums IS Lila Stavrelunds IP C-plan 1
2019-05-05 16:00 Sjöviks SK - Stenkullen GoIK Sjöviks IP 1
2019-05-11 11:00 Långareds BoIS - Sjöviks SK Ollevi B
2019-05-12 10:00 Stenkullen GoIK - Lerums IS Vit Stenkullens IP 21 KG
2019-05-12 11:00 Gerdskens BK Svart - Trollhättans FK Vit-Röd Gerdskenvallen B-plan
2019-05-12 11:00 Vänersborgs FK Vit - Östadkulle SK Vänersvallen Gymmix
2019-05-12 14:00 Trollhättans BOIS Vit - Vårgårda IK Torsbovallen 4
2019-05-12 18:00 Lerums IS Lila - Alingsås IF FF Vit Hulan 11
2019-05-15 18:00 Alingsås IF FF Vit - Gerdskens BK Svart Mjörnvallen, B-plan
2019-05-19 10:30 Lerums IS Vit - Långareds BoIS Hulan 12
2019-05-19 13:00 Trollhättans FK Vit-Röd - Stenkullen GoIK Stavrelunds IP C-plan 1
2019-05-19 14:30 Trollhättans BOIS Vit - Vänersborgs FK Vit Torsbovallen 4
2019-05-19 15:00 Vårgårda IK - Lerums IS Lila Tånga Hed PUA-plan
2019-05-19 16:00 Sjöviks SK - Östadkulle SK Sjöviks IP 1
2019-05-21 18:30 Östadkulle SK - Lerums IS Vit Lenavallen C-plan
2019-05-24 18:00 Långareds BoIS - Trollhättans FK Vit-Röd Ollevi B
2019-05-26 11:30 Vänersborgs FK Vit - Sjöviks SK Vänersvallen Gymmix
2019-05-26 12:00 Gerdskens BK Svart - Vårgårda IK Gerdskenvallen B-plan
2019-05-26 13:00 Stenkullen GoIK - Alingsås IF FF Vit Stenkullens IP 21 KG
2019-05-26 13:00 Lerums IS Lila - Trollhättans BOIS Vit Hulan 11
2019-05-28 19:00 Trollhättans FK Vit-Röd - Östadkulle SK Stavrelunds IP C-plan 1
2019-05-30 15:00 Trollhättans BOIS Vit - Gerdskens BK Svart Torsbovallen 4
Juni
2019-06-01 10:00 Alingsås IF FF Vit - Långareds BoIS Mjörnvallen, B-plan
2019-06-02 09:00 Lerums IS Vit - Sjöviks SK Hulan 12
2019-06-02 10:30 Lerums IS Lila - Vänersborgs FK Vit Hulan 11
2019-06-02 11:00 Vårgårda IK - Stenkullen GoIK Tånga Hed PUA-plan
2019-06-04 18:00 Långareds BoIS - Vårgårda IK Ollevi B
2019-06-04 18:30 Östadkulle SK - Alingsås IF FF Vit Lenavallen C-plan
2019-06-08 11:00 Stenkullen GoIK - Trollhättans BOIS Vit Stenkullens IP 21 KG
2019-06-09 09:45 Stenkullen GoIK - Gerdskens BK Svart Stenkullens IP 21 KG
2019-06-09 11:00 Gerdskens BK Svart - Lerums IS Lila Gerdskenvallen B-plan
2019-06-09 11:15 Vänersborgs FK Vit - Lerums IS Vit Vänersvallen Gymmix
2019-06-09 16:00 Sjöviks SK - Trollhättans FK Vit-Röd Sjöviks IP 1
2019-06-15 13:00 Trollhättans BOIS Vit - Långareds BoIS Torsbovallen 4
2019-06-16 10:00 Alingsås IF FF Vit - Sjöviks SK Mjörnvallen, B-plan
2019-06-16 11:00 Gerdskens BK Svart - Vänersborgs FK Vit Gerdskenvallen B-plan
2019-06-16 15:00 Vårgårda IK - Östadkulle SK Tånga Hed PUA-plan
2019-06-16 16:30 Lerums IS Lila - Stenkullen GoIK Hulan 11
2019-06-16 17:00 Trollhättans FK Vit-Röd - Lerums IS Vit Stavrelunds IP C-plan 1
2019-06-18 18:00 Långareds BoIS - Lerums IS Lila Ollevi B
2019-06-18 18:30 Östadkulle SK - Trollhättans BOIS Vit Lenavallen C-plan
2019-06-23 16:00 Sjöviks SK - Vårgårda IK Sjöviks IP 1
2019-06-23 18:00 Vänersborgs FK Vit - Trollhättans FK Vit-Röd Vänersvallen Gymmix
2019-06-25 17:00 Lerums IS Vit - Alingsås IF FF Vit Hulan 12
Augusti
2019-08-17 10:30 Alingsås IF FF Vit - Trollhättans FK Vit-Röd Mjörnvallen, B-plan
2019-08-17 13:00 Trollhättans BOIS Vit - Sjöviks SK Torsbovallen 4
2019-08-18 10:30 Lerums IS Lila - Östadkulle SK Hulan 11
2019-08-18 11:00 Gerdskens BK Svart - Långareds BoIS Gerdskenvallen B-plan
2019-08-18 16:00 Vårgårda IK - Lerums IS Vit Tånga Hed PUA-plan
2019-08-18 16:00 Stenkullen GoIK - Vänersborgs FK Vit Stenkullens IP 21 KG
2019-08-20 18:30 Östadkulle SK - Gerdskens BK Svart Lenavallen C-plan
2019-08-24 11:00 Långareds BoIS - Stenkullen GoIK Ollevi B
2019-08-25 11:45 Alingsås IF FF Vit - Vänersborgs FK Vit Mjörnvallen, B-plan
2019-08-25 16:00 Trollhättans FK Vit-Röd - Vårgårda IK Stavrelunds IP C-plan 1
2019-08-25 16:00 Sjöviks SK - Lerums IS Lila Sjöviks IP 1
2019-08-25 18:00 Lerums IS Vit - Trollhättans BOIS Vit Hulan 12
September
2019-09-01 11:00 Vårgårda IK - Alingsås IF FF Vit Tånga Hed PUA-plan
2019-09-01 11:00 Gerdskens BK Svart - Sjöviks SK Gerdskenvallen B-plan
2019-09-01 11:30 Vänersborgs FK Vit - Långareds BoIS Vänersvallen Gymmix
2019-09-01 12:00 Lerums IS Lila - Lerums IS Vit Hulan 11
2019-09-01 13:00 Trollhättans BOIS Vit - Trollhättans FK Vit-Röd Torsbovallen 4
2019-09-01 17:30 Stenkullen GoIK - Östadkulle SK Stenkullens IP 21 KG
2019-09-07 11:00 Långareds BoIS - Östadkulle SK Ollevi B
2019-09-08 11:00 Gerdskens BK Svart - Lerums IS Vit Gerdskenvallen B-plan
2019-09-08 11:15 Vänersborgs FK Vit - Vårgårda IK Vänersvallen Gymmix
2019-09-08 12:00 Lerums IS Lila - Trollhättans FK Vit-Röd Hulan 11
2019-09-08 15:00 Trollhättans BOIS Vit - Alingsås IF FF Vit Torsbovallen 4
2019-09-08 17:30 Stenkullen GoIK - Sjöviks SK Stenkullens IP 21 KG
2019-09-10 18:30 Östadkulle SK - Vänersborgs FK Vit Lenavallen C-plan
2019-09-12 18:30 Trollhättans FK Vit-Röd - Gerdskens BK Svart Stavrelunds IP C-plan 1
2019-09-15 09:00 Lerums IS Vit - Stenkullen GoIK Hulan 12
2019-09-15 11:00 Vårgårda IK - Trollhättans BOIS Vit Tånga Hed PUA-plan
2019-09-15 11:30 Alingsås IF FF Vit - Lerums IS Lila Mjörnvallen, B-plan
2019-09-15 16:00 Sjöviks SK - Långareds BoIS Sjöviks IP 1
2019-09-17 18:00 Östadkulle SK - Sjöviks SK Lenavallen C-plan
2019-09-21 11:00 Långareds BoIS - Lerums IS Vit Ollevi B
2019-09-22 11:00 Stenkullen GoIK - Trollhättans FK Vit-Röd Stenkullens IP 21 KG
2019-09-22 11:00 Gerdskens BK Svart - Alingsås IF FF Vit Gerdskenvallen B-plan
2019-09-22 13:30 Lerums IS Lila - Vårgårda IK Hulan 11
2019-09-22 15:30 Vänersborgs FK Vit - Trollhättans BOIS Vit Vänersvallen Gymmix

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info