Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor, Div 7 Mariestad

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hörnebo SK Jonas Sjölin 0708252930 Grön-Grön/Grön/Vit
Jula BK Magnus Johansson 0708746263 0708746263 Blå/Vit/Blå
Mariestads BoIS FF Christer Olsson 0704823101 Röd/Röd/Röd
Skultorps IF Gul Joakim Petersson 0708491691 Gul/Svart/Svart
Skövde KIK Svart Christina Johansson 0708310678 Vit/Svart/Svart
Tidaholms GoIF Niklas Österberg 0706679313 Vitsvart/Svart/Vit
Töreboda IK Daniel Esplund 0707354900 0707354900 Röd/Röd/Röd
Ulvåkers IF Eva-Maria Forsberg 0709438144 Röd/svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 15:00 Ulvåkers IF - Töreboda IK Åbrovallen 7-manna
2019-05-05 11:00 Jula BK - Tidaholms GoIF Ullervads IP
2019-05-05 11:00 Mariestads BoIS FF - Skövde KIK Svart Lekevi IP Övre-plan
2019-05-05 11:15 Hörnebo SK - Skultorps IF Gul Hörnebo IP 7-manna plan
2019-05-09 19:00 Tidaholms GoIF - Mariestads BoIS FF Ulvesborg C1
2019-05-11 10:00 Skultorps IF Gul - Jula BK Orkanvallen C
2019-05-12 17:00 Töreboda IK - Hörnebo SK Töreshov 7-manna
2019-05-12 17:30 Skövde KIK Svart - Ulvåkers IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-16 18:30 Ulvåkers IF - Mariestads BoIS FF Åbrovallen 7-manna
2019-05-18 10:00 Skultorps IF Gul - Tidaholms GoIF Orkanvallen C
2019-05-18 11:00 Mariestads BoIS FF - Hörnebo SK Lekevi IP Övre-plan
2019-05-19 10:30 Jula BK - Töreboda IK Ullervads IP
2019-05-19 11:15 Hörnebo SK - Skövde KIK Svart Hörnebo IP 7-manna plan
2019-05-23 18:30 Tidaholms GoIF - Ulvåkers IF Ulvesborg C1
2019-05-26 17:00 Töreboda IK - Skultorps IF Gul Töreshov 7-manna
Juni
2019-06-02 10:00 Jula BK - Mariestads BoIS FF Ullervads IP
2019-06-02 11:15 Hörnebo SK - Ulvåkers IF Hörnebo IP 7-manna plan
2019-06-02 17:00 Skultorps IF Gul - Skövde KIK Svart Orkanvallen C
2019-06-04 18:30 Töreboda IK - Tidaholms GoIF Töreshov 7-manna
2019-06-04 19:15 Mariestads BoIS FF - Skultorps IF Gul Lekevi IP Övre-plan
2019-06-05 18:00 Ulvåkers IF - Jula BK Åbrovallen 7-manna
2019-06-05 18:30 Tidaholms GoIF - Hörnebo SK Ulvesborg C1
2019-06-09 17:00 Jula BK - Hörnebo SK Ullervads IP
2019-06-09 17:30 Skövde KIK Svart - Töreboda IK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-11 17:15 Skövde KIK Svart - Tidaholms GoIF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-11 18:45 Töreboda IK - Mariestads BoIS FF Töreshov 7-manna
2019-06-12 18:00 Skultorps IF Gul - Ulvåkers IF Orkanvallen C
2019-06-17 19:00 Mariestads BoIS FF - Tidaholms GoIF Lekevi IP Övre-plan
2019-06-19 18:30 Tidaholms GoIF - Jula BK Ulvesborg C1
2019-06-23 17:00 Töreboda IK - Ulvåkers IF Töreshov 7-manna
2019-06-23 17:00 Jula BK - Skultorps IF Gul Ullervads IP
2019-06-23 17:30 Skövde KIK Svart - Mariestads BoIS FF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-23 19:00 Skultorps IF Gul - Hörnebo SK Orkanvallen C
2019-06-30 11:00 Hörnebo SK - Töreboda IK Hörnebo IP 7-manna plan
2019-06-30 18:00 Ulvåkers IF - Skövde KIK Svart Åbrovallen 7-manna
Augusti
2019-08-10 11:00 Jula BK - Mariestads BoIS FF Ullervads IP
2019-08-15 18:30 Tidaholms GoIF - Skultorps IF Gul Ulvesborg C1
2019-08-18 13:00 Mariestads BoIS FF - Ulvåkers IF Lekevi IP Övre-plan
2019-08-18 17:00 Töreboda IK - Jula BK Töreshov 7-manna
2019-08-18 17:30 Skövde KIK Svart - Hörnebo SK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-21 17:30 Ulvåkers IF - Tidaholms GoIF Åbrovallen 7-manna
2019-08-25 11:00 Jula BK - Skövde KIK Svart Ullervads IP
2019-08-25 11:00 Hörnebo SK - Mariestads BoIS FF Hörnebo IP 7-manna plan
2019-08-25 12:00 Skultorps IF Gul - Töreboda IK Orkanvallen C
2019-08-29 18:30 Skövde KIK Svart - Jula BK Lillegårdens IP, 7 mot 7
September
2019-09-01 11:00 Mariestads BoIS FF - Jula BK Lekevi IP Övre-plan
2019-09-01 11:00 Tidaholms GoIF - Töreboda IK Ulvesborg C1
2019-09-01 16:00 Skövde KIK Svart - Skultorps IF Gul Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-04 17:45 Ulvåkers IF - Hörnebo SK Åbrovallen 7-manna
2019-09-05 18:00 Skultorps IF Gul - Mariestads BoIS FF Orkanvallen C
2019-09-08 11:00 Jula BK - Ulvåkers IF Ullervads IP
2019-09-08 12:30 Hörnebo SK - Tidaholms GoIF Hörnebo IP 7-manna plan
2019-09-08 17:00 Töreboda IK - Skövde KIK Svart Töreshov 7-manna
2019-09-14 11:00 Tidaholms GoIF - Skövde KIK Svart Ulvesborg C1
2019-09-15 11:00 Ulvåkers IF - Skultorps IF Gul Åbrovallen 7-manna
2019-09-15 11:00 Mariestads BoIS FF - Töreboda IK Lekevi IP Övre-plan
2019-09-15 12:15 Hörnebo SK - Jula BK Hörnebo IP 7-manna plan
2019-09-22 11:00 Jula BK - Tidaholms GoIF Ullervads IP
2019-09-22 11:00 Hörnebo SK - Skultorps IF Gul Hörnebo IP 7-manna plan
2019-09-22 11:00 Mariestads BoIS FF - Skövde KIK Svart Lekevi IP Övre-plan
2019-09-28 10:00 Skultorps IF Gul - Jula BK Orkanvallen C
2019-09-28 10:30 Skövde KIK Svart - Ulvåkers IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-29 11:00 Tidaholms GoIF - Mariestads BoIS FF Ulvesborg C1
2019-09-29 17:00 Töreboda IK - Hörnebo SK Töreshov 7-manna
December
2019-12-30 Ulvåkers IF - Töreboda IK

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info