Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor, Div 7 Kinna

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Borås GIF Thomas Nilsson 0727121800 Blå/Vit/Blå
Fritsla IF Patrik Lundin 0707949377 0707949377 Orange/Svart/Svart
IF Elfsborg Filippa Gerhardsson 0725777275 Gul/Svart/Gul
IFK Örby Daniel Egelind 0705284265 Blå/Vit/blå/Blå
IFK Öxnevalla Karin Wilsson 0702192064 Blå/Blå/Vit
Kinna IF Jonas Emanuelsson 0736669918 Röd/Blå/Vit
Mariedals IK Vit Antonio Castilla Tapio 0703695498 Blå/Vit/Blå
Sjömarkens IF Magnus Isaksson 0705292191 Vit/Grön/Grön
Svansjö Carolina Jakobsson 0702081844 Vinröd/Svart/Svart
Sätila SK Tommy Dennerlöv 0720012830 Röd/Blå/Röd
Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna Therese Kaldegård 0707665520 Svart/vit/Svart/Svart
Västra Mark Thorbjörn Johansson 0739369994 Röd/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-02 18:30 Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Svansjö Ekäng A
2019-05-05 12:00 Fritsla IF - IFK Örby Kungaberg
2019-05-05 13:00 IF Elfsborg - Västra Mark Ryda Sportfält C
2019-05-05 14:00 Borås GIF - Mariedals IK Vit Sjöbo Arena
2019-05-05 15:00 IFK Öxnevalla - Sätila SK Hedevallen
2019-05-05 17:30 Kinna IF - Sjömarkens IF Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-05-07 18:30 Svansjö - IFK Öxnevalla Svansjövallen B
2019-05-08 17:45 IFK Örby - Borås GIF Örby IP C
2019-05-08 18:30 Västra Mark - Fritsla IF Kajbergsvallen 7 mot 7
2019-05-10 17:30 Sjömarkens IF - Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna Idrottsgården Konstgräsplan
2019-05-12 14:00 Sätila SK - IF Elfsborg Lygnevi B
2019-05-12 16:00 Mariedals IK Vit - Kinna IF Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-05-15 18:00 IFK Örby - Mariedals IK Vit Örby IP C
2019-05-19 10:00 Borås GIF - Västra Mark Sjöbo Arena
2019-05-19 12:00 Fritsla IF - Sätila SK Kungaberg
2019-05-19 12:00 Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Kinna IF Ekåsvallen
2019-05-19 13:00 IF Elfsborg - Svansjö Ryda Sportfält C
2019-05-19 15:00 IFK Öxnevalla - Sjömarkens IF Hedevallen
2019-05-20 18:30 Västra Mark - IFK Örby Björketorps IP A
2019-05-21 18:30 IFK Öxnevalla - Kinna IF Hedevallen
2019-05-22 18:30 Svansjö - Fritsla IF Svansjövallen B
2019-05-24 17:30 Sjömarkens IF - IF Elfsborg Idrottsgården B-plan
2019-05-25 10:30 Sätila SK - Borås GIF Lygnevi B
2019-05-26 16:30 Mariedals IK Vit - Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-05-29 18:00 IFK Örby - Sätila SK Örby IP C
Juni
2019-06-02 13:00 IF Elfsborg - Kinna IF Ryda Sportfält C
2019-06-02 15:00 Fritsla IF - Sjömarkens IF Kungaberg
2019-06-02 15:00 Västra Mark - Mariedals IK Vit Björketorps IP A
2019-06-02 15:50 IFK Öxnevalla - Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna Hedevallen
2019-06-02 17:00 Borås GIF - Svansjö Sjöbo Arena
2019-06-04 18:30 Svansjö - IFK Örby Svansjövallen B
2019-06-08 10:30 Kinna IF - Fritsla IF Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-06-08 15:00 Sätila SK - Västra Mark Lygnevi B
2019-06-09 15:30 Sjömarkens IF - Borås GIF Idrottsgården Konstgräsplan
2019-06-09 16:00 Mariedals IK Vit - IFK Öxnevalla Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-06-10 18:00 Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - IF Elfsborg Björkängsvallen 1 Gräs
2019-06-12 18:00 IFK Örby - Sjömarkens IF Örby IP C
2019-06-12 18:30 Västra Mark - Svansjö Kajbergsvallen 7 mot 7
2019-06-15 10:00 Borås GIF - Kinna IF Sjöbo Arena
2019-06-15 15:00 Sätila SK - Mariedals IK Vit Lygnevi B
2019-06-16 12:00 Fritsla IF - Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna Kungaberg
2019-06-16 13:00 IF Elfsborg - IFK Öxnevalla Ryda Sportfält C
2019-06-16 18:00 Sjömarkens IF - Västra Mark Idrottsgården B-plan
2019-06-18 18:30 Svansjö - Sätila SK Svansjövallen B
2019-06-19 18:00 Kinna IF - IFK Örby Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-06-20 18:00 Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Borås GIF Ekäng A
2019-06-20 18:30 IFK Öxnevalla - Fritsla IF Hedevallen
2019-06-24 18:30 Västra Mark - Kinna IF Björketorps IP A
2019-06-26 18:30 IFK Örby - Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna Örby IP C
2019-06-27 18:00 Sätila SK - Sjömarkens IF Lygnevi B
2019-06-30 11:00 Borås GIF - IFK Öxnevalla Sjöbo Arena
2019-06-30 12:00 Fritsla IF - IF Elfsborg Kungaberg
2019-06-30 17:00 Svansjö - Mariedals IK Vit Svansjövallen B
Augusti
2019-08-11 16:30 Mariedals IK Vit - IF Elfsborg Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-08-18 12:00 Fritsla IF - Mariedals IK Vit Kungaberg
2019-08-18 13:00 IF Elfsborg - Borås GIF Ryda Sportfält C
2019-08-18 14:30 Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Västra Mark Björkängsvallen 1 Gräs
2019-08-18 15:50 IFK Öxnevalla - IFK Örby Hedevallen
2019-08-18 16:00 Kinna IF - Sätila SK Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-08-18 17:00 Sjömarkens IF - Svansjö Idrottsgården B-plan
2019-08-19 18:30 Västra Mark - IFK Öxnevalla Kajbergsvallen 7 mot 7
2019-08-21 18:45 IFK Örby - IF Elfsborg Örby IP C
2019-08-24 12:45 Svansjö - Kinna IF Svansjövallen B
2019-08-24 16:00 Sätila SK - Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna Lygnevi B
2019-08-25 11:00 Borås GIF - Fritsla IF Sjöbo Arena
2019-08-25 15:30 Mariedals IK Vit - Sjömarkens IF Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-08-27 18:30 Svansjö - Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna Svansjövallen B
2019-08-28 18:00 Mariedals IK Vit - Borås GIF Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-08-28 18:30 IFK Örby - Fritsla IF Örby IP C
2019-08-31 12:15 Västra Mark - IF Elfsborg Björketorps IP A
2019-08-31 13:00 Sätila SK - IFK Öxnevalla Lygnevi B
September
2019-09-01 16:30 Sjömarkens IF - Kinna IF Idrottsgården Konstgräsplan
2019-09-03 18:00 Kinna IF - Mariedals IK Vit Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-09-08 12:00 Fritsla IF - Västra Mark Kungaberg
2019-09-08 13:00 IF Elfsborg - Sätila SK Ryda Sportfält C
2019-09-08 14:00 IFK Öxnevalla - Svansjö Hedevallen
2019-09-08 15:00 Borås GIF - IFK Örby Sjöbo Arena
2019-09-09 18:00 Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Sjömarkens IF Ekåsvallen
2019-09-10 18:00 Kinna IF - Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna Kunskapens Hus, konstgräs
2019-09-14 13:00 Sätila SK - Fritsla IF Lygnevi B
2019-09-15 11:00 Svansjö - IF Elfsborg Svansjövallen B
2019-09-15 12:30 Mariedals IK Vit - IFK Örby Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-09-15 15:00 Västra Mark - Borås GIF Kajbergsvallen 7 mot 7
2019-09-15 17:00 Sjömarkens IF - IFK Öxnevalla Idrottsgården B-plan
2019-09-18 17:45 IFK Örby - Västra Mark Örby IP C
2019-09-19 18:00 Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Mariedals IK Vit Ekäng A
2019-09-21 14:30 Kinna IF - IFK Öxnevalla Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-09-22 11:00 Borås GIF - Sätila SK Sjöbo Arena
2019-09-22 12:00 Fritsla IF - Svansjö Kungaberg
2019-09-22 13:00 IF Elfsborg - Sjömarkens IF Ryda Sportfält C
2019-09-28 12:00 Sjömarkens IF - Fritsla IF Idrottsgården Konstgräsplan
2019-09-28 13:00 Sätila SK - IFK Örby Lygnevi B
2019-09-29 11:00 Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - IFK Öxnevalla Björkängsvallen 1 Gräs
2019-09-29 13:00 Mariedals IK Vit - Västra Mark Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-09-29 15:00 Svansjö - Borås GIF Svansjövallen B
2019-09-29 16:30 Kinna IF - IF Elfsborg Viskavallen Pruhultsplanen B

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info