Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Nordvästra C2, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Trollenäs IF - Kågeröds BoIF Trollevallen 7-manna 1
2019-08-17 13:00 Harrie FF blå - BK Landora röd Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-08-18 12:00 Maglasäte IF gul - Stehags AIF Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-08-19 18:00 Asmundtorps IF - Ljungbyheds IF Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-08-23 18:45 Ljungbyheds IF - Maglasäte IF gul Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-08-24 11:00 BK Landora röd - Asmundtorps IF Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-08-25 11:00 Borstahusens BK blå - Harrie FF blå Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-08-26 18:00 Stehags AIF - Trollenäs IF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Trollenäs IF - Maglasäte IF gul Trollevallen 7-manna 1
September
2019-09-01 10:30 Ljungbyheds IF - BK Landora röd Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-09-01 11:00 Asmundtorps IF - Borstahusens BK blå Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-09-01 11:30 Harrie FF blå - Kågeröds BoIF Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Kågeröds BoIF - Asmundtorps IF Brahevallen A-plan
2019-09-08 11:00 Borstahusens BK blå - BK Landora röd Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-09-09 18:00 Stehags AIF - Harrie FF blå Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-09-09 18:15 Trollenäs IF - Ljungbyheds IF Trollevallen 7-manna 1
2019-09-11 18:00 Asmundtorps IF - Stehags AIF Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-09-14 10:00 BK Landora röd - Kågeröds BoIF Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-09-14 11:30 Harrie FF blå - Maglasäte IF gul Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-09-15 15:00 Ljungbyheds IF - Borstahusens BK blå Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-09-20 18:00 Maglasäte IF gul - Asmundtorps IF Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Stehags AIF - BK Landora röd Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Trollenäs IF - Harrie FF blå Trollevallen 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Kågeröds BoIF - Borstahusens BK blå Brahevallen A-plan
2019-09-28 10:00 BK Landora röd - Maglasäte IF gul Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-09-29 11:00 Borstahusens BK blå - Stehags AIF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-09-29 11:00 Asmundtorps IF - Trollenäs IF Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-09-30 18:00 Ljungbyheds IF - Kågeröds BoIF Ljungavallen A-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-04 18:30 Maglasäte IF gul - Borstahusens BK blå Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-10-06 11:00 Stehags AIF - Kågeröds BoIF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-10-06 11:30 Harrie FF blå - Ljungbyheds IF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-10-10 18:15 Trollenäs IF - BK Landora röd Berga IP, konstgräs
2019-10-12 10:00 Asmundtorps IF - Harrie FF blå Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-10-12 11:00 Kågeröds BoIF - Maglasäte IF gul Svalövs IP konstgräs
2019-10-13 11:00 Ljungbyheds IF - Stehags AIF Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Borstahusens BK blå - Trollenäs IF Ulkavallen IP B-plan 7-manna

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info