Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F11 Nordvästra B, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:00 Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF Råå IP B-plan 7-manna
2019-08-17 11:00 Ekets GoIF - Teckomatorps SK Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-08-17 12:00 Allerums GIF - Jonstorps IF FK blå Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Ängelholms FF blå - Råå IF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-08-18 11:30 Eskilsminne IF 2 - Hittarps IK svart Västergårds IP 2, 7-manna
2019-08-20 19:00 Eskilsminne IF - Ängelholms FF blå Västergårds IP 4, 7-manna
2019-08-23 18:00 Jonstorps IF FK blå - Ängelholms FF gul Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-08-23 18:00 Teckomatorps SK - Råå IF ljusblå Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-23 19:00 Råå IF vit - Allerums GIF Råå IP B-plan 7-manna
2019-08-25 09:00 Hittarps IK svart - Ekets GoIF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-08-30 17:45 Råå IF ljusblå - Hittarps IK svart Råå IP B-plan 7-manna
2019-08-31 10:30 Allerums GIF - Eskilsminne IF Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Ängelholms FF blå - Teckomatorps SK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
September
2019-09-01 10:00 Ekets GoIF - Eskilsminne IF 2 Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-09-01 13:00 Ängelholms FF gul - Råå IF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-06 18:00 Teckomatorps SK - Allerums GIF Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-06 19:00 Råå IF vit - Jonstorps IF FK blå Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-07 14:00 Eskilsminne IF - Ängelholms FF gul Västergårds IP 6, 7-manna
2019-09-08 11:00 Eskilsminne IF 2 - Råå IF ljusblå Västergårds IP 6, 7-manna
2019-09-08 14:00 Hittarps IK svart - Ängelholms FF blå Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-13 18:30 Råå IF ljusblå - Ekets GoIF Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-14 11:00 Ängelholms FF blå - Eskilsminne IF 2 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 13:00 Ängelholms FF gul - Teckomatorps SK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 14:00 Jonstorps IF FK blå - Eskilsminne IF Kullaparken B-Plan 7-manna 2
2019-09-18 18:00 Allerums GIF - Hittarps IK svart Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-20 18:00 Teckomatorps SK - Jonstorps IF FK blå Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Ekets GoIF - Ängelholms FF blå Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-09-21 11:00 Eskilsminne IF - Råå IF vit Västergårds IP 6, 7-manna
2019-09-22 11:00 Eskilsminne IF 2 - Allerums GIF Västergårds IP 6, 7-manna
2019-09-22 14:30 Hittarps IK svart - Ängelholms FF gul Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-27 18:30 Råå IF vit - Teckomatorps SK Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-28 13:00 Jonstorps IF FK blå - Hittarps IK svart Kullaparken B-Plan 7-manna 2
2019-09-29 10:00 Ängelholms FF blå - Råå IF ljusblå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-09-29 11:00 Ängelholms FF gul - Eskilsminne IF 2 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 11:30 Allerums GIF - Ekets GoIF Ryvallen A-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-04 17:45 Råå IF ljusblå - Allerums GIF Råå IP B-plan 7-manna
2019-10-04 18:00 Teckomatorps SK - Eskilsminne IF Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 10:00 Eskilsminne IF 2 - Jonstorps IF FK blå Västergårds IP 6, 7-manna
2019-10-05 13:00 Ekets GoIF - Ängelholms FF gul Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-10-06 09:30 Hittarps IK svart - Råå IF vit Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-10-11 18:00 Råå IF vit - Eskilsminne IF 2 Råå IP B-plan 7-manna
2019-10-12 11:00 Eskilsminne IF - Hittarps IK svart Västergårds IP 6, 7-manna
2019-10-12 11:30 Allerums GIF - Ängelholms FF blå Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-10-13 13:00 Jonstorps IF FK blå - Ekets GoIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-10-13 13:00 Ängelholms FF gul - Råå IF ljusblå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info