Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F9 Nordvästra A, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-18 10:00 Västra Karups IF - Ängelholms FF Västra Karups IP C-plan 5-manna 1
2019-08-18 10:00 Skäldervikens IF - Hittarps IK röd Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-08-18 11:30 Eskilsminne IF - Vejby IF Västergårds IP 12, 5-manna
2019-08-18 13:30 Vikens IK 2 - Glumslövs FF Vikvalla D-plan
2019-08-25 10:00 Vejby IF - Vikens IK 2 Vejby IP 5-manna
2019-08-25 10:00 Ängelholms FF - Skäldervikens IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-08-25 10:30 Glumslövs FF - Västra Karups IF Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-25 13:00 Hittarps IK röd - Eskilsminne IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-08-31 09:00 Vejby IF - Hittarps IK röd Vejby IP 5-manna
2019-08-31 11:15 Skäldervikens IF - Glumslövs FF Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
September
2019-09-01 10:00 Västra Karups IF - Vikens IK 2 Västra Karups IP C-plan 5-manna 1
2019-09-03 18:30 Eskilsminne IF - Ängelholms FF Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-06 18:00 Glumslövs FF - Eskilsminne IF Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-07 11:00 Ängelholms FF - Vejby IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-08 10:00 Västra Karups IF - Skäldervikens IF Västra Karups IP C-plan 5-manna 1
2019-09-08 14:00 Vikens IK 2 - Hittarps IK röd Vikvalla D-plan
2019-09-14 11:15 Skäldervikens IF - Vikens IK 2 Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-09-15 10:00 Vejby IF - Glumslövs FF Vejby IP 5-manna
2019-09-15 10:00 Hittarps IK röd - Ängelholms FF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-15 13:00 Eskilsminne IF - Västra Karups IF Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-20 18:30 Glumslövs FF - Hittarps IK röd Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 11:15 Skäldervikens IF - Eskilsminne IF Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-09-22 10:00 Västra Karups IF - Vejby IF Västra Karups IP C-plan 5-manna 1
2019-09-22 13:30 Vikens IK 2 - Ängelholms FF Vikvalla D-plan
2019-09-29 09:30 Hittarps IK röd - Västra Karups IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-29 10:00 Eskilsminne IF - Vikens IK 2 Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-29 10:00 Vejby IF - Skäldervikens IF Vejby IP 5-manna
2019-09-29 10:00 Ängelholms FF - Glumslövs FF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
Oktober
2019-10-05 11:00 Ängelholms FF - Västra Karups IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-10-06 10:00 Glumslövs FF - Vikens IK 2 Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-06 10:00 Vejby IF - Eskilsminne IF Vejby IP 5-manna
2019-10-06 16:00 Hittarps IK röd - Skäldervikens IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-10-12 12:00 Skäldervikens IF - Ängelholms FF Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-10-13 10:00 Västra Karups IF - Glumslövs FF Västra Karups IP C-plan 5-manna 1
2019-10-13 10:00 Eskilsminne IF - Hittarps IK röd Västergårds IP 12, 5-manna
2019-10-13 13:30 Vikens IK 2 - Vejby IF Vikvalla D-plan

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info