Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 Nordvästra B2, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 13:00 Hittarps IK svart - Fortuna FF svart Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-08-17 14:00 Högaborgs BK - Ramlösa Södra IF svart Västergårds IP 6, 7-manna
2019-08-18 10:00 Dösjöbro IF röd - Svalövs BK 1 Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 12:30 Häljarps IF 2 - Glumslövs FF Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-08-18 13:00 IK Wormo blå - Borstahusens BK röd Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-08-19 18:15 Glumslövs FF - Hittarps IK svart Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-08-23 18:00 Svalövs BK 1 - IK Wormo blå Svalövs IP 7-manna
2019-08-24 10:00 Borstahusens BK röd - Häljarps IF 2 Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-08-24 11:00 Fortuna FF svart - Högaborgs BK Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-08-25 11:00 Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-08-31 12:00 Högaborgs BK - Glumslövs FF Västergårds IP 6, 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Häljarps IF 2 - Svalövs BK 1 Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-09-01 14:00 Hittarps IK svart - Borstahusens BK röd Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-01 14:00 IK Wormo blå - Dösjöbro IF röd Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-01 17:00 Råå IF ljusblå - Fortuna FF svart Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-04 18:00 Svalövs BK 1 - Hittarps IK svart Svalövs IP 7-manna
2019-09-04 18:15 Glumslövs FF - Råå IF ljusblå Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Borstahusens BK röd - Högaborgs BK Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-09-08 12:30 Fortuna FF svart - Ramlösa Södra IF svart Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-09-08 14:00 Dösjöbro IF röd - Häljarps IF 2 Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-11 18:00 Ramlösa Södra IF svart - Glumslövs FF Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-09-12 17:30 Häljarps IF 2 - IK Wormo blå Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-09-14 12:15 Råå IF ljusblå - Borstahusens BK röd Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-14 12:30 Hittarps IK svart - Dösjöbro IF röd Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-14 14:00 Högaborgs BK - Svalövs BK 1 Västergårds IP 2, 7-manna
2019-09-16 18:00 Glumslövs FF - Fortuna FF svart Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Borstahusens BK röd - Ramlösa Södra IF svart Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-09-21 10:00 Dösjöbro IF röd - Högaborgs BK Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Svalövs BK 1 - Råå IF ljusblå Svalövs IP 7-manna
2019-09-21 12:30 IK Wormo blå - Hittarps IK svart Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Fortuna FF svart - Borstahusens BK röd Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Råå IF ljusblå - Dösjöbro IF röd Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-28 11:00 Högaborgs BK - IK Wormo blå Västergårds IP 4, 7-manna
2019-09-28 11:30 Ramlösa Södra IF svart - Svalövs BK 1 Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-09-28 12:30 Hittarps IK svart - Häljarps IF 2 Laröds IP F-plan, 7-manna
Oktober
2019-10-05 10:00 Borstahusens BK röd - Glumslövs FF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-10-05 11:00 Svalövs BK 1 - Fortuna FF svart Svalövs IP 7-manna
2019-10-05 12:00 Dösjöbro IF röd - Ramlösa Södra IF svart Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 12:30 IK Wormo blå - Råå IF ljusblå Exercisfältet D-plan
2019-10-06 10:00 Häljarps IF 2 - Högaborgs BK Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-10-09 18:30 Glumslövs FF - Svalövs BK 1 Örevångs IP konstgräs 9-manna
2019-10-12 10:30 Fortuna FF svart - Dösjöbro IF röd Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Råå IF ljusblå - Häljarps IF 2 Råå IP B-plan 7-manna
2019-10-12 13:00 Högaborgs BK - Hittarps IK svart Västergårds IP 6, 7-manna
2019-10-13 13:30 Ramlösa Södra IF svart - IK Wormo blå Ättekulla IP A-plan 7-manna 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info