Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 Nordvästra C2, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Mörarps IF - Åstorps FF blå Vidablick IP B-plan 7-manna 1
2019-08-18 12:00 Stattena IF - Eskilsminne IF vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 12:00 IK Wormo blåvit - Ljungbyheds IF Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-08-18 12:30 Klippans FF grön - Ramlösa Södra IF vit Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-08-22 19:00 Eskilsminne IF vit - Mörarps IF Västergårds IP 4, 7-manna
2019-08-24 10:30 Ljungbyheds IF - Stattena IF Ljungavallen A-plan 5-manna 1
2019-08-24 11:30 Ramlösa Södra IF vit - Hittarps IK vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-08-24 12:00 Åstorps FF blå - Klippans FF grön Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-08-25 13:00 Kågeröds BoIF/Röstånga IS - IK Wormo blåvit Brahevallen A-plan
2019-08-31 10:00 Mörarps IF - Ljungbyheds IF Vidablick IP B-plan 7-manna 1
September
2019-09-01 10:00 Stattena IF - Kågeröds BoIF/Röstånga IS Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 10:30 Klippans FF grön - Eskilsminne IF vit Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-09-01 12:00 Hittarps IK vit - Åstorps FF blå Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-03 18:00 Eskilsminne IF vit - Hittarps IK vit Västergårds IP 4, 7-manna
2019-09-07 10:30 Ljungbyheds IF - Klippans FF grön Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-09-07 11:00 Kågeröds BoIF/Röstånga IS - Mörarps IF Odenvallen A-plan
2019-09-14 10:15 Klippans FF grön - Kågeröds BoIF/Röstånga IS Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Eskilsminne IF vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-09-14 14:30 Hittarps IK vit - Ljungbyheds IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-15 12:00 Stattena IF - IK Wormo blåvit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-16 18:00 Åstorps FF blå - Ramlösa Södra IF vit Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-09-20 18:30 Ljungbyheds IF - Ramlösa Södra IF vit Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-09-21 11:00 IK Wormo blåvit - Mörarps IF Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-21 14:00 Kågeröds BoIF/Röstånga IS - Hittarps IK vit Odenvallen A-plan
2019-09-22 11:00 Eskilsminne IF vit - Åstorps FF blå Västergårds IP 2, 7-manna
2019-09-28 10:00 Mörarps IF - Stattena IF Vidablick IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 14:30 Åstorps FF blå - Ljungbyheds IF Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-09-29 10:30 Klippans FF grön - IK Wormo blåvit Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-09-29 11:30 Ramlösa Södra IF vit - Kågeröds BoIF/Röstånga IS Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Oktober
2019-10-05 11:00 Ljungbyheds IF - Eskilsminne IF vit Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-10-05 14:00 Kågeröds BoIF/Röstånga IS - Åstorps FF blå Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-10-06 10:00 IK Wormo blåvit - Hittarps IK vit Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-10-06 13:00 Stattena IF - Klippans FF grön Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Klippans FF grön - Mörarps IF Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Ramlösa Södra IF vit - IK Wormo blåvit Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Eskilsminne IF vit - Kågeröds BoIF/Röstånga IS Västergårds IP 4, 7-manna
2019-10-13 12:00 Hittarps IK vit - Stattena IF Laröds IP F-plan, 7-manna

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info