Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P9 Nordvästra C2, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-18 09:00 IK Wormo blå - Ekets GoIF vit Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-08-18 09:30 Hittarps IK gul - Helsingborg Östra IF Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-08-18 10:00 Eskilsminne IF svart - Skäldervikens IF vit Västergårds IP 12, 5-manna
2019-08-18 11:00 Ramlösa Södra IF blå - Råå IF orange Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-08-18 11:45 Fortuna FF röd - Åstorps FF blå Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-08-22 18:30 Bjuvstorps FF - Stattena IF 2 Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
2019-08-24 10:00 Helsingborg Östra IF - Bjuvstorps FF Bållevi A-plan 5-manna
2019-08-24 10:00 Råå IF orange - IK Wormo blå Råå IP C-plan 5-manna
2019-08-24 10:00 Ekets GoIF vit - Eskilsminne IF svart Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-08-24 12:15 Skäldervikens IF vit - Hittarps IK gul Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-08-25 10:00 Åstorps FF blå - Ramlösa Södra IF blå Bjärshögs IP Konstgräs
2019-08-25 13:00 Stattena IF 2 - Fortuna FF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-27 18:00 Bjuvstorps FF - Skäldervikens IF vit Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
2019-08-31 09:00 IK Wormo blå - Åstorps FF blå Exercisfältet A-plan 5-manna 1
September
2019-09-01 09:30 Hittarps IK gul - Ekets GoIF vit Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-09-01 10:00 Stattena IF 2 - Helsingborg Östra IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 10:00 Eskilsminne IF svart - Råå IF orange Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-01 11:00 Ramlösa Södra IF blå - Fortuna FF röd Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-09-06 18:00 Ekets GoIF vit - Bjuvstorps FF Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-09-08 10:00 Åstorps FF blå - Eskilsminne IF svart Bjärshögs IP Konstgräs
2019-09-08 10:00 Råå IF orange - Hittarps IK gul Råå IP C-plan 5-manna
2019-09-08 11:00 Skäldervikens IF vit - Helsingborg Östra IF Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-09-08 11:00 Ramlösa Södra IF blå - Stattena IF 2 Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-09-08 11:15 Fortuna FF röd - IK Wormo blå Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-09-12 18:00 Bjuvstorps FF - Råå IF orange Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
2019-09-14 09:00 IK Wormo blå - Ramlösa Södra IF blå Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-09-14 10:00 Helsingborg Östra IF - Ekets GoIF vit Bållevi A-plan 5-manna
2019-09-14 13:00 Stattena IF 2 - Skäldervikens IF vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Hittarps IK gul - Åstorps FF blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-09-15 11:30 Eskilsminne IF svart - Fortuna FF röd Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-20 18:00 Ekets GoIF vit - Skäldervikens IF vit Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-09-21 10:00 Råå IF orange - Helsingborg Östra IF Råå IP C-plan 5-manna
2019-09-22 09:00 IK Wormo blå - Stattena IF 2 Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Åstorps FF blå - Bjuvstorps FF Bjärshögs IP Konstgräs
2019-09-22 11:00 Ramlösa Södra IF blå - Eskilsminne IF svart Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-09-22 11:30 Fortuna FF röd - Hittarps IK gul Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-09-28 12:00 Stattena IF 2 - Ekets GoIF vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Skäldervikens IF vit - Råå IF orange Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-09-29 11:30 Eskilsminne IF svart - IK Wormo blå Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-29 12:00 Helsingborg Östra IF - Åstorps FF blå Bållevi A-plan 5-manna
2019-09-29 13:00 Bjuvstorps FF - Fortuna FF röd Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
2019-09-29 14:00 Hittarps IK gul - Ramlösa Södra IF blå Laröds IP E-plan, 7-manna
Oktober
2019-10-05 10:00 Eskilsminne IF svart - Stattena IF 2 Västergårds IP 12, 5-manna
2019-10-06 09:00 IK Wormo blå - Hittarps IK gul Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-10-06 10:00 Åstorps FF blå - Skäldervikens IF vit Bjärshögs IP Konstgräs
2019-10-06 10:00 Råå IF orange - Ekets GoIF vit Råå IP C-plan 5-manna
2019-10-06 11:00 Ramlösa Södra IF blå - Bjuvstorps FF Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-10-06 11:15 Fortuna FF röd - Helsingborg Östra IF Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-10-12 11:00 Skäldervikens IF vit - Fortuna FF röd Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-10-12 14:00 Ekets GoIF vit - Åstorps FF blå Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-10-13 10:00 Helsingborg Östra IF - Ramlösa Södra IF blå Bållevi A-plan 5-manna
2019-10-13 11:00 Stattena IF 2 - Råå IF orange Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 12:00 Hittarps IK gul - Eskilsminne IF svart Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-10-13 14:00 Bjuvstorps FF - IK Wormo blå Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info