Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 Sydvästra B4, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:30 Hyllie IK grön - Vellinge IF röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 10:00 Ystads IF FF vit - IF Limhamn Bunkeflo B3 Sandskogens IP C-plan 7-manna 2
2019-08-17 10:00 Skanör Falsterbo IF - Skurups AIF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-08-18 10:30 IFK Ystad FK blå - BK Höllviken röd Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-08-18 15:30 Anderslövs BoIK blå - Oxie SK svart Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Skurups AIF vit - Hyllie IK grön Skurups IP B-plan 7-manna
2019-08-24 12:00 BK Höllviken röd - Skegrie BK Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Vellinge IF röd - Ystads IF FF vit Vellinge IP B-plan 7-manna 1
2019-08-25 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Anderslövs BoIK blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 10:00 Oxie SK svart - IFK Ystad FK blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-28 18:30 Ystads IF FF vit - Skurups AIF vit Sandskogens IP C-plan 7-manna 2
2019-08-31 10:00 Anderslövs BoIK blå - Vellinge IF röd Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Skegrie BK - Oxie SK svart Snarringe IP 7-manna 1
2019-08-31 14:00 Hyllie IK grön - Skanör Falsterbo IF Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
September
2019-09-01 10:30 IFK Ystad FK blå - IF Limhamn Bunkeflo B3 Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Vellinge IF röd - IFK Ystad FK blå Vellinge IP B-plan 7-manna 1
2019-09-07 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Skegrie BK Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 14:00 Skanör Falsterbo IF - Ystads IF FF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Skurups AIF vit - Anderslövs BoIK blå Skurups IP B-plan 7-manna
2019-09-08 11:30 Oxie SK svart - BK Höllviken röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-11 19:00 Anderslövs BoIK blå - Skanör Falsterbo IF Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 09:30 Skegrie BK - Vellinge IF röd Snarringe IP 7-manna 1
2019-09-15 10:00 BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo B3 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:30 IFK Ystad FK blå - Skurups AIF vit Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:30 Ystads IF FF vit - Hyllie IK grön Sandskogens IP C-plan 7-manna 2
2019-09-21 10:00 Skurups AIF vit - Skegrie BK Skurups IP B-plan 7-manna
2019-09-21 10:30 Vellinge IF röd - BK Höllviken röd Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-09-21 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Oxie SK svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 13:00 Skanör Falsterbo IF - IFK Ystad FK blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-21 14:00 Hyllie IK grön - Anderslövs BoIK blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Anderslövs BoIK blå - Ystads IF FF vit Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 14:00 Oxie SK svart - Vellinge IF röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 15:00 Skegrie BK - Skanör Falsterbo IF Snarringe IP 7-manna 1
2019-09-29 10:30 IFK Ystad FK blå - Hyllie IK grön Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-29 14:00 BK Höllviken röd - Skurups AIF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 11:30 Ystads IF FF vit - IFK Ystad FK blå Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-10-05 14:00 Hyllie IK grön - Skegrie BK Hyllie IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 10:00 Skurups AIF vit - Oxie SK svart Skurups IP B-plan 7-manna
2019-10-06 11:30 Vellinge IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B3 Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-10-12 11:30 Skegrie BK - Ystads IF FF vit Snarringe IP 7-manna 1
2019-10-12 13:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Skurups AIF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Oxie SK svart - Skanör Falsterbo IF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 10:00 BK Höllviken röd - Hyllie IK grön Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:30 IFK Ystad FK blå - Anderslövs BoIK blå Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-10-27 11:00 Skanör Falsterbo IF - BK Höllviken röd Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info