Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P9 Nordöstra C3, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 12:00 Finja IF - IFK Knislinge grön Finja IP A-plan
2019-08-18 10:30 Sösdala IF - Hässleholms IF Hanåsvallen 5-manna
2019-08-18 11:00 Farstorps GoIF - IFK Knislinge vit Farstorps IP A-plan 5-manna
2019-08-21 18:00 Broby IF 2 - Glimåkra IF (P10) Broby IP plan 3 5-manna 1
2019-08-24 10:00 Hässleholms IF - Broby IF 2 Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-08-25 10:00 IFK Knislinge grön - Farstorps GoIF Helgevallen B-plan 5-manna
2019-08-25 16:00 Bjärnums GoIF - Sösdala IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
2019-08-27 18:15 Glimåkra IF (P10) - Finja IF Trollavallen A-plan 7-manna 2
2019-08-31 12:00 Finja IF - Hässleholms IF Finja IP A-plan
September
2019-09-01 10:00 IFK Knislinge grön - Glimåkra IF (P10) Helgevallen B-plan 5-manna
2019-09-01 10:30 Sösdala IF - IFK Knislinge vit Hanåsvallen 5-manna
2019-09-01 11:00 Broby IF 2 - Bjärnums GoIF Broby IP plan 3 5-manna 1
2019-09-05 18:00 IFK Knislinge vit - Broby IF 2 Helgevallen B-plan 5-manna
2019-09-08 11:00 Farstorps GoIF - Sösdala IF Farstorps IP A-plan 5-manna
2019-09-08 16:00 Bjärnums GoIF - Finja IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
2019-09-10 17:00 Hässleholms IF - Glimåkra IF (P10) Österås IP konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Broby IF 2 - Farstorps GoIF Broby IP plan 3 5-manna 1
2019-09-14 12:00 Finja IF - IFK Knislinge vit Finja IP A-plan
2019-09-15 11:15 IFK Knislinge grön - Hässleholms IF Helgevallen B-plan 5-manna
2019-09-17 18:00 Glimåkra IF (P10) - Bjärnums GoIF Trollavallen A-plan 7-manna 2
2019-09-21 10:00 IFK Knislinge vit - Glimåkra IF (P10) Helgevallen B-plan 5-manna
2019-09-22 10:30 Sösdala IF - IFK Knislinge grön Hanåsvallen 5-manna
2019-09-22 11:00 Farstorps GoIF - Finja IF Farstorps IP A-plan 5-manna
2019-09-22 16:00 Bjärnums GoIF - Hässleholms IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
2019-09-28 10:30 Broby IF 2 - Sösdala IF Broby IP plan 3 5-manna 1
2019-09-29 10:00 IFK Knislinge grön - Bjärnums GoIF Helgevallen B-plan 5-manna
2019-09-29 10:00 Hässleholms IF - IFK Knislinge vit Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-09-29 10:00 Glimåkra IF (P10) - Farstorps GoIF Trollavallen A-plan 7-manna 2
Oktober
2019-10-01 18:00 Glimåkra IF (P10) - Sösdala IF Trollavallen konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 11:00 Broby IF 2 - IFK Knislinge grön Broby IP plan 3 5-manna 1
2019-10-06 10:30 Sösdala IF - Finja IF Hanåsvallen 5-manna
2019-10-06 11:00 Farstorps GoIF - Hässleholms IF Farstorps IP A-plan 5-manna
2019-10-06 13:00 IFK Knislinge vit - Bjärnums GoIF Helgevallen B-plan 5-manna
2019-10-12 10:00 IFK Knislinge grön - IFK Knislinge vit Helgevallen B-plan 5-manna
2019-10-12 14:00 Finja IF - Broby IF 2 Finja IP A-plan
2019-10-13 17:00 Bjärnums GoIF - Farstorps GoIF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info