Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bäckefors IF Bäckefors IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Ahlafors IF Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Ahlafors IF Ale United P04 Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Angered BK Joel Sjöqvist 0735456244 Röd-vit randig, Blå, Röd
Assyriska BK Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Bengtsfors IF Bengtsfors IF(Föreningen) Röd, Blå, Blå
BK Häcken U17 +U19 BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Bovall/Hunnebo ( Lag 2) Kungshamns IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Bovall-Hunnebo Bovallstrands IF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Brålanda IF Brålanda IF(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Bullarens GoIF Bullarens GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Bullarens GOIF Bullarens GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eds FF Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ellenö IK Ellenö IK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
FC Trollhättan P17 FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FK Älmeboda/Linneryd A-lag FK Älmeboda/Linneryd(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Frändefors IF Frändefors IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Färgelanda IF Färgelanda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Färgelanda IF Div.7 Färgelanda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Färgelanda IF U-lag Färgelanda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Grebbestads IF Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Grebbestads IF / Hamburgsunds IF P04 Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Grebbestads IF A-lag Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Groheds IF Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Groheds IF /Ljungskile SK P 16 år Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Groheds IF 1, Träningsmatcher Herrar Bohuslän 2018 Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Groheds IF Ljungskile SK Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Gunnilse IS Gunnilse IS(Föreningen) Röd/vit, Blå, Röda
Gårda BK Gårda BK(Föreningen) vinröd, vit, vit
Göteborgs FF Herr C (11-manna) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Halvorstorps IS Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS U 19 Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hamburgsund/Grebbestad Hamburgsunds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hamburgsunds IF Hamburgsunds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hamburgsunds IF P05 Grebbestads IF Hamburgsunds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hedekas IF Hedekas IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Henån-Gilleby IF Gunnar Karlsson 0706922434 0706922434
Henån-Gilleby IF lag 2 Henån-Gilleby IF(Föreningen)
Henån-Gilleby IF lag 3 Henån-Gilleby IF(Föreningen)
Herrestads AIF Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF HAIF 2 Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF Lag 2 Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF Lag 3 Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF P04 Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF P05 Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF U-Lag Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Hisingsbacka FC Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hogstorps IF Hogstorps IF(Föreningen) Vit, Röd, röd
Holmalunds IF A Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hovås Billdal IF Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF P15 Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Högsäters GF Högsäters GF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IFK Lane IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Mariestad P16 IFK Mariestad(Föreningen) Blå, Blå, Vit
IFK Strömstad IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Strömstad div 6 IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Strömstad Div 7 IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Strömstad P04 IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Strömstad U-lag IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Uddevalla IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Uddevalla U15 IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Uddevalla U16 IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Valla IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Valla Lag 2 IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Valla U IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IK Kongahälla IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Kongahälla P-04 IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Kongahälla P15 IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Oddevold A IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold P 01 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold P15 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold U 17 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold U16 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold U19 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Svane IK Svane(Föreningen) Vit , Grön, Vit
Karlsberg United FC Karlsberg United FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Karlsberg United FC A Karlsberg United FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Karlsberg United FC Pojkar 17 år Karlsberg United FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kode IF Kode IF(Föreningen) gul, Svart, svart
Kode IF Kareby IS Kode IF(Föreningen) gul, Svart, svart
Kråkerøy IF Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Kungshamns IF Kungshamns IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kviik-Halden U 19 Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Kvik Halden Lysekils AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Ljusblå
Kvikhalden U19 IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
Kvikk/Halden IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Kärra KIF Jörgen Ahlman 0723066399 Gul, Blå, Gula
Lidköpings FK A Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Ljungskile SK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Ljungskile SK P17 Ljungskile SK Herrfotboll (Föreningen)
Lysekils AIK Lysekils AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Ljusblå
Lysekils AIK Lysekils AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Ljusblå
Lysekils AIK P16 Lysekils AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Ljusblå
Mariedals IK P 17 Oscar Bjuvemyr 0734149897 Blå-vit, Vit, Blå-vit
Melleruds IF P04 Melleruds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Morlanda GoIF Morlanda GoIF(Föreningen) blå, blå, blå
Morlanda GoIF U Morlanda GoIF(Föreningen) blå, blå, blå
Munkedals IF Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Munkedals IF Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Munkedals IF Lag 2 Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Munkedals IF P16 Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Munkedals IF P17 Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Myckleby IK Myckleby IK(Föreningen) grön, grön, grön
Onsala BK Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Orust fotboll U15 Myckleby IK(Föreningen) grön, grön, grön
Orust P16 Stala IF(Föreningen) Svart, Gul, MARIN BLÅ
Orustfotboll U16 Myckleby IK(Föreningen) grön, grön, grön
Qviding FIF Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF P17 Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Rakkestad Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Rosseröds IK Rosseröds IK(Föreningen) grön, vit, gröna
Sjuntorps IF A Sjuntorps IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ski IL FK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Skredsviks SK Skredsviks SK(Föreningen) Randigt Gul/Svart, Svart, Gul
Skredsviks SK A Skredsviks SK(Föreningen) Randigt Gul/Svart, Svart, Gul
Skärhamns IK Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Skärhamns IK Lag 2 Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Skärhamns IK Lag 3 Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Skärhamns IK Pojkar 17 Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Smögens IF Smögens IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Smögens IF U-Lag Smögens IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Sotenäs Ungdom Kungshamns IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Stala IF Stala IF(Föreningen) Svart, Gul, MARIN BLÅ
Stenkullen GoIK A Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF P17 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF U15 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF U16 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF U17 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stångenäs AIS Stångenäs AIS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Stångenäs AIS P 02 Stångenäs AIS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Surte IS FK Surte IS FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svarteborg FK Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svarteborg FK Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svarteborg FK U-lag Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svenshögens SK Svenshögens SK(Föreningen) Orange/Svart, Svart, Orange
Svenshögens SK A Svenshögens SK(Föreningen) Orange/Svart, Svart, Orange
Tanums IF Tanums IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tibro AIK FK Tibro AIK FK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Tibro AIK FK A Tibro AIK FK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Torp GoIF Torp GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Torslanda IK Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Trollhättan Syrianska Fotbollklubb Trollhättan Syrianska Fotbollklubb(Föreningen) Gul, Röd, Röd
Trollhättans FK A Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Trollhättans IF A Trollhättans IF(Föreningen) Gul, Svart, svart
Tösse IF Tösse IF(Föreningen) Röd, blå, Blå
Ullareds IK Ullareds IK(Föreningen) blå, blå, vita
Vallens IF Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF Junior Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF Lag 2 Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF P 16 Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF P05 Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Wargöns IK J Urban Karlsson 052167654 0708898815 Grön, Grön, Grön
Vänersborgs FK Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs FK C Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF A Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF P17 Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF U 16 Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF(Föreningen) Vit/Grön, vit , grön
Ytterby IS Herr Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsaka SK Åsaka SK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Åsebro IF Åsebro IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Ödsmåls IK Ödsmåls IK(Föreningen) grön/vit randiga, vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-12-17 18:30 313920001 IFK Lane - Groheds IF Rimnersvallen Konstgräs
2020-01-26 12:00 313920046 IK Oddevold U 17 - BK Häcken U17 +U19 3 - 3 Thordengården
2020-02-01 13:00 313920037 IK Oddevold - Stenungsunds IF 2 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2020-02-02 13:00 313920031 IFK Strömstad Div 7 - Kvikk/Halden 0 - 8 Strömsvallen - konstgräs
2020-02-08 12:15 313920002 Stenungsunds IF - IK Kongahälla 3 - 0 SIF-gården
2020-02-08 13:00 313920032 Grebbestads IF A-lag - Bengtsfors IF 1 - 0 Sparvallen Tanumshede
2020-02-08 13:00 313920048 IFK Lane - Hogstorps IF 3 - 4 Rimnersvallen
2020-02-12 19:00 313920016 Stenungsunds IF - Ljungskile SK 2 - 0 SIF-gården
2020-02-13 16:45 313920078 Stenungsunds IF P17 - Stenungsunds IF U16 8 - 0 SIF-gården
2020-02-14 19:30 313920040 IFK Uddevalla - Grebbestads IF A-lag 2 - 3 Kamratgården
2020-02-15 12:15 Matchen avbröts p.g.a. skada i 60:e matchminuten. MNB 313920003 Stenungsunds IF - Ahlafors IF 1 - 2 SIF-gården
2020-02-15 12:45 313920083 Henån-Gilleby IF - Hamburgsunds IF 3 - 1 Tavlebordsvallen konstgräs
2020-02-19 19:00 313920082 Stångenäs AIS - Ellenö IK 1 - 4 Brastads arena
2020-02-19 19:30 313920039 IFK Uddevalla - Högsäters GF 4 - 2 Kamratgården
2020-02-20 19:00 313920084 IFK Strömstad div 6 - Bäckefors IF 0 - 1 Strömsvallen - konstgräs
2020-02-21 19:15 313920038 IK Oddevold A - Vänersborgs IF A 1 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2020-02-22 13:00 313920009 Lysekils AIK - Kvik Halden 4 - 2 Kronbergsvallens IP
2020-02-22 14:00 313920041 IFK Uddevalla - Hisingsbacka FC 4 - 1 Kamratgården
2020-02-26 18:20 313920089 Grebbestads IF A-lag - IK Oddevold A 1 - 0 Sparvallen Tanumshede
2020-02-26 18:30 313920056 IFK Strömstad - Eds FF 1 - 1 Strömsvallen - konstgräs
2020-02-29 11:00 313920023 Herrestads AIF P04 - Halvorstorps IS 1 - 5 Undavallen
2020-02-29 12:00 313920034 Grebbestads IF A-lag - Kråkerøy IF 5 - 1 Sparvallen Tanumshede
2020-02-29 12:45 313920005 Henån-Gilleby IF - Trollhättans FK A 2 - 3 Tavlebordsvallen konstgräs
2020-02-29 14:00 313920067 IFK Valla U - Svenshögens SK 0 - 1 Fjällebrovallen
2020-03-01 12:00 313920090 Groheds IF Ljungskile SK - Ski IL FK 2 - 1 Skarsjövallen
2020-03-01 15:00 313920096 Groheds IF - Kvikhalden U19 3 - 2 Rimnersvallen
2020-03-01 15:00 313920098 Herrestads AIF P04 - IK Oddevold U16 1 - 1 Konstgräs, Undavallen
2020-03-01 17:30 313920019 Skredsviks SK - Morlanda GoIF 0 - 0 Rimnersvallen
2020-03-05 19:00 313920055 Herrestads AIF - Hogstorps IF 6 - 0 Undavallen
2020-03-05 19:00 313920064 Skärhamns IK - Ödsmåls IK 2 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2020-03-05 19:00 313920091 Stångenäs AIS - Lysekils AIK 4 - 3 Brastad Arena
2020-03-05 19:45 313920101 IK Oddevold P 01 - Groheds IF 1, Träningsmatcher Herrar Bohuslän 2018 0 - 2 Thordengården
2020-03-06 19:00 313920035 Grebbestads IF A-lag - Rakkestad 7 - 0 Sparvallen Tanumshede
2020-03-06 19:00 313920049 IFK Lane - Ellenö IK 5 - 0 Undavallen K-gräs
2020-03-10 19:00 313920057 IFK Strömstad - Grebbestads IF A-lag 2 - 5 Strömsvallen - konstgräs
2020-03-14 12:00 313920042 IFK Uddevalla - IK Oddevold 0 - 4 Kamratgården
2020-03-14 13:00 313920070 Stångenäs AIS P 02 - Stala IF 6 - 0 Brastad Arena
2020-03-14 14:45 313920093 Stenungsunds IF U15 - Kode IF Kareby IS 1 - 0 C
2020-03-14 15:45 313920111 Skärhamns IK Lag 3 - Göteborgs FF Herr C (11-manna) 6 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2020-03-15 13:00 313920107 Vallens IF P05 - Hovås Billdal IF P15 4 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2020-03-15 13:00 313920108 IFK Strömstad div 6 - Munkedals IF 3 - 1 Strömsvallen - konstgräs
2020-03-15 14:00 313920112 IFK Valla U - Torp GoIF 0 - 3 Sparbanksvallen
2020-03-15 14:45 313920095 Stenungsunds IF U17 - Halvorstorps IS U 19 2 - 1 O
2020-03-15 17:45 313920071 Tanums IF - Morlanda GoIF 2 - 2 Sparvallen Naturgräs
2020-03-17 20:00 313920116 Stenungsunds IF P17 - Svenshögens SK 2 - 1 SIF-gården
2020-03-19 19:00 313920058 IFK Strömstad div 6 - Eds FF 4 - 1 Strömsvallen - konstgräs
2020-03-20 19:00 313920024 Herrestads AIF - Skärhamns IK 2 - 3 Undavallen
2020-03-21 12:00 313920087 IK Oddevold U16 - Vänersborgs IF U 16 1 - 6 Thordengården
2020-03-21 12:00 313920117 Ljungskile SK P17 - FC Trollhättan P17 2 - 4 Skarsjövallen
2020-03-21 12:30 313920094 Stenungsunds IF P17 - Wargöns IK J 1 - 5 O
2020-03-21 15:00 313920062 Rosseröds IK - IK Oddevold U19 0 - 4 Rimnersvallen
2020-03-21 15:00 313920099 Herrestads AIF P05 - Halvorstorps IS U 19 6 - 2 Konstgräs, Undavallen
2020-03-22 12:00 313920088 IK Oddevold U16 - IFK Uddevalla U16 1 - 2 Thordengården
2020-03-22 13:00 313920092 Smögens IF - IFK Strömstad div 6 6 - 1
2020-03-22 14:00 313920114 IFK Valla U - Morlanda GoIF 1 - 3 Fjällebrovallen
2020-03-22 15:00 313920097 Karlsberg United FC - Herrestads AIF Lag 3 0 - 4 Rimnersvallen Konstgräs
2020-03-22 18:00 313920104 Skredsviks SK - Hedekas IF 0 - 4 Thordengården
2020-03-24 19:00 313920050 Kungshamns IF - Hamburgsunds IF 6 - 2 Kungshamnsvallen
2020-03-24 19:30 313920121 Stala IF - IFK Valla 1 - 2 Ängö Schakt Arena
2020-03-24 20:00 313920110 Stenungsunds IF U17 - Qviding FIF P17 2 - 4 SIF-gården
2020-03-25 19:30 313920109 Vallens IF - Ödsmåls IK 2 - 3 Stora Höga Arena
2020-03-27 19:00 313920118 Svarteborg FK U-lag - Färgelanda IF U-lag 2 - 1 Sparplan
2020-03-28 12:00 313920051 IK Oddevold U 17 - Mariedals IK P 17 7 - 2 Thordengården
2020-03-28 13:00 313920025 Herrestads AIF - Ytterby IS Herr 2 - 5 Undavallen
2020-03-28 14:15 313920004 BK Häcken U17 +U19 - Torslanda IK 2 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-29 11:00 313920119 Herrestads AIF P04 - Melleruds IF P04 3 - 2 Undavallen
2020-03-29 12:30 313920030 Munkedals IF - Kungshamns IF 4 - 1 Sparplan
2020-03-29 14:00 313920073 Vallens IF - Svenshögens SK 0 - 2 Stora Höga IP
2020-03-29 16:30 313920113 Vallens IF P 16 - IK Kongahälla P-04 9 - 1 Stora Höga IP
2020-04-01 19:30 313920126 Stala IF - Morlanda GoIF 7 - 3 Ängö Schakt Arena
2020-05-01 12:00 313920133 IK Oddevold U16 - Vallens IF P 16 2 - 2 Thordengården
2020-05-01 15:00 313920135 Orust P16 - Stenungsunds IF U16 3 - 2 Lövängens IP
2020-05-02 11:00 313920136 Orust fotboll U15 - Vallens IF P05 1 - 2 Ängevi (Myckleby IK)
2020-05-02 14:30 313920131 IK Oddevold U 17 - Ljungskile SK P17 1 - 2 Thordengården
2020-05-03 11:00 313920132 Herrestads AIF P04 - Vallens IF P 16 1 - 2 Undavallen
2020-05-03 18:00 313920139 Vallens IF Junior - Stenungsunds IF U17 5 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2020-05-06 18:45 313920137 Groheds IF /Ljungskile SK P 16 år - Stenungsunds IF U16 5 - 2 Skarsjövallen
2020-05-07 18:00 313920145 IK Oddevold U16 - IFK Uddevalla U16 3 - 6 Bodele
2020-05-09 11:00 313920142 Vallens IF P 16 - Stenungsunds IF U16 1 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2020-05-09 12:00 313920138 Orustfotboll U16 - Munkedals IF P16 5 - 1 Lövängens IP
2020-05-09 15:00 313920141 Vallens IF P05 - Stenungsunds IF U15 8 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2020-05-13 18:45 313920140 Groheds IF /Ljungskile SK P 16 år - IFK Uddevalla U16 3 - 1 Skarsjövallen
2020-05-16 12:00 313920144 Orust fotboll U15 - Herrestads AIF P05 1 - 7 Ängevi (Myckleby IK)
2020-05-16 14:00 313920134 IK Oddevold U16 - Stenungsunds IF U16 1 - 4 Thordengården
2020-05-17 15:00 313920157 Vallens IF P 16 - Orustfotboll U16 4 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2020-05-17 17:00 313920143 Stenungsunds IF U17 - Skärhamns IK Pojkar 17 4 - 3 SIF-gården
2020-05-21 11:00 313920158 Vallens IF Junior - IK Oddevold U 17 2 - 2 Stora Höga IP
2020-05-21 19:00 313920150 Ljungskile SK P17 - Stenungsunds IF U17 0 - 1 Skarsjövallen
2020-05-23 12:00 313920147 IK Oddevold U16 - IFK Strömstad P04 4 - 4 Thordengården
2020-05-23 16:00 313920149 IFK Uddevalla U16 - Herrestads AIF P04 2 - 6 Kamratgården
2020-05-24 16:30 313920160 Stenungsunds IF U15 - Orust fotboll U15 5 - 0 SIF-gården
2020-05-27 19:00 313920154 Orustfotboll U16 - Stenungsunds IF U17 2 - 3 Ivars Färg Arena
2020-05-30 11:00 313920155 Vallens IF P 16 - Herrestads AIF P04 6 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2020-05-31 12:00 313920146 Vallens IF P05 - Herrestads AIF P05 1 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2020-05-31 16:30 313920159 Stenungsunds IF U15 - Vallens IF P 16 2 - 5 SIF-gården
2020-06-06 12:30 313920183 Stenungsunds IF U16 - Vallens IF P 16 4 - 4 A
2020-06-06 14:00 313920165 Vallens IF P05 - IFK Uddevalla U15 5 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2020-06-07 16:00 313920162 IK Oddevold U 17 - Stenungsunds IF U17 1 - 1 Thordéngården
2020-06-07 17:00 313920161 Stenungsunds IF U15 - IK Oddevold P15 2 - 2 SIF-gården
2020-06-13 12:30 313920188 Vallens IF P 16 - Bovall-Hunnebo 5 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2020-06-13 13:00 313920186 Herrestads AIF P04 - Lysekils AIK P16 Undavallen
2020-06-13 15:00 313920166 Vallens IF P05 - Stenungsunds IF U15 1 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2020-06-14 13:00 313920170 Morlanda GoIF - Tanums IF 3 - 0 Glimmaråsen (Morlanda GoIF)
2020-06-14 13:00 313920175 IFK Valla - Vallens IF 3 - 1 Fjällebrovallen
2020-06-14 14:00 313920172 Svenshögens SK A - Myckleby IK 4 - 0 Hällungevallen
2020-06-14 14:00 313920177 Ödsmåls IK - Stala IF 6 - 0 Ödsmåls IP
2020-06-14 15:00 313920167 Karlsberg United FC A - Ellenö IK 0 - 1 Landbadet
2020-06-14 17:00 313920187 Bullarens GOIF - Hamburgsunds IF 1 - 1 Kvännevi Bullaren
2020-06-14 17:00 313920190 Herrestads AIF Lag 3 - Torp GoIF 1 - 2 Undavallen K-gräs
2020-06-16 19:15 313920176 IFK Valla - Stala IF 2 - 0 Fjällebrovallen
2020-06-17 18:00 313920196 Sotenäs Ungdom - IFK Uddevalla U16 2 - 5 Havsvallen
2020-06-17 19:00 313920171 Lysekils AIK - Stångenäs AIS 1 - 2 Gullmarsvallen
2020-06-17 19:00 313920178 Ödsmåls IK - Vallens IF 5 - 0 Ödsmåls IP
2020-06-17 19:00 313920192 Henån-Gilleby IF lag 3 - Myckleby IK 2 - 3 Ivars Färg Arena
2020-06-17 19:30 313920164 Vallens IF P 16 - Groheds IF /Ljungskile SK P 16 år 1 - 4 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2020-06-18 19:00 313920189 Karlsberg United FC A - Skredsviks SK A 3 - 1 Landbadet
2020-06-23 19:00 313920173 Svenshögens SK A - Karlsberg United FC A 2 - 1 Hällungevallen
2020-06-23 19:00 313920180 Stala IF - Vallens IF 2 - 0 Lövängens IP
2020-06-23 19:00 313920191 Lysekils AIK - Kungshamns IF 2 - 2 Gullmarsvallen
2020-06-24 19:30 313920202 Stångenäs AIS - Morlanda GoIF 2 - 0 Brastad Arena
2020-06-27 13:00 313920200 Munkedals IF - Åsebro IF 1 - 0 Munkedals IP
2020-06-27 14:00 313920181 Stala IF - Svenshögens SK A 3 - 3 Lövängens IP
2020-06-28 15:30 313920203 Tanums IF - Torp GoIF 0 - 3 Sparvallen Naturgräs
2020-06-30 19:00 313920215 Morlanda GoIF - IFK Valla Lag 2 2 - 2 Glimmaråsen
2020-07-02 19:00 313920209 Kungshamns IF - Stångenäs AIS 6 - 0 Kungshamnsvallen
2020-07-03 19:00 313920174 Svenshögens SK A - Vallens IF Lag 2 1 - 1 Hällungevallen
2020-07-03 19:00 313920210 Myckleby IK - Karlsberg United FC 0 - 0 Ängevi (Myckleby IK)
2020-07-06 19:00 313920222 Munkedals IF - Smögens IF 5 - 1 Munkedals IP
2020-07-08 19:00 313920219 Stångenäs AIS - IFK Strömstad Div 7 2 - 4 Brastad Arena
2020-07-09 19:00 313920206 Svarteborg FK - Bullarens GoIF 1 - 1 Skogsvallen
2020-07-10 18:30 313920224 Groheds IF - Högsäters GF 1 - 6 Grohedsvallen
2020-07-11 13:00 313920227 Skredsviks SK A - Vänersborgs FK C 6 - 4 Svalåsvallen, Skredsvik
2020-07-13 19:00 313920207 Svarteborg FK U-lag - IFK Strömstad U-lag 8 - 0 Skogsvallen
2020-07-14 19:00 313920205 Skärhamns IK - Henån-Gilleby IF 9 - 1 Tjörns Sparbank Arena
2020-07-18 13:00 313920193 Stala IF - Gårda BK 5 - 4 Lövängens IP
2020-07-18 13:00 313920214 Lysekils AIK - Bovall-Hunnebo 4 - 1 Gullmarsvallen
2020-07-20 19:00 3139202 Svenshögens SK A - Surte IS FK 1 - 4 Surte 1 Gräs
2020-07-21 19:00 313920213 Lysekils AIK - Henån-Gilleby IF 1 - 4 Gullmarsvallen
2020-07-21 19:00 313920231 Skärhamns IK Lag 3 - IFK Valla Lag 2 4 - 1 Tjörns Sparbank Arena
2020-07-22 19:00 313920229 IFK Lane - Stångenäs AIS 6 - 0 Lanevallen
2020-07-24 19:00 313920179 Kungshamns IF - Herrestads AIF 2 - 6 Kungshamnsvallen
2020-07-25 12:00 313920221 Skärhamns IK - IFK Valla 2 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2020-07-25 12:00 313920236 IFK Uddevalla - Vänersborgs FK 1 - 3 Kamratgården
2020-07-25 12:15 313920225 Hamburgsunds IF - IFK Strömstad Div 7 2 - 2 Sundvallen
2020-07-25 13:00 313920199 Morlanda GoIF - Bovall-Hunnebo 1 - 2 Glimmaråsen (Morlanda GoIF)
2020-07-25 14:00 313920220 FK Älmeboda/Linneryd A-lag - IK Oddevold 0 - 2 Gullmarsvallen
2020-07-25 15:00 313920204 Rosseröds IK - Trollhättans IF A 2 - 0 Hedevallen
2020-07-25 16:00 313920218 IFK Strömstad - Angered BK 0 - 3 Strömsvallen - konstgräs
2020-07-26 14:00 313920230 Skredsviks SK A - Svenshögens SK A 2 - 3 Svalåsvallen, Skredsvik
2020-07-26 17:00 313920169 Hedekas IF - Svarteborg FK 0 - 6 Hedekas IP
2020-07-26 17:00 313920212 Herrestads AIF HAIF 2 - Munkedals IF Lag 2 1 - 1 Undavallen
2020-07-28 19:00 313920228 IFK Lane - Färgelanda IF 5 - 3 Lanevallen
2020-07-28 19:00 313920233 Hamburgsunds IF - Hogstorps IF 9 - 1 Sundvallen
2020-07-29 19:00 313920226 Hamburgsunds IF - Tanums IF 3 - 3 Sundvallen
2020-07-30 19:00 313920197 Bovall/Hunnebo ( Lag 2) - Ellenö IK 3 - 1 Hunnebovallen
2020-07-31 10:00 313920237 IK Oddevold U16 - IFK Mariestad P16 2 - 3 Thordengården
2020-07-31 12:30 313920232 IFK Uddevalla U16 - IFK Mariestad P16 2 - 4 Kamratgården
2020-07-31 18:30 313920235 IK Oddevold A - Qviding FIF 2 - 0 Rimnersvallen
2020-08-01 12:00 OBS! Spelas på Sparvallens Naturgräs i Tanum. MNB 313920217 Grebbestads IF - Lidköpings FK A 1 - 1 Sparvallen Naturgräs
2020-10-25 12:00 313920238 Bohusläns FF P-05 - Dalslands Fotbollförbund 4 - 6 Rimnersvallen Konstgräs
2020-10-25 14:00 313920239 Bohusläns FF P-05 - Dalslands Fotbollförbund 10 - 0 Rimnersvallen Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info