Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Fair Playserien Pojkar 2007(13 år) Medel

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-03-07 11:00 060959005 Sävedalens IF Röd - BK Häcken vit Vallhamra 22 Konstgräs
2020-03-08 10:00 060959002 Älvsborg FF Blå - Askims IK Röd Apelsinplan 22 Konstgräs
2020-03-08 10:00 060959008 Näsets SK - Götaholms BK Kobbegården Övre 21
2020-03-08 10:00 060959014 Kortedala IF Svart - Kode IF Kviberg 2:21
2020-03-08 11:30 060959004 Torslanda IK Röd - BK Häcken gul Kviberg 2:21
2020-03-08 11:30 060959007 Sandarna BK - Fässbergs IF Lila Kviberg 2:22
2020-03-08 11:30 060959010 Masthuggets BK - Hovås Billdal IF Vit Kviberg 2:22
2020-03-08 12:00 060959012 Lerums IS Lag 1 - IF Mölndal Fotboll Vit Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2020-03-08 13:30 060959003 Ytterby IS Röd - Backatorp IF Svart Ytterns IP 31
2020-03-08 13:30 060959009 Mölnlycke IF Svart - Hisingsbacka FC Vit Djupedalsplan A Konstgräs höger
2020-03-08 17:30 060959011 Lindome GIF svart - IF Mölndal Fotboll Röd Lindevi 31 Konstgräs
2020-11-01 060959006 Sävedalens IF Blå - Floda BoIF Inst. Vallhamra 22 Konstgräs
2020-11-01 060959013 Kungsladugårds BK - KF Velebit Vit Inst. Apelsinplan 22 Konstgräs
Omgång 2
2020-03-12 18:45 060959026 IF Mölndal Fotboll Röd - Masthuggets BK Bifrostplan
2020-03-14 15:30 060959020 BK Häcken vit - Torslanda IK Röd Slättadamm 22 konstgräs
2020-03-14 16:00 060959025 IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF Svart Frejaplan 11 K.Gräs
2020-03-15 10:00 060959015 Askims IK Röd - Kungsladugårds BK Majvallen 12 Konstgräs
2020-03-15 10:00 060959018 Backatorp IF Svart - Älvsborg FF Blå Inst. Klarebergsvallen 21 Konstgräs
2020-03-15 11:30 060959021 Götaholms BK - Sävedalens IF Röd Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2020-03-15 11:30 060959028 KF Velebit Vit - Lerums IS Lag 1 Klarebergsvallen 21 Konstgräs
2020-03-15 12:00 060959019 Floda BoIF - Ytterby IS Röd Flodala IP 32 KG
2020-03-15 12:00 060959023 Hovås Billdal IF Vit - Sandarna BK Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
2020-03-15 12:00 060959024 Hisingsbacka FC Vit - Näsets SK Backavallen 3 9M9
2020-03-15 12:00 060959027 Kode IF - Lindome GIF svart Kode IP 32 Konstgräs
2020-03-22 10:00 060959022 Fässbergs IF Lila - Sävedalens IF Blå Rävekärrsplan
2020-04-02 17:00 060959017 BK Häcken gul - Älvsborg FF Svart Inst. Slättadamm 22 konstgräs
Omgång 3
2020-03-21 09:00 060959037 Sävedalens IF Röd - Lindome GIF svart Vallhamra 22 Konstgräs
2020-03-21 09:00 060959038 Sävedalens IF Blå - Lerums IS Lag 1 Vallhamra 21 Konstgräs
2020-03-21 10:00 060959041 Älvsborg FF Svart - Kode IF Ruddalen 21 Konstgräs
2020-03-21 11:15 060959040 Torslanda IK Röd - Kortedala IF Svart Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2020-03-21 11:30 060959042 Älvsborg FF Blå - KF Velebit Vit Ruddalen 21 Konstgräs
2020-03-21 14:00 060959029 BK Häcken gul - IF Mölndal Fotboll Vit Slättadamm 22 konstgräs
2020-03-21 14:00 060959039 Ytterby IS Röd - Kungsladugårds BK Ytterns IP 31
2020-03-21 15:30 060959032 BK Häcken vit - Hisingsbacka FC Vit Slättadamm 22 konstgräs
2020-03-22 10:00 060959033 Götaholms BK - Askims IK Röd Inst. Kviberg 51
2020-03-22 11:30 060959030 Backatorp IF Svart - IF Mölndal Fotboll Röd Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2020-03-22 11:30 060959035 Sandarna BK - Mölnlycke IF Svart Heden 32 Konstgräs
2020-03-22 11:30 060959036 Näsets SK - Masthuggets BK Ruddalen 21 Konstgräs
2020-03-22 13:15 060959031 Floda BoIF - Hovås Billdal IF Vit Flodala IP 32 KG
Omgång 4
2020-03-28 11:00 060959056 Hisingsbacka FC Vit - Fässbergs IF Lila Backavallen 3 9M9
2020-03-28 11:30 060959051 Askims IK Röd - Sandarna BK Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2020-03-28 16:30 060959054 IF Mölndal Fotboll Röd - BK Häcken vit Rävekärrsplan
2020-03-28 18:00 060959053 IF Mölndal Fotboll Vit - Floda BoIF Rävekärrsplan
2020-03-29 10:00 060959044 Kortedala IF Svart - Älvsborg FF Blå Lemmingvallen 21 Konstgräs
2020-03-29 10:00 060959048 Masthuggets BK - Sävedalens IF Blå Härlanda 11
2020-03-29 10:00 060959050 KF Velebit Vit - Backatorp IF Svart Tuvevallen 21 Konstgräs
2020-03-29 11:00 060959047 Mölnlycke IF Svart - Sävedalens IF Röd Djupedalsplan A Konstgräs höger
2020-03-29 11:30 060959043 Kungsladugårds BK - Älvsborg FF Svart Apelsinplan 21 Konstgräs
2020-03-29 12:00 060959046 Lerums IS Lag 1 - Torslanda IK Röd Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2020-03-29 12:00 060959049 Kode IF - BK Häcken gul Kode IP 32 Konstgräs
2020-03-29 12:00 060959055 Hovås Billdal IF Vit - Götaholms BK Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
2020-03-29 15:00 060959045 Lindome GIF svart - Ytterby IS Röd Lindevi 32 Konstgräs
Omgång 5
2020-02-28 18:30 060959057 Älvsborg FF Svart - Kortedala IF Svart Påvelund 12 Konstgräs
2020-03-27 18:30 060959058 Fässbergs IF Lila - Näsets SK Rävekärrsplan

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info