Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2011(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp D Vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-04-19 13:00 (Inst.) Mölnlycke IF Gul - Sjövalla FK Mölnlycke IS Svart-Vit Djupedalsplan B Konstgräs höger
2020-04-19 13:00 (Inst.) Mölnlycke IF Blå - Sjövalla FK Mölnlycke IS Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2020-04-21 18:00 (Inst.) Örgryte IS Fotboll Röd - Hovås Billdal IF 6 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-04-21 18:00 (Inst.) Örgryte IS Fotboll Blå - Hovås Billdal IF 5 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-04-21 18:45 (Inst.) Landvetter IS Gul - IF Mölndal Fotboll Blå Landvetter IP A-plan 12
2020-04-21 18:45 (Inst.) Landvetter IS Vit - IF Mölndal Fotboll Röd Landvetter IP A-plan 12
2020-04-21 18:45 (Inst.) Kållered SK Grön - Lindome GIF Lila Kållered Sportcenter 2
2020-04-21 18:45 (Inst.) Kållered SK Blå - Lindome GIF Svart Kållered Sportcenter 2
Omgång 2
2020-04-28 18:00 (Inst.) IF Mölndal Fotboll Blå - Lindome GIF Lila Enerbacksplan Gräs 7M7
2020-04-28 18:30 (Inst.) Sjövalla FK Mölnlycke IS Svart-Vit - Örgryte IS Fotboll Röd Vällsjöplan bortre
2020-04-28 18:30 (Inst.) Sjövalla FK Mölnlycke IS Vit - Örgryte IS Fotboll Blå Vällsjöplan främre
2020-04-28 18:45 (Inst.) Landvetter IS Gul - Mölnlycke IF Gul Landvetter IP A-plan 12
2020-04-28 18:45 (Inst.) Landvetter IS Vit - Mölnlycke IF Blå Landvetter IP A-plan 12
2020-04-28 19:00 (Inst.) Hovås Billdal IF 6 - Kållered SK Grön Billdalsvallen 3B
2020-04-28 19:00 (Inst.) Hovås Billdal IF 5 - Kållered SK Blå Billdalsvallen 3A
2020-04-28 19:00 (Inst.) IF Mölndal Fotboll Röd - Lindome GIF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
Omgång 3
2020-05-03 13:00 Mölnlycke IF Gul - IF Mölndal Fotboll Blå Djupedalsplan B Konstgräs höger
2020-05-03 13:00 Mölnlycke IF Blå - IF Mölndal Fotboll Röd Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2020-05-05 18:00 Örgryte IS Fotboll Röd - Landvetter IS Gul ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-05-05 18:00 Örgryte IS Fotboll Blå - Landvetter IS Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-05-05 18:30 Lindome GIF Svart - Hovås Billdal IF 5 Lindevi 4
2020-05-05 18:45 Kållered SK Grön - Sjövalla FK Mölnlycke IS Svart-Vit Kållered Sportcenter 2
2020-05-05 18:45 Kållered SK Blå - Sjövalla FK Mölnlycke IS Vit Kållered Sportcenter 2
2020-05-05 19:00 Lindome GIF Lila - Hovås Billdal IF 6 Lindevi 6
Omgång 4
2020-05-09 16:15 Mölnlycke IF Gul - Örgryte IS Fotboll Röd Djupedalsplan B Konstgräs höger
2020-05-09 16:15 Mölnlycke IF Blå - Örgryte IS Fotboll Blå Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2020-05-12 18:00 IF Mölndal Fotboll Blå - Hovås Billdal IF 6 Enerbacksplan 11 5M5
2020-05-12 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Hovås Billdal IF 5 Enerbacksplan 12 5M5
2020-05-12 18:30 Sjövalla FK Mölnlycke IS Svart-Vit - Lindome GIF Lila Vällsjöplan bortre
2020-05-12 18:30 Sjövalla FK Mölnlycke IS Vit - Lindome GIF Svart Vällsjöplan främre
2020-05-12 18:45 Landvetter IS Gul - Kållered SK Grön Landvetter IP A-plan 12
2020-05-12 18:45 Landvetter IS Vit - Kållered SK Blå Landvetter IP A-plan 12
Omgång 5
2020-05-19 18:00 Örgryte IS Fotboll Röd - IF Mölndal Fotboll Blå ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-05-19 18:00 Örgryte IS Fotboll Blå - IF Mölndal Fotboll Röd ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-05-19 18:30 Lindome GIF Lila - Landvetter IS Gul Lindevi 6
2020-05-19 18:30 Lindome GIF Svart - Landvetter IS Vit Lindevi 4
2020-05-19 18:45 Kållered SK Grön - Mölnlycke IF Gul Kållered Sportcenter 2
2020-05-19 18:45 Kållered SK Blå - Mölnlycke IF Blå Kållered Sportcenter 2
2020-05-19 19:00 Hovås Billdal IF 6 - Sjövalla FK Mölnlycke IS Svart-Vit Billdalsvallen 3B
2020-05-19 19:00 Hovås Billdal IF 5 - Sjövalla FK Mölnlycke IS Vit Billdalsvallen 3A
Omgång 6
2020-05-24 13:00 Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF Lila Djupedalsplan B Konstgräs höger
2020-05-24 13:00 Mölnlycke IF Blå - Lindome GIF Svart Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2020-05-26 18:00 Örgryte IS Fotboll Röd - Kållered SK Grön ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-05-26 18:00 Örgryte IS Fotboll Blå - Kållered SK Blå ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-05-26 18:00 IF Mölndal Fotboll Blå - Sjövalla FK Mölnlycke IS Svart-Vit Enerbacksplan 11 5M5
2020-05-26 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Sjövalla FK Mölnlycke IS Vit Enerbacksplan 12 5M5
2020-05-26 18:45 Landvetter IS Gul - Hovås Billdal IF 6 Landvetter IP A-plan 12
2020-05-26 18:45 Landvetter IS Vit - Hovås Billdal IF 5 Landvetter IP A-plan 12
Omgång 7
2020-06-02 18:15 Lindome GIF Lila - Örgryte IS Fotboll Röd Lindevi 6
2020-06-02 18:15 Lindome GIF Svart - Örgryte IS Fotboll Blå Lindevi 4
2020-06-02 18:30 Sjövalla FK Mölnlycke IS Svart-Vit - Landvetter IS Gul Vällsjöplan bortre
2020-06-02 18:30 Sjövalla FK Mölnlycke IS Vit - Landvetter IS Vit Vällsjöplan främre
2020-06-02 18:45 Kållered SK Grön - IF Mölndal Fotboll Blå Kållered Sportcenter 2
2020-06-02 18:45 Kållered SK Blå - IF Mölndal Fotboll Röd Kållered Sportcenter 2
2020-06-03 18:30 Hovås Billdal IF 6 - Mölnlycke IF Gul Billdalsvallen 3B
2020-06-03 18:30 Hovås Billdal IF 5 - Mölnlycke IF Blå Billdalsvallen 3A
Omgång 8
2020-06-09 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Landvetter IS Gul Enerbacksplan 11 5M5
2020-06-09 18:00 IF Mölndal Fotboll Blå - Landvetter IS Vit Enerbacksplan 12 5M5
2020-06-09 18:00 Lindome GIF Svart - Kållered SK Grön Lindevi 4
2020-06-09 18:00 Lindome GIF Lila - Kållered SK Blå Lindevi 6
2020-06-09 18:30 Sjövalla FK Mölnlycke IS Vit - Mölnlycke IF Gul Vällsjöplan främre
2020-06-09 18:30 Sjövalla FK Mölnlycke IS Svart-Vit - Mölnlycke IF Blå Vällsjöplan bortre
2020-06-10 18:15 Hovås Billdal IF 5 - Örgryte IS Fotboll Röd Billdalsvallen 3A
2020-06-10 18:15 Hovås Billdal IF 6 - Örgryte IS Fotboll Blå Billdalsvallen 3B

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info