Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2011(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp A Höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-08-24 18:15 Örgryte IS Fotboll Röd - Solängens BK ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-08-24 18:15 Örgryte IS Fotboll Blå - Slottsskogen/Godhem IF Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-08-24 18:30 IFK Hindås 2 - Mölnlycke IF Svart/Gul Fagervallen 21 Konstgräs
2020-08-24 18:30 IFK Hindås 1 - Mölnlycke IF Svart Fagervallen 22 Konstgräs
2020-08-24 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Lindome GIF 3 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-08-24 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Kållered SK Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-08-24 18:30 Lindome GIF 1 - Hovås Billdal IF 3 Lindevi 4
2020-08-24 18:30 Lindome GIF 2 - Näsets SK Vinröd Lindevi 5
2020-08-24 18:45 Kållered SK Vit - Härryda IF Kållered Sportcenter 2
2020-08-24 18:45 Landvetter IF 2003 Röd - Mölnlycke IF Gul/ Svart Landvetter IP A-plan 12
2020-08-24 18:45 Landvetter IF 2003 Vit - Mölnlycke IF Gul Landvetter IP A-plan 12
Omgång 2
2020-08-30 12:00 Slottsskogen/Godhem IF Vit - Lindome GIF 2 Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2020-08-30 12:00 Mölnlycke IF Gul - Kållered SK Vit Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-08-30 12:00 Mölnlycke IF Svart - Örgryte IS Fotboll Blå Djupedalsplan A Konstgräs höger
2020-08-30 13:00 Mölnlycke IF Gul/ Svart - Kållered SK Blå Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-08-30 13:00 Mölnlycke IF Svart/Gul - Örgryte IS Fotboll Röd Djupedalsplan A Konstgräs höger
2020-08-30 15:00 Näsets SK Vinröd - Landvetter IF 2003 Vit Ehrenborg Arena
2020-08-31 18:30 Solängens BK - Lindome GIF 1 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-08-31 18:30 IFK Hindås 1 - Jitex Mölndal BK Vit Fagervallen 22 Konstgräs
2020-08-31 18:30 Lindome GIF 3 - IFK Hindås 2 Lindevi 6
2020-08-31 19:00 Hovås Billdal IF 3 - Landvetter IF 2003 Röd Billdalsvallen 3A
2020-09-02 18:30 Härryda IF - Jitex Mölndal BK Lila Härryda 21
Omgång 3
2020-09-07 18:15 Örgryte IS Fotboll Röd - Lindome GIF 3 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-09-07 18:15 Örgryte IS Fotboll Blå - IFK Hindås 2 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-09-07 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Mölnlycke IF Gul/ Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-09-07 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Mölnlycke IF Gul Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-09-07 18:30 Lindome GIF 1 - Mölnlycke IF Svart/Gul Lindevi 4
2020-09-07 18:30 Lindome GIF 2 - Mölnlycke IF Svart Lindevi 5
2020-09-07 18:45 Kållered SK Blå - Hovås Billdal IF 3 Kållered Sportcenter 2
2020-09-07 18:45 Kållered SK Vit - Näsets SK Vinröd Kållered Sportcenter 2
2020-09-07 18:45 Landvetter IF 2003 Röd - Solängens BK Landvetter IP A-plan 12
2020-09-07 18:45 Landvetter IF 2003 Vit - Slottsskogen/Godhem IF Vit Landvetter IP A-plan 12
2020-09-10 18:00 IFK Hindås 1 - Härryda IF Fagervallen 22 Konstgräs
Omgång 4
2020-09-13 12:00 Slottsskogen/Godhem IF Vit - Kållered SK Vit Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2020-09-13 12:00 Mölnlycke IF Gul - IFK Hindås 1 Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-09-13 12:00 Mölnlycke IF Svart - Landvetter IF 2003 Vit Djupedalsplan A Konstgräs höger
2020-09-13 13:00 Mölnlycke IF Gul/ Svart - IFK Hindås 2 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2020-09-13 13:00 Mölnlycke IF Svart/Gul - Landvetter IF 2003 Röd Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-09-13 15:00 Näsets SK Vinröd - Jitex Mölndal BK Lila Unlimited Arena
2020-09-14 18:10 Lindome GIF 3 - Lindome GIF 1 Lindevi 6
2020-09-14 18:30 Solängens BK - Kållered SK Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-09-14 18:30 Hovås Billdal IF 3 - Jitex Mölndal BK Vit Billdalsvallen 3A
2020-09-20 16:00 Härryda IF - Örgryte IS Fotboll Blå ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-09-20 16:30 Lindome GIF 2 - Örgryte IS Fotboll Röd Lindevi 5
Omgång 5
2020-09-21 18:15 Örgryte IS Fotboll Röd - Mölnlycke IF Gul/ Svart ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-09-21 18:15 Örgryte IS Fotboll Blå - Mölnlycke IF Gul ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2020-09-21 18:30 IFK Hindås 2 - Hovås Billdal IF 3 Fagervallen 21 Konstgräs
2020-09-21 18:30 IFK Hindås 1 - Näsets SK Vinröd Fagervallen 22 Konstgräs
2020-09-21 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Solängens BK Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-09-21 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Slottsskogen/Godhem IF Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-09-21 18:45 Kållered SK Blå - Mölnlycke IF Svart/Gul Kållered Sportcenter 2
2020-09-21 18:45 Kållered SK Vit - Mölnlycke IF Svart Kållered Sportcenter 2
2020-09-21 18:45 Landvetter IF 2003 Röd - Lindome GIF 3 Landvetter IP A-plan 12
2020-09-21 18:45 Landvetter IF 2003 Vit - Lindome GIF 1 Landvetter IP A-plan 12
2020-09-24 18:00 Lindome GIF 2 - Härryda IF Lindevi 5
Omgång 6
2020-09-27 12:00 Slottsskogen/Godhem IF Vit - IFK Hindås 1 Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2020-09-27 12:00 Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF 2 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2020-09-27 12:00 Mölnlycke IF Svart - Jitex Mölndal BK Lila Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-09-27 13:00 Mölnlycke IF Gul/ Svart - Lindome GIF 1 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2020-09-27 13:00 Mölnlycke IF Svart/Gul - Jitex Mölndal BK Vit Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-09-27 15:00 Näsets SK Vinröd - Örgryte IS Fotboll Blå Unlimited Arena
2020-09-28 17:50 Hovås Billdal IF 3 - Örgryte IS Fotboll Röd Billdalsvallen 3A
2020-09-28 17:50 Lindome GIF 3 - Kållered SK Blå Lindevi 6
2020-09-28 18:30 Solängens BK - IFK Hindås 2 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-09-28 18:45 Kållered SK Vit - Landvetter IF 2003 Röd Kållered Sportcenter 2
2020-09-30 18:30 Härryda IF - Landvetter IF 2003 Vit Härryda 21

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info