Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2008(12 år) Grupp C Vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-04-23 18:10 (Inst.) Askims IK Röd - Mölnlycke IF Svart Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2020-04-23 19:25 (Inst.) Askims IK Svart - Mölnlycke IF Gul Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2020-04-25 13:00 (Inst.) Jitex Mölndal BK Vit - Hovås Billdal IF Röd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-04-25 13:15 (Inst.) Näsets SK Vinröd - IF Väster Svart Stavdal Arena
2020-04-25 14:15 (Inst.) Jitex Mölndal BK Lila - Hovås Billdal IF Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-04-25 14:30 (Inst.) Näsets SK Vit - IF Väster Orange Stavdal Arena
2020-04-26 10:00 (Inst.) Ytterby IS Vit - Älvsborg FF Svart Ytterns IP 32
2020-04-26 11:15 (Inst.) Ytterby IS Blå - Älvsborg FF Blå Ytterns IP 32
2020-05-01 11:00 Lindome GIF Svart - Hjuviks AIK Vit Lindevi 31 Konstgräs
2020-05-01 11:00 Lindome GIF Vit - Hjuviks AIK Blå Lindevi 32 Konstgräs
Omgång 2
2020-04-30 18:00 (Inst.) Hovås Billdal IF Röd - IF Väster Orange Billdalsvallen 1B
2020-04-30 19:00 (Inst.) Näsets SK Vit - Lindome GIF Svart Stavdal Arena
2020-05-01 18:30 Hovås Billdal IF Blå - IF Väster Svart Billdalsvallen 1A
2020-05-02 10:15 Ytterby IS Vit - Askims IK Röd Ytterns IP 32
2020-05-02 11:30 Ytterby IS Blå - Askims IK Svart Ytterns IP 32
2020-05-02 12:30 Mölnlycke IF Gul - Jitex Mölndal BK Vit Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-05-02 13:15 Näsets SK Vinröd - Lindome GIF Vit Stavdal Arena
2020-05-02 13:15 Älvsborg FF Svart - Hjuviks AIK Vit Påvelund 12 Konstgräs
2020-05-02 13:45 Mölnlycke IF Svart - Jitex Mölndal BK Lila Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-05-03 12:00 Älvsborg FF Blå - Hjuviks AIK Blå Påvelund 12 Konstgräs
Omgång 3
2020-05-07 18:10 Askims IK Röd - Älvsborg FF Blå Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2020-05-07 18:30 Lindome GIF Svart - Hovås Billdal IF Blå Lindevi 21 gräs
2020-05-07 18:30 Lindome GIF Vit - Hovås Billdal IF Röd Lindevi 22 gräs
2020-05-07 19:25 Askims IK Svart - Älvsborg FF Svart Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2020-05-09 11:15 Hjuviks AIK Vit - Näsets SK Vinröd Hästevik 12
2020-05-09 12:30 Hjuviks AIK Blå - Näsets SK Vit Hästevik 12
2020-05-09 13:00 Jitex Mölndal BK Lila - Ytterby IS Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-05-09 14:15 Jitex Mölndal BK Vit - Ytterby IS Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-05-10 10:00 IF Väster Svart - Mölnlycke IF Gul Önneredsplan 12 Konstgräs
2020-05-10 11:15 IF Väster Orange - Mölnlycke IF Svart Önneredsplan 12 Konstgräs
Omgång 4
2020-05-14 18:10 Askims IK Röd - Jitex Mölndal BK Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2020-05-14 18:30 Hovås Billdal IF Röd - Hjuviks AIK Vit Billdalsvallen 1B
2020-05-14 19:25 Askims IK Svart - Jitex Mölndal BK Lila Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2020-05-15 18:30 Hovås Billdal IF Blå - Hjuviks AIK Blå Billdalsvallen 1A
2020-05-16 11:00 Ytterby IS Vit - IF Väster Svart Ytterns IP 32
2020-05-16 12:00 Älvsborg FF Blå - Näsets SK Vit Påvelund 12 Konstgräs
2020-05-16 12:15 Ytterby IS Blå - IF Väster Orange Ytterns IP 32
2020-05-16 12:30 Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF Svart Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-05-16 13:15 Älvsborg FF Svart - Näsets SK Vinröd Påvelund 12 Konstgräs
2020-05-16 13:45 Mölnlycke IF Svart - Lindome GIF Vit Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Omgång 5
2020-06-04 18:30 Lindome GIF Svart - Ytterby IS Vit Lindevi 21 gräs
2020-06-04 18:30 Lindome GIF Vit - Ytterby IS Blå Lindevi 22 gräs
2020-06-06 11:15 Hjuviks AIK Blå - Mölnlycke IF Gul Hästevik 12
2020-06-06 12:30 Hjuviks AIK Vit - Mölnlycke IF Svart Hästevik 12
2020-06-06 13:00 Jitex Mölndal BK Lila - Älvsborg FF Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-06-06 13:15 Näsets SK Vinröd - Hovås Billdal IF Röd Stavdal Arena
2020-06-06 14:15 Jitex Mölndal BK Vit - Älvsborg FF Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-06-06 14:30 Näsets SK Vit - Hovås Billdal IF Blå Stavdal Arena
2020-06-07 10:00 IF Väster Svart - Askims IK Röd Önneredsplan 12 Konstgräs
2020-06-07 11:15 IF Väster Orange - Askims IK Svart Önneredsplan 12 Konstgräs
Omgång 6
2020-06-11 18:10 Askims IK Röd - Lindome GIF Svart Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2020-06-11 19:25 Askims IK Svart - Lindome GIF Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2020-06-13 10:15 Ytterby IS Vit - Hjuviks AIK Blå Ytterns IP 32
2020-06-13 11:30 Ytterby IS Blå - Hjuviks AIK Vit Ytterns IP 32
2020-06-13 12:30 Mölnlycke IF Gul - Näsets SK Vit Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-06-13 13:00 Jitex Mölndal BK Lila - IF Väster Orange Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-06-13 13:45 Mölnlycke IF Svart - Näsets SK Vinröd Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-06-13 14:15 Jitex Mölndal BK Vit - IF Väster Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-06-14 09:30 Älvsborg FF Blå - Hovås Billdal IF Blå Påvelund 12 Konstgräs
2020-06-14 10:45 Älvsborg FF Svart - Hovås Billdal IF Röd Påvelund 12 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info