Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2008(12 år) Grupp D Höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2020-08-20 18:00 Hovås Billdal IF Röd - Mölnlycke IF Gul Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
2020-08-20 18:30 Lindome GIF Svart - Jitex Mölndal BK Vit Lindevi 22 gräs
2020-08-20 18:30 Lindome GIF Vit - Jitex Mölndal BK Lila Lindevi 21 gräs
2020-08-20 19:15 Hovås Billdal IF Blå - Mölnlycke IF Svart Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
2020-08-22 10:00 Hjuviks AIK Vit - Askims IK Röd Hästevik 12
2020-08-22 11:00 IF Väster Orange - Älvsborg FF Svart Önneredsplan 12 Konstgräs
2020-08-22 11:15 Hjuviks AIK Blå - Askims IK Svart Hästevik 12
2020-08-22 12:15 IF Väster Svart - Älvsborg FF Blå Önneredsplan 12 Konstgräs
2020-08-23 13:30 Landvetter IF 2003 Röd - Ytterby IS Blå Landvetter IP A-plan 12
2020-08-23 15:00 Landvetter IF 2003 Vit - Ytterby IS Röd Landvetter IP A-plan 12
Omgång 8
2020-08-26 18:10 Askims IK Röd - Landvetter IF 2003 Röd Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2020-08-28 18:10 Askims IK Svart - Landvetter IF 2003 Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2020-08-29 10:45 Ytterby IS Röd - Hovås Billdal IF Blå Ytterns IP 32
2020-08-29 11:00 IF Väster Orange - Lindome GIF Vit Önneredsplan 12 Konstgräs
2020-08-29 11:00 Älvsborg FF Blå - Mölnlycke IF Gul Hagenplan 11
2020-08-29 11:00 Älvsborg FF Svart - Mölnlycke IF Svart Hagenplan 12
2020-08-29 12:15 IF Väster Svart - Lindome GIF Svart Önneredsplan 12 Konstgräs
2020-08-29 13:00 Jitex Mölndal BK Lila - Hjuviks AIK Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-08-29 13:45 Ytterby IS Blå - Hovås Billdal IF Röd Ytterns IP 31
2020-08-29 14:15 Jitex Mölndal BK Vit - Hjuviks AIK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 9
2020-09-02 18:30 Hovås Billdal IF Röd - Askims IK Röd Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
2020-09-03 18:30 Lindome GIF Svart - Älvsborg FF Blå Lindevi 21 gräs
2020-09-03 18:30 Lindome GIF Vit - Älvsborg FF Svart Lindevi 22 gräs
2020-09-03 18:30 Hovås Billdal IF Blå - Askims IK Svart Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
2020-09-05 13:30 Hjuviks AIK Blå - IF Väster Orange Hästevik 12
2020-09-05 14:30 Landvetter IF 2003 Vit - Jitex Mölndal BK Lila Landvetter IP A-plan 12
2020-09-05 14:45 Hjuviks AIK Vit - IF Väster Svart Hästevik 12
2020-09-06 11:00 Landvetter IF 2003 Röd - Jitex Mölndal BK Vit Landvetter IP B-plan 22
2020-09-06 12:00 Mölnlycke IF Gul - Ytterby IS Blå Mölnlycke IP vänster
2020-09-06 12:00 Mölnlycke IF Svart - Ytterby IS Röd Mölnlycke IP höger
Omgång 10
2020-08-20 18:45 Älvsborg FF Blå - Ytterby IS Blå Hagenplan 11
2020-09-09 18:30 Hovås Billdal IF Blå - Jitex Mölndal BK Lila Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
2020-09-10 18:30 Hovås Billdal IF Röd - Jitex Mölndal BK Vit Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
2020-09-10 18:45 Älvsborg FF Svart - Ytterby IS Röd Hagenplan 11
2020-09-12 10:00 Hjuviks AIK Vit - Lindome GIF Svart Hästevik 12
2020-09-12 11:15 Hjuviks AIK Blå - Lindome GIF Vit Hästevik 12
2020-09-12 13:45 Landvetter IF 2003 Vit - IF Väster Orange Landvetter IP A-plan 12
2020-09-13 11:00 Landvetter IF 2003 Röd - IF Väster Svart Landvetter IP A-plan 12
2020-09-27 12:45 Mölnlycke IF Gul - Askims IK Röd Djupedalsplan B Konstgräs höger
2020-09-27 12:45 Mölnlycke IF Svart - Askims IK Svart Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Omgång 11
2020-09-16 18:10 Askims IK Röd - Ytterby IS Blå Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2020-09-16 19:25 Askims IK Svart - Ytterby IS Röd Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2020-09-17 18:15 Lindome GIF Vit - Landvetter IF 2003 Vit Lindevi 22 gräs
2020-09-18 18:15 Lindome GIF Svart - Landvetter IF 2003 Röd Lindevi 21 gräs
2020-09-19 11:45 Jitex Mölndal BK Vit - Mölnlycke IF Gul Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-09-19 13:00 Jitex Mölndal BK Lila - Mölnlycke IF Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2020-09-19 13:30 Hjuviks AIK Vit - Älvsborg FF Blå Hästevik 12
2020-09-19 14:00 IF Väster Orange - Hovås Billdal IF Blå Önneredsplan 2
2020-09-19 14:45 Hjuviks AIK Blå - Älvsborg FF Svart Hästevik 12
2020-09-19 15:15 IF Väster Svart - Hovås Billdal IF Röd Önneredsplan 11 Konstgräs
Omgång 12
2020-09-30 17:15 Hovås Billdal IF Blå - Lindome GIF Vit Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
2020-10-01 17:15 Hovås Billdal IF Röd - Lindome GIF Svart Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
2020-10-03 10:00 Älvsborg FF Svart - Askims IK Svart Hagenplan 12
2020-10-03 11:00 Älvsborg FF Blå - Askims IK Röd Hagenplan 11
2020-10-03 11:00 Ytterby IS Blå - Jitex Mölndal BK Vit Ytterns IP 31
2020-10-03 12:30 Mölnlycke IF Gul - IF Väster Svart Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-10-03 13:15 Landvetter IF 2003 Vit - Hjuviks AIK Blå Landvetter IP A-plan 12
2020-10-03 13:45 Mölnlycke IF Svart - IF Väster Orange Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-10-04 11:00 Landvetter IF 2003 Röd - Hjuviks AIK Vit Landvetter IP B-plan 22
2020-10-04 16:00 Ytterby IS Röd - Jitex Mölndal BK Lila Ytterns IP 41

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info