Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2010(10 år) Grupp B Vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-04-25 12:00 (Inst.) Solängens BK Vit - Kållered SK Blå Eklandavallen 12
2020-04-25 12:00 (Inst.) Lindome GIF Svart - Torslanda IK Röd Lindevi 32 Konstgräs
2020-04-25 12:00 (Inst.) Landvetter IF 2003 Grön - Sandarna BK Svart Landvetter IP B-plan 22
2020-04-25 13:15 (Inst.) Lindome GIF Vit - Torslanda IK Vit Lindevi 32 Konstgräs
2020-04-25 13:15 (Inst.) Landvetter IF 2003 Lila - Sandarna BK Röd Landvetter IP B-plan 22
2020-04-25 14:00 (Inst.) BK Häcken Lejon - Hovås Billdal IF Röd Slättadamm 3 konstgräs
2020-04-25 17:45 (Inst.) BK Häcken Björn - Hovås Billdal IF Blå Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 2
2020-04-30 18:30 (Inst.) Lindome GIF Svart - BK Häcken Lejon Lindevi 22 gräs
2020-04-30 18:30 (Inst.) Lindome GIF Vit - BK Häcken Björn Lindevi 21 gräs
2020-04-30 19:15 (Inst.) Hovås Billdal IF Röd - Landvetter IF 2003 Grön Billdalsvallen 1A
2020-04-30 19:15 (Inst.) Hovås Billdal IF Blå - Landvetter IF 2003 Lila Billdalsvallen 1B
2020-05-02 16:45 Solängens BK Vit - Torslanda IK Röd Eklandavallen 12
2020-05-02 16:45 Solängens BK Grön - Torslanda IK Vit Eklandavallen 11
2020-05-28 18:30 Kållered SK Blå - Sandarna BK Svart Kållered Sportcenter Skogsbo 1
Omgång 3
2020-05-09 12:00 Landvetter IF 2003 Grön - Lindome GIF Svart Landvetter IP B-plan 22
2020-05-09 12:15 Torslanda IK Röd - Kållered SK Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2020-05-09 13:15 Landvetter IF 2003 Lila - Lindome GIF Vit Landvetter IP B-plan 22
2020-05-09 14:00 BK Häcken Lejon - Solängens BK Vit Slättadamm 3 konstgräs
2020-05-09 15:15 Sandarna BK Röd - Hovås Billdal IF Blå Sannaplan 2
2020-05-09 16:30 Sandarna BK Svart - Hovås Billdal IF Röd Sannaplan 2
2020-05-09 17:45 BK Häcken Björn - Solängens BK Grön Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 4
2020-05-14 18:30 Lindome GIF Svart - Sandarna BK Svart Lindevi 22 gräs
2020-05-14 18:30 Lindome GIF Vit - Sandarna BK Röd Lindevi 21 gräs
2020-05-14 18:30 Kållered SK Blå - Hovås Billdal IF Röd Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2020-05-17 12:15 Torslanda IK Röd - BK Häcken Lejon Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2020-05-17 13:15 Solängens BK Grön - Landvetter IF 2003 Lila Eklandavallen 12
2020-05-17 13:30 Torslanda IK Vit - BK Häcken Björn Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2020-05-17 14:30 Solängens BK Vit - Landvetter IF 2003 Grön Eklandavallen 12
Omgång 5
2020-06-04 18:00 Hovås Billdal IF Blå - Lindome GIF Vit Billdalsvallen 1B
2020-06-04 19:15 Hovås Billdal IF Röd - Lindome GIF Svart Billdalsvallen 1A
2020-06-06 12:00 Landvetter IF 2003 Grön - Torslanda IK Röd Landvetter IP B-plan 21
2020-06-06 13:15 Landvetter IF 2003 Lila - Torslanda IK Vit Landvetter IP B-plan 21
2020-06-06 15:15 Sandarna BK Röd - Solängens BK Grön Sannaplan 2
2020-06-06 16:30 BK Häcken Lejon - Kållered SK Blå Slättadamm 3 konstgräs
2020-06-06 16:30 Sandarna BK Svart - Solängens BK Vit Sannaplan 2
Omgång 6
2020-06-11 18:00 Hovås Billdal IF Röd - Solängens BK Vit Billdalsvallen 1A
2020-06-11 18:00 Hovås Billdal IF Blå - Solängens BK Grön Billdalsvallen 1B
2020-06-11 18:00 Kållered SK Blå - Lindome GIF Svart Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2020-06-13 12:15 Torslanda IK Röd - Sandarna BK Svart Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2020-06-13 13:30 Torslanda IK Vit - Sandarna BK Röd Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2020-06-13 14:00 BK Häcken Lejon - Landvetter IF 2003 Grön Slättadamm 3 konstgräs
2020-06-13 15:15 BK Häcken Björn - Landvetter IF 2003 Lila Slättadamm 3 konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info