Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Sydvästra B3, vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ariana FC Noraollah Amiri 0739968259 Röd/Svart/Svart
Bjärreds IF blå Mattias Grauers 0703887926 Röd /Blå/röd
BK Höllviken vit Patric Fahlander Röd/Vit/Svart/Svart
BK Olympic 2 Lars Isie 0707301862 Grön/Grön/Grön
Husie IF svart Helga Kringleh Grön/Vit/Grön
IFK Klagshamn blå Jens Tillgren 0706608373 gul/blå/blå/gul
Kulladals FF blå Jenny Nilsson 0709742674 blå/vit/blå
Lilla Torg FF vit Niklas Ekberg Nannskog 0727352244 Svart/blå/Svart/Svart
Malmö IKF Oscar Villca 0704390974 Rödvin randiga tröja Mörk blå byxa
Staffanstorp United FC svart Richard Karlsson mörkblå/mörkblå/mörkblå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-10 12:30 BK Olympic 2 - Staffanstorp United FC svart Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2020-04-11 10:30 Kulladals FF blå - Husie IF svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2020-04-11 12:30 Malmö IKF - IFK Klagshamn blå Gullviksborgs IP 7-manna
2020-04-12 13:00 Ariana FC - Bjärreds IF blå Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2020-04-13 10:30 Lilla Torg FF vit - BK Höllviken vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2020-04-18 10:00 IFK Klagshamn blå - Ariana FC Klagshamns IP Plan 8 7-manna 2
2020-04-18 10:00 Staffanstorp United FC svart - Kulladals FF blå Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2020-04-19 10:00 Bjärreds IF blå - BK Olympic 2 Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2020-04-19 10:00 Husie IF svart - Lilla Torg FF vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2020-04-19 15:30 BK Höllviken vit - Malmö IKF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2020-04-25 09:30 Kulladals FF blå - Bjärreds IF blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2020-04-25 10:00 Malmö IKF - Husie IF svart Gullviksborgs IP 7-manna
2020-04-26 10:00 BK Olympic 2 - Ariana FC Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2020-04-26 10:00 IFK Klagshamn blå - BK Höllviken vit Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2020-04-26 11:30 Lilla Torg FF vit - Staffanstorp United FC svart Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Maj
2020-05-02 09:30 Husie IF svart - IFK Klagshamn blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2020-05-03 10:00 Bjärreds IF blå - Lilla Torg FF vit Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2020-05-03 10:00 BK Olympic 2 - Kulladals FF blå Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2020-05-03 10:00 Staffanstorp United FC svart - Malmö IKF Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2020-05-03 16:30 Ariana FC - BK Höllviken vit Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2020-05-09 09:30 Kulladals FF blå - Ariana FC Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2020-05-09 10:00 Lilla Torg FF vit - BK Olympic 2 Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2020-05-09 10:00 Malmö IKF - Bjärreds IF blå Gullviksborgs IP 7-manna
2020-05-09 10:00 IFK Klagshamn blå - Staffanstorp United FC svart Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2020-05-10 10:00 BK Höllviken vit - Husie IF svart Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2020-05-16 10:00 Bjärreds IF blå - IFK Klagshamn blå Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2020-05-16 10:00 Staffanstorp United FC svart - BK Höllviken vit Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2020-05-16 11:30 Kulladals FF blå - Lilla Torg FF vit Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2020-05-17 10:00 BK Olympic 2 - Malmö IKF Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2020-05-17 13:00 Ariana FC - Husie IF svart Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2020-05-30 10:00 Malmö IKF - Kulladals FF blå Gullviksborgs IP 7-manna
2020-05-30 10:30 Lilla Torg FF vit - Ariana FC Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2020-05-31 12:15 Husie IF svart - Staffanstorp United FC svart Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2020-05-31 12:30 IFK Klagshamn blå - BK Olympic 2 Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2020-05-31 12:30 BK Höllviken vit - Bjärreds IF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
Juni
2020-06-05 18:45 BK Olympic 2 - BK Höllviken vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2020-06-05 19:00 Lilla Torg FF vit - Malmö IKF Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2020-06-06 10:00 Bjärreds IF blå - Husie IF svart Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2020-06-07 09:30 Kulladals FF blå - IFK Klagshamn blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2020-06-07 13:00 Ariana FC - Staffanstorp United FC svart Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2020-06-13 10:00 Malmö IKF - Ariana FC Gullviksborgs IP 7-manna
2020-06-13 12:00 IFK Klagshamn blå - Lilla Torg FF vit Klagshamns IP Plan 8 7-manna 2
2020-06-13 12:15 Staffanstorp United FC svart - Bjärreds IF blå Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2020-06-14 09:30 Husie IF svart - BK Olympic 2 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2020-06-14 13:00 BK Höllviken vit - Kulladals FF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info