Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar Div 11 Borås

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Vit Daniel Miglavs 0733256146 0733256146 grön-vit-grön
Annelunds IF Mattias Ryberg 0703263201 Grön/Vit/Grön
Borgstena IF Mattias Skoog 0701754529 Gul/Grön/Gul
Brämhults IK Svart Johan von Kraemer 0704173622 Svart/Svart/Svart
Byttorps IF Grön Jonas Bodin +46768901229 Grön/Vit/Vit
Fristads GoIF Grön Christer Johansson 0727007997 Grön/Vit/Grön
Gerdskens BK Svart Christoffer Carlsson 0730286973 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Herrljunga/Frisco Röd Mikael Norén 0705410654 Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2020-05-02 14:00 Gerdskens BK Svart - Brämhults IK Svart Gerdskenvallen A-plan
2020-05-03 15:00 Borgstena IF - Herrljunga/Frisco Röd Nosseborg
2020-05-04 18:30 Annelunds IF - Fristads GoIF Grön Mörlanda C
2020-05-08 18:30 Alingsås IF FF Vit - Borgstena IF Mjörnvallen, B-plan
2020-05-10 15:00 Fristads GoIF Grön - Gerdskens BK Svart Hedens IP Konstgräs
2020-05-10 17:00 Herrljunga/Frisco Röd - Annelunds IF Skoghälla B
2020-05-14 18:30 Annelunds IF - Borgstena IF Mörlanda C
2020-05-17 15:00 Gerdskens BK Svart - Herrljunga/Frisco Röd Gerdskenvallen A-plan
2020-05-17 16:00 Brämhults IK Svart - Alingsås IF FF Vit Brämhults IP C
2020-05-24 12:00 Alingsås IF FF Vit - Annelunds IF Mjörnvallen, B-plan
2020-05-24 17:00 Borgstena IF - Gerdskens BK Svart Nosseborg
2020-05-24 17:00 Fristads GoIF Grön - Brämhults IK Svart Hedens IP Konstgräs
2020-05-27 18:30 Fristads GoIF Grön - Alingsås IF FF Vit Hedens IP Konstgräs
2020-05-31 15:00 Gerdskens BK Svart - Annelunds IF Gerdskenvallen A-plan
2020-05-31 17:00 Brämhults IK Svart - Herrljunga/Frisco Röd Brämhults IP C
Juni
2020-06-04 18:15 Gerdskens BK Svart - Byttorps IF Grön
2020-06-04 18:30 Borgstena IF - Brämhults IK Svart Nosseborg
2020-06-05 18:30 Alingsås IF FF Vit - Gerdskens BK Svart Mjörnvallen, B-plan
2020-06-06 11:00 Byttorps IF Grön - Alingsås IF FF Vit
2020-06-07 17:00 Herrljunga/Frisco Röd - Fristads GoIF Grön Skoghälla B
2020-06-10 18:00 Fristads GoIF Grön - Borgstena IF Hedens IP Konstgräs
2020-06-14 11:00 Brämhults IK Svart - Annelunds IF Brämhults IP C
2020-06-14 17:00 Herrljunga/Frisco Röd - Alingsås IF FF Vit Skoghälla B
2020-06-16 17:45 Brämhults IK Svart - Byttorps IF Grön Brämhults IP C
2020-06-17 18:15 Fristads GoIF Grön - Annelunds IF Hedens IP Konstgräs
2020-06-21 17:00 Herrljunga/Frisco Röd - Borgstena IF Skoghälla B
2020-06-21 17:00 Brämhults IK Svart - Gerdskens BK Svart Brämhults IP C
2020-06-22 17:45 Byttorps IF Grön - Fristads GoIF Grön Byttorps IP B
Augusti
2020-08-16 15:00 Borgstena IF - Alingsås IF FF Vit Nosseborg
2020-08-20 18:30 Annelunds IF - Herrljunga/Frisco Röd Mörlanda C
2020-08-20 18:30 Borgstena IF - Byttorps IF Grön Nosseborg
2020-08-23 15:00 Gerdskens BK Svart - Fristads GoIF Grön Gerdskenvallen B-plan
2020-08-25 18:30 Borgstena IF - Annelunds IF Nosseborg
2020-08-29 11:00 Alingsås IF FF Vit - Brämhults IK Svart Mjörnvallen, B-plan
2020-08-29 11:00 Byttorps IF Grön - Gerdskens BK Svart Byttorps IP B
2020-08-30 18:00 Herrljunga/Frisco Röd - Gerdskens BK Svart Skoghälla B
September
2020-09-03 18:15 Annelunds IF - Alingsås IF FF Vit Mörlanda C
2020-09-05 14:00 Brämhults IK Svart - Fristads GoIF Grön Brämhults IP C
2020-09-06 11:00 Alingsås IF FF Vit - Byttorps IF Grön Mjörnvallen, B-plan
2020-09-06 15:00 Gerdskens BK Svart - Borgstena IF Gerdskenvallen A-plan
2020-09-10 18:15 Annelunds IF - Gerdskens BK Svart Mörlanda C
2020-09-12 11:00 Byttorps IF Grön - Annelunds IF Byttorps IP B
2020-09-13 13:30 Alingsås IF FF Vit - Fristads GoIF Grön Mjörnvallen, B-plan
2020-09-13 14:30 Herrljunga/Frisco Röd - Brämhults IK Svart Skoghälla B
2020-09-15 18:15 Fristads GoIF Grön - Herrljunga/Frisco Röd Hedens IP
2020-09-20 11:30 Brämhults IK Svart - Borgstena IF Brämhults IP C
2020-09-20 15:00 Gerdskens BK Svart - Alingsås IF FF Vit Gerdskenvallen A-plan
2020-09-20 17:00 Herrljunga/Frisco Röd - Byttorps IF Grön Skoghälla B
2020-09-22 18:00 Borgstena IF - Fristads GoIF Grön Nosseborg
2020-09-26 10:30 Alingsås IF FF Vit - Herrljunga/Frisco Röd Mjörnvallen, B-plan
2020-09-26 11:00 Byttorps IF Grön - Borgstena IF Byttorps IP B
2020-09-27 16:30 Annelunds IF - Brämhults IK Svart Mörlanda C

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info