Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar Div 13 Vårgårda

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Vit Erik Blomgren +46765424391 Grön/Vit/Grön
Annelunds IF Martina Malmqvist 0723418662 Grön/Vit/Grön
Gerdskens BK Gulsvart Lars-Petter Björk 0709243317 Gul/Svart/Gul
Gerdskens BK Svart Maria Hellstadius 0706342058 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Hemsjö IF Gul Andréas Urech 0724022948 Gul/Svart/Gul-svart
Herrljunga/Frisco Röd Harry Nikula 0761163831 Röd/Blå/Röd
Holmalunds IF Vit Amir Tavakol 0707380809 Röd/Vit/Röd
Säven/Hol Gustav Oscarsson 0322620309 0703075325 Blå/Blå/Blå
Vårgårda IK röd Eivaz Varghaei 0703129876 Röd/Vit/Röd
Östadkulle SK Magnus Bergström 0702551790 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2020-05-02 12:00 Gerdskens BK Svart - Herrljunga/Frisco Röd Gerdskenvallen A-plan
2020-05-03 11:00 Holmalunds IF Vit - Alingsås IF FF Vit Brogårdsvallen
2020-05-03 15:00 Annelunds IF - Hemsjö IF Gul Mörlanda C
2020-05-03 17:00 Vårgårda IK röd - Östadkulle SK Tånga Hed PUA-plan
2020-05-05 18:00 Säven/Hol - Gerdskens BK Gulsvart Sävevallen C-plan
2020-05-06 18:30 Östadkulle SK - Annelunds IF Lenavallen C-plan
2020-05-10 11:00 Alingsås IF FF Vit - Säven/Hol Mjörnvallen, B-plan
2020-05-10 12:00 Gerdskens BK Gulsvart - Vårgårda IK röd Gerdskenvallen B-plan
2020-05-10 15:30 Herrljunga/Frisco Röd - Holmalunds IF Vit Skoghälla B
2020-05-14 18:00 Hemsjö IF Gul - Gerdskens BK Svart Byvallen C-plan
2020-05-17 11:00 Holmalunds IF Vit - Hemsjö IF Gul Brogårdsvallen
2020-05-17 13:30 Gerdskens BK Svart - Östadkulle SK Gerdskenvallen A-plan
2020-05-17 15:00 Annelunds IF - Gerdskens BK Gulsvart Mörlanda C
2020-05-17 15:30 Herrljunga/Frisco Röd - Alingsås IF FF Vit Skoghälla B
2020-05-17 17:00 Vårgårda IK röd - Säven/Hol Tånga Hed PUA-plan
2020-05-18 17:30 Gerdskens BK Gulsvart - Gerdskens BK Svart Gerdskenvallen B-plan
2020-05-20 18:30 Östadkulle SK - Holmalunds IF Vit Lenavallen C-plan
2020-05-24 10:30 Alingsås IF FF Vit - Vårgårda IK röd Mjörnvallen, B-plan
2020-05-24 11:00 Säven/Hol - Annelunds IF Sävevallen C-plan
2020-05-26 18:00 Hemsjö IF Gul - Herrljunga/Frisco Röd Byvallen C-plan
2020-05-31 11:00 Holmalunds IF Vit - Gerdskens BK Gulsvart Brogårdsvallen
2020-05-31 13:30 Gerdskens BK Svart - Säven/Hol Gerdskenvallen A-plan
2020-05-31 15:00 Annelunds IF - Vårgårda IK röd Mörlanda C
2020-05-31 15:30 Herrljunga/Frisco Röd - Östadkulle SK Skoghälla B
Juni
2020-06-03 18:30 Östadkulle SK - Hemsjö IF Gul Lenavallen C-plan
2020-06-04 18:00 Säven/Hol - Holmalunds IF Vit Sävevallen C-plan
2020-06-06 10:30 Alingsås IF FF Vit - Annelunds IF Mjörnvallen, B-plan
2020-06-07 12:00 Gerdskens BK Gulsvart - Herrljunga/Frisco Röd Gerdskenvallen A-plan
2020-06-07 18:00 Vårgårda IK röd - Gerdskens BK Svart Tånga Hed PUA-plan
2020-06-10 18:30 Östadkulle SK - Alingsås IF FF Vit Lenavallen C-plan
2020-06-14 11:00 Holmalunds IF Vit - Vårgårda IK röd Brogårdsvallen
2020-06-14 11:00 Gerdskens BK Svart - Annelunds IF Gerdskenvallen B-plan
2020-06-14 15:30 Herrljunga/Frisco Röd - Säven/Hol Skoghälla B
2020-06-14 16:00 Hemsjö IF Gul - Gerdskens BK Gulsvart Byvallen C-plan
2020-06-21 11:00 Säven/Hol - Hemsjö IF Gul Sävevallen C-plan
2020-06-21 15:00 Annelunds IF - Holmalunds IF Vit Mörlanda C
2020-06-21 17:00 Gerdskens BK Svart - Alingsås IF FF Vit Gerdskenvallen A-plan
2020-06-21 17:00 Vårgårda IK röd - Herrljunga/Frisco Röd Tånga Hed PUA-plan
2020-06-23 17:30 Gerdskens BK Gulsvart - Östadkulle SK Gerdskenvallen A-plan
2020-06-28 16:00 Hemsjö IF Gul - Alingsås IF FF Vit Byvallen C-plan
Augusti
2020-08-19 18:30 Östadkulle SK - Säven/Hol Lenavallen C-plan
2020-08-23 10:30 Alingsås IF FF Vit - Gerdskens BK Gulsvart Mjörnvallen, B-plan
2020-08-23 11:00 Holmalunds IF Vit - Gerdskens BK Svart Brogårdsvallen
2020-08-23 15:30 Herrljunga/Frisco Röd - Annelunds IF Skoghälla B
2020-08-25 18:00 Hemsjö IF Gul - Vårgårda IK röd Byvallen C-plan
2020-08-26 18:30 Östadkulle SK - Vårgårda IK röd Lenavallen C-plan
2020-08-29 12:00 Alingsås IF FF Vit - Holmalunds IF Vit Mjörnvallen, B-plan
2020-08-30 14:00 Gerdskens BK Gulsvart - Säven/Hol Gerdskenvallen B-plan
2020-08-30 14:00 Herrljunga/Frisco Röd - Gerdskens BK Svart Skoghälla B
2020-08-30 16:00 Hemsjö IF Gul - Annelunds IF Byvallen C-plan
September
2020-09-03 18:00 Säven/Hol - Alingsås IF FF Vit Sävevallen C-plan
2020-09-06 11:00 Holmalunds IF Vit - Herrljunga/Frisco Röd Brogårdsvallen
2020-09-06 15:00 Annelunds IF - Östadkulle SK Mörlanda C
2020-09-06 16:30 Gerdskens BK Svart - Hemsjö IF Gul Gerdskenvallen A-plan
2020-09-06 17:00 Vårgårda IK röd - Gerdskens BK Gulsvart Tånga Hed PUA-plan
2020-09-09 18:00 Östadkulle SK - Gerdskens BK Svart Lenavallen C-plan
2020-09-10 18:00 Säven/Hol - Vårgårda IK röd Sävevallen C-plan
2020-09-13 12:00 Gerdskens BK Gulsvart - Annelunds IF Gerdskenvallen A-plan
2020-09-13 12:00 Alingsås IF FF Vit - Herrljunga/Frisco Röd Mjörnvallen, B-plan
2020-09-15 18:00 Hemsjö IF Gul - Holmalunds IF Vit Byvallen C-plan
2020-09-20 10:00 Gerdskens BK Svart - Gerdskens BK Gulsvart Gerdskenvallen A-plan
2020-09-20 11:00 Holmalunds IF Vit - Östadkulle SK Brogårdsvallen
2020-09-20 15:00 Annelunds IF - Säven/Hol Mörlanda C
2020-09-20 15:30 Herrljunga/Frisco Röd - Hemsjö IF Gul Skoghälla B
2020-09-20 18:00 Vårgårda IK röd - Alingsås IF FF Vit Tånga Hed PUA-plan
2020-09-23 18:00 Östadkulle SK - Herrljunga/Frisco Röd Lenavallen C-plan
2020-09-27 11:00 Säven/Hol - Gerdskens BK Svart Sävevallen C-plan
2020-09-27 12:00 Gerdskens BK Gulsvart - Holmalunds IF Vit Gerdskenvallen A-plan
2020-09-27 17:00 Vårgårda IK röd - Annelunds IF Tånga Hed PUA-plan
2020-09-27 17:00 Alingsås IF FF Vit - Hemsjö IF Gul Mjörnvallen, B-plan

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info