Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Seniorer Göteborg Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIF Göteborg (D7H) AIF Göteborg(Föreningen) Röd, Röd, Röda
AIF Barrikaden (D4D) AIF Barrikaden(Föreningen) Vinröd, Svart, Vinröd
Alingsås KIK (D2D) Linus Oskarsson Blå, Blå, Vit
Alingsås KIK (D4D) Alingsås Kvinnliga IK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Alvhems IK (D6H) Alvhems IK(Föreningen) blå, blå, blå
Angered BK (D3D) Angered BK(Föreningen) Röd-vit randig, Blå, Röd
Angered BK (D3H) Joel Sjöqvist 0735456244 Röd-vit randig, Blå, Röd
Angered MBIK (D4H) Frankie Boakye 0739749088 Svart, Svart, Svarta
Angered SK (D7H) Angered SK(Föreningen)
Annebergs IF (D6H) Annebergs IF(Föreningen) Blå, vita, Blå
Annedal FF (D7H) Annedal FF(Föreningen)
Askims IK (D3D) Anna Wåhlén Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (D4H) Lo Anttila Gröndahl 0730413790 Svart/Röd, Svart, Röda
Assyriska BK (D2H) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Assyriska BK (HJ) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Azalea BK (C - Lag) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (D6H) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Backatorp IF (D7H) Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (HJ) Ulf Ljunggren 0707856455 Röd, Svart, Röd
Balltorps FF (D4H) Balltorps FF(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Bergsjö IF (D6H) Bergsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Bergsjön SK (D7H) Bergsjön SK(Föreningen) blå, blå, blå
Bergums IF (D7H) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bjurslätts IF (D6H) Hans Johansson 0733472743 Vinröd, Vit, Vit
Björndammen/Öjersjö (D5H) Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Björndammens BK (D5H) Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Björkåsen (D7H) BK Björkåsen(Föreningen) Ljusblå, Blå, Ljusblå
BK Häcken (D2D) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK S:T Jakob (D6H) BK S:t Jakob(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
BK Skottfint (D6H) BK Skottfint(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Bollebygd/Olsfors (D6H) Bollebygds IF(Föreningen) Vit, blå, Vit
Brämaregårdens FC (D7H) Thomas Folkesson 0729686202 Orange, Svart, Vit
Brämhults IK (D2D) Brämhults IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Chalmers Studentkårs IS (D6H) Chalmers Studentkårs IS(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Vita
Croatia Göteborg (D6H) Croatia Göteborg(Föreningen) mörkblå, vit, vit
Dalen/Krokslätts FF (D3H) Dalen/Krokslätts FF(Föreningen) Gul/Blå, Blå, Gul
Diseröd SK (D6H) Diseröd SK(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Donsö IS (D5H) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Edet FK (D5H) Edet FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Edet FK/Göta BK (D4D) Göta BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Elisedals IS (D7H) Elisedals IS(Föreningen) Grön/svart, Svart, Svart
Eriksbergs IF (7 mot 7 Dam) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Eriksbergs IF (D2D) Roberto De Feo 0706898812 Blå/Vit, Blå, Blå
Eriksbergs IF (D4H) Josip Baric Blå/Vit, Blå, Blå
Falköpings KIK (D2D) Falköpings Kvinnliga IK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Farstorps GoIF (D6H) Farstorps GoIF(Föreningen) gul-svart, svart, svart
FC Bosona (D5H) Darmin Muslimovic 0704562878 Vit, Ljusblå, Vit
FC Fyrklövern FC Fyrklövern (Föreningen)
FC Fyrklövern (D7H) Omar Josef Benaim
FC Heden (D6H) FC Heden(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
FC Härlanda (D6H) FC Härlanda(Föreningen) svartvit (randig), svart, vit
FC Komarken (D4H) FC Komarken(Föreningen) Vit, Svart, Svart
FC Zalin (D7H) FC Zalin(Föreningen) Mörk blå , Mörk blå , Mörk blå
Finlandia/Pallo AIF (D3D) Christina Skogbäck 0723579792 Blå/vit, Blå, Blå
Finlandia/Pallo AIF (D5H) Kenneth Lindfors 0703828123 0703828123 Blå/vit, Blå, Blå
Floda BoIF (D5H) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Floda BoIF (DJ) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Fotö GoIF (D7H) Fotö GoIF(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Svarta
Frändefors IF (D5H) Frändefors IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Fröjdens FK (D6H) Fröjdens FK(Föreningen) Vinröd, Svart, Vinröd
Futsal Club Linné (D5H) Futsal Club Linné(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Fässbergs IF (D5H) Fässbergs IF(Föreningen) Lila, Vit, Lila
Förenad Turkisk Ungdom (D6H) Förenad Turkisk Ungdom(Föreningen) röd, röd, röd
Gamlestaden FF (D6H) Gamlestaden FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Geesguud UF (D7H) Geesguud UF(Föreningen) Limegröna, Svart, Svart
Gerdskens BK (D3H) Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Glumslövs FF (D4H) Glumslövs FF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Gothenburg Celtic FC (D7H) Khalid Elouardi +46736391459 +46736391459 Grön Vit Rändiga, Vit, Vit
Guldhedens IK (D4H) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, vit
Gunnared KIF (D7H) Christopher Nordlinder 0736264390 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Gårda BK (D4H) Gårda BK(Föreningen) vinröd, vit, vit
Gärds Köpinge IF (D6H) Gärds Köpinge IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Göta BK (D4H) Göta BK(Föreningen) Svart/Svart/Svart
Götaholms BK (D5H) Behar Tahiri 0790740454 Blå/Vit, Blå, Blå
Göteborgs City FF (D7H) Göteborgs City FF(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Göteborgs DFF (D1D) Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Göteborgs FF (D1D) Stig Wejstål 0706373105 Röd-vit, Blå, Röd
Göteborgs FF (D4H) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Göteborgs FF (DJ) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Göteborgs SIF (D3D) Göteborgs SIF(Föreningen) Röd, Svart, Röd(H), Svart(D)
Göteborgs SIF (D6H) Göteborgs SIF(Föreningen) Röd, Svart, Röd(H), Svart(D)
Hemsjö IF (D3D) Hemsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul-svart
Hemsjö IF (D6H) Hemsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul-svart
Hermansby IF (D7H) Hermansby IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
HGH FC (D3D) HGH FC(Föreningen) Rödblårandig, svarta, svarta
Hisingen FC (D5H) Hisingen FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (D2D) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (D3H) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hjuviks AIK (D6H) Hjuviks AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Mörkblå
Hovås Billdal IF (D2D) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (D3D) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (D5H) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Husie IF (D3D) Husie IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Hyssna IF (D6H) Hyssna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hällesåker IF (7 mot 7 Dam) Hällesåker IF(Föreningen) gul, svart, gula
Hällesåker IF (D6H) Hällesåker IF(Föreningen) gul, svart, gula
Hälsö BK (D6H) Hälsö BK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Härryda IF (D6H) Härryda IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Högaborg Kärralunds FC (D7H) Högaborg Kärralunds FC(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Hönö IS (D6H) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IF Mölndal Fotboll (D5H) Joakim Karlsson Vit, Vit, Vita
IF Vardar/Makedonija (D5H) IF Vardar/Makedonija(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Röd
IF Warta (D5H) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Väster (D4H) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster (HJ) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Björkö (D4H) IFK Björkö(Föreningen) Grön, Vit, vit
IFK Fjärås (D2D) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Fjärås (D3H) Tobias Lindén 0704779619 Röd, Vit, Röd
IFK Grimslöv (D3D) IFK Grimslöv(Föreningen) Vit, Blå, vit
IFK Göteborg (D4D) Cristian Loayza Barrios 0709769218 Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (HJ) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P17) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Hindås (B) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Hindås (D4D) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Hindås (D7H) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Trollhättan (D4D) IFK Trollhättan(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Valla (D4H) IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IK Kongahälla (D3D) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Rössö Uddevalla (D1D) IK Rössö Uddevalla(Föreningen) Röd, Röd, röd
IK Virgo (D3D) IK Virgo(Föreningen) Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
IK Virgo (D4H) IK Virgo(Föreningen) Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
IK Västanå (D7H) IK Västanå(Föreningen)
IK Zenith (D2D) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (D3D) Maria Andrén 0703793801 0703793801 Grön, Vit, grön
IK Zenith (D4H) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
Inter Linné IF (D6H) Wessam Abdellrazek 0763225588 Vit, Vit, Vit
Jitex Mölndal BK (DJ) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Johannebergs IF (D6H) Rino Bjerke Wiger 0707744474 0707744474 Vinröd, Vit, Vit
Jonsereds IF (D4D) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF (D4H) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kareby IS (D7H) Kareby IS(Föreningen) Röd, Blå, Röda
KF Velebit (D4H) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Knippla IK (D6H) Knippla IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Kode IF (D3D) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, svart
Kode IF (D4H) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, svart
Kopparbergs/Göteborg FC (DJ) Kopparbergs/Göteborg FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kortedala IF (D3H) Kortedala IF(Föreningen) gulsvart, svart, gul
Kungsbacka City FC (D5H) Kungsbacka City FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kungsbacka IF (D4H) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kungsladugårds BK (D5H) Nihal Behrens 0761760803 Vinröd, Vita, Vita
Kungälvs FF (DJ) Kungälvs FF(Föreningen) Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kållered SK (D3H) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (D4D) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Käringöns FC (D7H) Käringöns FC(Föreningen) röd, Vit, Vit
Kärra KIF (D4H) Jörgen Ahlman 0723066399 Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (HJ) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Landala IF (D6H) Landala IF(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Landvetter IF 2003 (D2D) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Landvetter IF 2003 (D3D) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Landvetter IS (D3H) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lekstorps IF (D6H) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lerkils IF (D3D) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lerkils IF (D3H) Mikael Andreasson 0793472725 Blå, Röd, Blå
Lerums IS (D3D) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (D4H) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (HJ) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (P05) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (P14) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lindome GIF (D3D) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (HJ) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Ljungskile SK (D2D) Ljungskile SK Damfotboll (Föreningen)
Lommaryds IF (D4D) Lommaryds IF(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Lundby IF (D7H) Lundby IF(Föreningen) Grön, vit, gröna
Lunden Överås BK (D5H) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Lödde FF (D6H) Lödde FF(Föreningen)
Lödöse Nygård IK (D1D) Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Mariedals IK (D3D) Jimmy Haugeto 033157909 0706447043 Blå-vit, Vit, Blå-vit
Menisken IF (D7H) Menisken IF(Föreningen) Röd, Grå, Grå
Mossens BK (D5H) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mossens BK/IF Mölndal Fotboll (D3D) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mölnlycke IF (D3D) Anders Bäckner 0703198174 Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (D4H) Anders Dahlstedt 0705855440 Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (Motionsfotboll Herr) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D5H) Mölnlycke-Sjövalla IS FK(Föreningen) Svart/Vit, Svart, Vit
Neutrala UF (D6H) Neutrala UF(Föreningen) blå/vit, Blå, Blå
Nol IK (D4H) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Nol IK (HJ) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Näsets SK Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK (D5H) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK/ IF Väster (D3D) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Onsala BK (D1D) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Onsala BK (D2H) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Partille IF FK (D5H) Partille IF FK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Partille IF SC (D7H) Partille IF SC(Föreningen) Rött, Vitt, Rött
Partille SC (D7H) Partille IF SC(Föreningen) Rött, Vitt, Rött
Proletären FF (D7H) Proletären FF(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Pushers BK (D6H) Pushers BK(Föreningen) svart, svart, svart
Qviding FIF (D1H) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (F19) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (HJ) Jonathan Berntsson 0768061777 Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P19) Jonathan Berntsson 0768061777 Vinröd, Vit, Vit
Rambergets SK (D7H) Rambergets SK(Föreningen) lila, Svart, Svarta
Real Maskin BK (D6H) Real Maskin BK(Föreningen) Vit, Svart, Svarta
Romelanda UF (D5H) Björn Sjösvärd 0707897316 Gul, Svart, Gul/Svarta
Rävlanda AIS (D3D) Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Rävlanda AIS (D6H) Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Rödbo IF (D7H) Rödbo IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sandarna BK (D4H) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Sandarna BK C (HR2) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Sjöviks SK (D6H) Sjöviks SK(Föreningen) Röd, Blå, Blå
SK Argo Herrar (D6H) SK Argo(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Skepplanda BTK (D2D) Skepplanda BTK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
SKIF Semberija (D4H) Marko Babic 0768141408 blå, blå, blå
Skärhamns IK (D5H) Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Slottsskogen/Godhem IF (D7H) Slottsskogen/Godhem IF(Föreningen) VIT, VIT, VIT
Solväders FC (D7H) Solväders FC(Föreningen) Vit/röd, Röd, Vit
Solängens BK (D4D) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Solängens BK (D7H) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Stenkullen GoIK (D4D) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF (D2H) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Styrsö BK (D6H) Styrsö BK(Föreningen) Grönvit randig, Grön, Grön
Surte IS FK (D6H) Surte IS FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svenljunga IK (D2D) Svenljunga IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg (D6H) Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg(Föreningen) Röd/ Gul, Röda, Röda
Särö IK (D5H) Särö IK(Föreningen) grön, vita, vita
Sätila SK (D4H) Sätila SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Sävedalens IF (D2D) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (U19) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Tjörns DFF (D3D) Tjörns DFF(Föreningen) svart, svart, svart
Tollereds IF (D2D) Tollereds IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Tollereds IF (D6H) Tollereds IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Torslanda IK (D3D) Mathias Lindgren Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (HJ) Viktor Petersson 0736636380 Röd, Röd, Röd
Trollhättans FK (D1D) Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Trollhättans IF (D4D) Trollhättans IF(Föreningen) Gul, Svart, svart
Trönninge IF (D2D) Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Tynnered FC (D5H) Tynnered FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tölö IF (D2D) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Ubbhults IF (D6H) Ubbhults IF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
United Africa FC (D5H) United Africa FC(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Utbynäs SK (D2D) Roberth Börve 0707254823 Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (D5H) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Vallens IF (D2D) Linnea Carlsson 0761889274 0761889274 Blå, Blå, Blå
Vallens IF (D5H) Mikael Backman 0303775522 0739713421 Blå, Blå, Blå
Vatra KIF (D6H) Vatra KIF(Föreningen)
Vilan BoIS (D6H) Vilan BoIS(Föreningen) Orange, Orange, svart
Vrångö IF (D6H) Vrångö IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Värmdö IF (D3D) Värmdö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västkurd BK (D6H) Västkurd BK(Föreningen) Röd, Grön, Grön
Ytterby IS (D2D) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (D4H) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Älvsborg FF (D3D) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (D4H) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK (D3D) Svante Larson 0702469621 Vit/blå/blå
Älvängens IK (D4D) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (D5H) Niklas Tidstrand Vit/blå/blå
Älvängens IK (P04) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Öckerö IF (D2D) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (D3H) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (Reservklass 1) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Önnereds IK (D5H) Önnereds IK(Föreningen) Grön, Grön, Gröna
Örgryte IS FF (D4D) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS FF (HJ) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Ösets BK (D4D) Ösets BK(Föreningen) gul, svart, gul
Ösets BK (D7H) Florian Zuta 0733501403 gul, svart, gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-07-30 19:00 060941012 Slottsskogen/Godhem IF (D7H) - Geesguud UF (D7H) 3 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2020-08-01 12:00 060941009 Askims IK (D4H) - Romelanda UF (D5H) 1 - 5 Kobbegården 1 Konstgräs
2020-08-01 14:00 060941010 Bergsjö IF (D6H) - Rävlanda AIS (D6H) 1 - 3 Bergsjövallen 1 Gräs
2020-08-01 14:15 060941006 Croatia Göteborg (D6H) - Bergsjön SK (D7H) 2 - 4 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-08-02 13:00 060941007 Älvängens IK (D5H) - Surte IS FK (D6H) 3 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2020-08-02 18:00 060941011 Lundby IF (D7H) - Göteborgs SIF (D6H) 2 - 5 Bravida Arena
2020-08-05 19:00 060941021 IF Warta (D5H) - Västkurd BK (D6H) 0 - 1 Sälöfjordsvallen 1 Gräs
2020-08-06 19:00 060941016 Tollereds IF (D2D) - Falköpings KIK (D2D) 0 - 4 Spinnarvallen 1 Gräs
2020-08-06 19:45 060941001 SK Argo Herrar (D6H) - Fröjdens FK (D6H) 1 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2020-08-06 19:45 060941017 Vatra KIF (D6H) - Solväders FC (D7H) 3 - 1 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2020-08-06 20:15 060941015 BK S:T Jakob (D6H) - FC Härlanda (D6H) Heden 3 Konstgräs
2020-08-07 19:00 060941003 Hisingsbacka FC (D2D) - Lerums IS (D3D) 3 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2020-08-07 19:00 060941014 Älvängens IK (D5H) - FC Fyrklövern (D7H) 5 - 3 Älvevi 2 Konstgräs
2020-08-08 14:15 060941020 FC Bosona (D5H) - Angered SK (D7H) 0 - 3 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2020-08-09 15:00 060941013 Gothenburg Celtic FC (D7H) - Geesguud UF (D7H) Inst. Heden 4 Konstgräs
2020-08-10 20:00 060941023 Mossens BK/IF Mölndal Fotboll (D3D) - Göteborgs SIF (D3D) 8 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2020-08-12 19:30 060941018 Azalea BK (D6H) - Bergsjö IF (D6H) 1 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2020-08-12 20:00 060941022 Hermansby IF (D7H) - FC Fyrklövern (D7H) 1 - 4 Kärnavallen 2 Konstgräs
2020-08-14 19:00 060941004 Landvetter IF 2003 (D2D) - Värmdö IF (D3D) 2 - 0 Landvetter IP B-plan
2020-08-15 17:15 060941024 Inter Linné IF (D6H) - Kärra KIF (HJ) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-08-16 10:15 060941002 IK Virgo (D3D) - Värmdö IF (D3D) 1 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2020-08-16 16:00 060941025 Inter Linné IF (D6H) - Sandarna BK (D4H) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-08-17 19:00 060941019 Hällesåker IF (D6H) - Kållered SK (D3H) 1 - 3 Hällesåker 1 Gräs
2020-09-13 11:00 060941026 Torslanda IK (D3D) - Qviding FIF (F19) Inst. Torslandavallen 2 Konstgräs
2020-09-15 19:00 060941028 IFK Hindås (D7H) - IFK Hindås (B) 5 - 3 Fagervallen 2 Konstgräs
2020-10-03 12:15 060941027 Torslanda IK (D3D) - Qviding FIF (F19) Inst. Torslandavallen 2 Konstgräs
2020-10-21 19:30 060941037 Mossens BK (D5H) - Landala IF (D6H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-10-31 14:00 060941040 Assyriska BK (HJ) - FC Fyrklövern (D7H) Inst. Välens Nya konstgräs
2020-11-01 18:30 060941033 Kode IF (D3D) - Finlandia/Pallo AIF (D3D) Inst. Kode IP 3 Konstgräs
2020-11-07 11:00 060941038 Älvängens IK (D3D) - Mölnlycke IF (D3D) Inst. Älvevi 2 Konstgräs
2020-11-08 14:15 060941030 Sävedalens IF (D2D) - Torslanda IK (D3D) Inst. Vallhamra 2 Konstgräs
2020-11-21 12:00 060941029 Lerums IS (D4H) - Utbynäs SK (D5H) Inst. Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-11-21 12:00 060941031 Älvängens IK (D5H) - Älvängens IK (D5H) Inst. Älvevi 2 Konstgräs
2020-11-21 12:00 060941036 Lunden Överås BK (D5H) - Jonsereds IF (D4H) Inst. Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-11-28 12:00 060941032 Älvängens IK (D5H) - Kode IF (D4H) Inst. Älvevi 2 Konstgräs
2020-11-28 12:00 060941035 Lunden Överås BK (D5H) - Särö IK (D5H) Inst. Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-12-05 12:00 060941034 Floda BoIF (D5H) - Älvängens IK (D5H) Inst. Flodala IP 3 KG
2020-12-05 12:00 060941039 Lunden Överås BK (D5H) - Sävedalens IF (U19) Inst. Överåsvallen 1 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info