Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Futsal Flickor 2008 Grupp B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Annika Lindstedt +46793347991 Orange/Svart/Orange
Bergums IF Johan Pheiffer 0706059666 Blå/Blå/Blåa
Floda BoIF Lotta Simonsson 0707688992 Blå/Vit/Blå
Gunnilse IS Mellat Abosh 0736642127 Röd/vit/Blå/Röda
Hjuviks AIK Anna Simonsson Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Härryda IF Linda Nilsson 0702540402 Grön/Vit/Grön
Hönö IS Christine Wadman 0723884177 0723884177 Röd, Röd, Röd
Lindome GIF Vit Jonas Johansson 0709633744 Vit-svart-randig, Svart, Vit
Nol IK Mikael Börjesson 0707520569 Blå/Vita/blå/vita
Näsets SK Martina Ottosson vinröda/Vita/Vinröda
Romelanda UF/Kode IF Thomas Karlsson 0707260616 Gul/Svart/Gul/Svarta
Sävedalens IF Patrick Gillmor 0725101464 Röd/Blå/Röda
Ytterby IS Blå Karin Möller Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Röd Karin Möller Röd/Vit/Blå/Röd
Älvängens IK Helena Ström Vit/Blå/Blå
Öjersjö IF Mats Ahlin 0738002730 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-11-07 10:05 (Inst.) Bergums IF - Hönö IS Lärjehallen
2020-11-07 15:05 (Inst.) Näsets SK - Öjersjö IF Frejaskolan Sporthall
2020-11-07 17:00 (Inst.) Sävedalens IF - Ytterby IS Röd Vallhamra Sportcenter
Omgång 2
2020-11-14 09:05 (Inst.) Bergums IF - Gunnilse IS Lärjehallen
2020-11-14 11:05 (Inst.) Floda BoIF - Sävedalens IF Novahallen
2020-11-14 13:05 (Inst.) Azalea BK - Nol IK Flatåsskolan
2020-11-14 15:30 (Inst.) Älvängens IK - Romelanda UF/Kode IF Kronaskolans Idrottshall
2020-11-14 17:05 (Inst.) Ytterby IS Blå - Hjuviks AIK Sparrås Idrottshall
2020-11-14 17:05 (Inst.) Lindome GIF Vit - Härryda IF Skånhälla Sporthall
2020-11-14 18:05 (Inst.) Ytterby IS Röd - Näsets SK Sparrås Idrottshall
2020-11-15 11:05 (Inst.) Hönö IS - Öjersjö IF Hönö IH Hedenskolan
Omgång 3
2020-11-21 17:00 (Inst.) Sävedalens IF - Bergums IF Vallhamra Sportcenter
2020-11-21 17:05 (Inst.) Öjersjö IF - Ytterby IS Röd Öjersjö Brunn
2020-11-22 13:05 (Inst.) Gunnilse IS - Hönö IS Hammarkullens Sporthall
Omgång 4
2020-11-28 (Inst.) Nol IK - Ytterby IS Blå
2020-11-28 09:05 (Inst.) Bergums IF - Näsets SK Lärjehallen
2020-11-28 09:35 (Inst.) Hönö IS - Ytterby IS Röd Hönö IH Hedenskolan
2020-11-28 11:05 (Inst.) Floda BoIF - Öjersjö IF Novahallen
2020-11-28 13:05 (Inst.) Azalea BK - Härryda IF Flatåsskolan
2020-11-28 17:05 (Inst.) Romelanda UF/Kode IF - Lindome GIF Vit Sparrås Idrottshall
2020-11-29 11:20 (Inst.) Hjuviks AIK - Älvängens IK Lundby Strand 5
2020-11-29 11:50 (Inst.) Gunnilse IS - Sävedalens IF Hammarkullens Sporthall
Omgång 5
2020-12-05 17:05 (Inst.) Näsets SK - Gunnilse IS Frejaskolan Sporthall
2020-12-05 17:05 (Inst.) Öjersjö IF - Bergums IF Öjersjö Brunn
2020-12-06 19:05 (Inst.) Sävedalens IF - Hönö IS Ugglums Idrottshall
Omgång 6
2020-12-12 (Inst.) Nol IK - Härryda IF
2020-12-12 09:05 (Inst.) Bergums IF - Ytterby IS Röd Lärjehallen
2020-12-12 09:35 (Inst.) Hönö IS - Floda BoIF Hönö IH Hedenskolan
2020-12-12 15:30 (Inst.) Älvängens IK - Ytterby IS Blå Kronaskolans Idrottshall
2020-12-12 17:05 (Inst.) Romelanda UF/Kode IF - Azalea BK Sparrås Idrottshall
2020-12-13 09:05 (Inst.) Gunnilse IS - Öjersjö IF Hammarkullens Sporthall
2020-12-13 11:05 (Inst.) Lindome GIF Vit - Hjuviks AIK Skånhälla Sporthall
2020-12-13 19:05 (Inst.) Sävedalens IF - Näsets SK Ugglums Idrottshall
Omgång 7
2021-01-16 15:05 (Inst.) Näsets SK - Hönö IS Frejaskolan Sporthall
2021-01-16 17:05 (Inst.) Öjersjö IF - Sävedalens IF Öjersjö Brunn
2021-01-16 18:05 (Inst.) Ytterby IS Röd - Gunnilse IS Sparrås Idrottshall
Omgång 8
2021-01-23 (Inst.) Nol IK - Bergums IF
2021-01-23 09:35 (Inst.) Hönö IS - Älvängens IK Hönö IH Hedenskolan
2021-01-23 11:05 (Inst.) Floda BoIF - Romelanda UF/Kode IF Novahallen
2021-01-23 13:05 (Inst.) Azalea BK - Näsets SK Flatåsskolan
2021-01-23 16:15 (Inst.) Härryda IF - Gunnilse IS Hindås Idrottshall
2021-01-23 17:05 (Inst.) Ytterby IS Röd - Lindome GIF Vit Sparrås Idrottshall
2021-01-23 18:05 (Inst.) Ytterby IS Blå - Sävedalens IF Sparrås Idrottshall
2021-01-24 16:05 (Inst.) Hjuviks AIK - Öjersjö IF Lundby Strand 5
Omgång 9
2021-01-30 17:05 (Inst.) Näsets SK - Ytterby IS Röd Frejaskolan Sporthall
2021-01-30 17:05 (Inst.) Sävedalens IF - Floda BoIF Vallhamra Sportcenter
2021-01-30 17:05 (Inst.) Öjersjö IF - Hönö IS Öjersjö Brunn
2021-01-31 13:05 (Inst.) Gunnilse IS - Bergums IF Hammarkullens Sporthall
Omgång 10
2021-02-06 09:05 (Inst.) Bergums IF - Lindome GIF Vit Lärjehallen
2021-02-06 15:30 (Inst.) Älvängens IK - Sävedalens IF Kronaskolans Idrottshall
2021-02-06 16:15 (Inst.) Härryda IF - Näsets SK Hindås Idrottshall
2021-02-06 17:05 (Inst.) Ytterby IS Röd - Azalea BK Sparrås Idrottshall
2021-02-06 18:05 (Inst.) Ytterby IS Blå - Öjersjö IF Sparrås Idrottshall
2021-02-07 09:05 (Inst.) Gunnilse IS - Nol IK Hammarkullens Sporthall
2021-02-07 11:05 (Inst.) Romelanda UF/Kode IF - Hönö IS Sparrås Idrottshall
2021-02-07 11:05 (Inst.) Hjuviks AIK - Floda BoIF Lundby Strand 5
Omgång 11
2021-02-13 17:05 (Inst.) Näsets SK - Bergums IF Frejaskolan Sporthall
2021-02-13 17:05 (Inst.) Öjersjö IF - Nol IK Öjersjö Brunn
2021-02-13 18:05 (Inst.) Ytterby IS Röd - Hönö IS Sparrås Idrottshall
2021-02-14 19:05 (Inst.) Sävedalens IF - Gunnilse IS Ugglums Idrottshall
Omgång 12
2021-02-27 (Inst.) Nol IK - Sävedalens IF
2021-02-27 09:05 (Inst.) Bergums IF - Azalea BK Lärjehallen
2021-02-27 11:05 (Inst.) Floda BoIF - Ytterby IS Blå Novahallen
2021-02-27 16:15 (Inst.) Härryda IF - Ytterby IS Röd Hindås Idrottshall
2021-02-27 17:05 (Inst.) Romelanda UF/Kode IF - Näsets SK Sparrås Idrottshall
2021-02-27 17:05 (Inst.) Öjersjö IF - Älvängens IK Öjersjö Brunn
2021-02-28 11:05 (Inst.) Lindome GIF Vit - Hönö IS Skånhälla Sporthall
2021-02-28 13:05 (Inst.) Gunnilse IS - Hjuviks AIK Hammarkullens Sporthall

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info