Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Norra Vbt

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergnäsets AIK (2H) Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Bureå IF (3D) Bureå IF(Föreningen) Svart vit randig, Svart, vit
Bureå IF (4H) Bureå IF(Föreningen) Svart vit randig, Svart, vit
Burträsk FF(F19) Burträsk FF(Föreningen) Lila, Svart, Svart
Burträsk IK (2HJ) Burträsk IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Burträsk IK (4H) Burträsk IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
CIF/RIF (F19) Clemensnäs IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Clemensnäs IF (4H) Clemensnäs IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hjoggböle IF (4H) Hjoggböle IF(Föreningen) Gula, Blå, Blå
IFK Luleå (Ettan) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Ålund (5H) IFK Ålund(Föreningen) Blå, Blå
Lycksele IF (3H) Lycksele IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, vit
Mariehem SK (P16) Mariehem SK(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Medle SK (4D) Medle SK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Morön BK (3H) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK (Elitettan) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK (F19) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK (P17) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK (P19) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Myckle IK (1D) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK (4H) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK (F19) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK (P19) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK 2 (5H) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Norsjö IF (3H) Norsjö IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Notvikens IK (2H) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Notvikens IK DFF (1D) Notvikens IK DFF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Ostvik IK (4H) Ostvik IK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, blå
Renbergsvattnets IF (4H) Renbergsvattnets IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Robertsfors IK (3H) Robertsfors IK(Föreningen) Rödsvartrandigt (svart rygg), Svart, Svart
Rönnskär Railcare IF (4H) Rönnskär Railcare IF(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Rönnskär Railcare IF (F19) Rönnskär Railcare IF(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Rönnskär Railcare IF /CIF (3D) Rönnskär Railcare IF(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Skellefteå FF (2H) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skellefteå FF (F19) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skellefteå FF (P17) David Berthelsen Svart, Svart, Svart
Storfors AIK (2H) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (1D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (3H) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (F17) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (F19) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (P19) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Team TG FF (1D) Team TG FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Team TG FF (2H) Team TG FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Tegs SK Fotboll Tegs SK Fotboll(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
Täfteå IK (2H) Täfteå IK(Föreningen) Röd, Vit, röd
Umeå IK FF (F17) Umeå IK FF(Föreningen)
Umeå IK FF (F19) Umeå IK FF(Föreningen)
Vebomarks IF (5H) Vebomarks IF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
199001001 Bureå IF (4H) - Renbergsvattnets IF (4H) Inst.
199001002 Bureå IF (4H) - Hjoggböle IF (4H) Inst.
199001003 Sunnanå SK (3H) - Robertsfors IK (3H) Inst.
199001004 Sunnanå SK (3H) - Lycksele IF (3H) Inst.
199001005 Sunnanå SK (3H) - Morön BK (3H) Inst.
199001006 Sunnanå SK (1D) - Myckle IK (1D) Inst.
199001007 Sunnanå SK (1D) - Notvikens IK DFF (1D) Inst.
199001008 Rönnskär Railcare IF (4H) - Bureå IF (4H) Inst.
199001009 Skellefteå FF (2H) - IFK Luleå (Ettan) Inst.
199001010 Skellefteå FF (2H) - Team TG FF (2H) Inst.
199001011 Skellefteå FF (2H) - Täfteå IK (2H) Inst.
199001012 Morön BK (3H) - Robertsfors IK (3H) Inst.
199001013 Medle SK (4D) - Bureå IF (3D) Inst.
199001014 Rönnskär Railcare IF (4H) - Norsjö IF (3H) Inst.
199001015 Morön BK (Elitettan) - Team TG FF (1D) Inst.
199001016 Medle SK (4D) - Rönnskär Railcare IF /CIF (3D) Inst.
199001017 Skellefteå FF (2H) - Notvikens IK (2H) Inst.
199001018 Sunnanå SK (3H) - Norsjö IF (3H) Inst.
199001019 Ostvik IK (4H) - IFK Ålund (5H) Inst.
199001020 Skellefteå FF (2H) - Bergnäsets AIK (2H) Inst.
199001021 Skellefteå FF (2H) - Storfors AIK (2H) Inst.
199001022 Myckle IK (4H) - Sunnanå SK (3H) Inst.
199001023 Renbergsvattnets IF (4H) - Vebomarks IF (5H) Inst.
199001024 Rönnskär Railcare IF (4H) - Clemensnäs IF (4H) Inst.
199001025 Burträsk IK (4H) - Ostvik IK (4H) Inst.
199001026 Burträsk IK (2HJ) - Myckle IK 2 (5H) Inst.
199001027 Renbergsvattnets IF (4H) - Burträsk IK (4H) Inst.
2021-05-02 12:00 199001029 Morön BK (P19) - Sunnanå SK (P19) 2 - 2 Skogsvallen
2021-05-02 18:30 199001028 Skellefteå FF (P17) - Morön BK (P17) Inst. Electrolux Home Arena
2021-05-07 19:45 199001031 Morön BK (P17) - Skellefteå FF (P17) 3 - 3 Skogsvallen
2021-05-08 10:00 199001032 Rönnskär Railcare IF (F19) - Sunnanå SK (F19) 0 - 12 Guldvallen
2021-05-08 12:20 199001035 Burträsk FF(F19) - Burträsk IK (2HJ) 1 - 10 Tallbacka IP
2021-05-09 16:15 199001030 Sunnanå SK (F17) - Umeå IK FF (F17) Inst. Sörvalla IP A
2021-05-09 17:30 199001033 Morön BK (F19) - Umeå IK FF (F19) Inst. Skogsvallen
2021-05-15 13:30 199001034 Sunnanå SK (P19) - Morön BK (P19) 1 - 1 Sörvalla IP A
2021-05-15 13:45 199001037 Sunnanå SK (F19) - Myckle IK (F19) 3 - 1 Electrolux Home Arena
2021-05-16 17:15 199001038 Sunnanå SK (F17) - Burträsk FF(F19) 3 - 0 Tallbacka IP
2021-05-21 20:00 199001039 Skellefteå FF (P17) - Morön BK (P17) 2 - 2 Skogsvallen
2021-05-23 13:30 199001042 Sunnanå SK (P19) - Myckle IK (P19) 4 - 1 Sörvalla IP A
2021-05-23 15:45 199001040 Myckle IK (F19) - Sunnanå SK (F17) 3 - 2 Electrolux Home Arena
2021-05-23 19:30 199001036 Skellefteå FF (F19) - CIF/RIF (F19) Inst. Electrolux Home Arena
2021-05-28 19:00 199001043 Morön BK (F19) - Umeå IK FF (F19) 0 - 2 Skogsvallen
2021-05-30 16:00 199001047 Skellefteå FF (F19) - Myckle IK (F19) Inst. Electrolux Home Arena
2021-05-30 18:15 199001041 Sunnanå SK (F17) - Umeå IK FF (F17) Inst.
2021-06-01 19:00 199001044 Robertsfors IK (3H) - Sunnanå SK (3H) 2 - 3 Stantorsvallen
2021-06-01 19:00 199001045 Burträsk IK (4H) - Myckle IK (4H) 0 - 7 Burträsk IP
2021-06-01 19:00 199001048 Ostvik IK (4H) - Renbergsvattnets IF (4H) 1 - 0 Sjöberga
2021-06-01 19:30 199001046 Myckle IK (1D) - Sunnanå SK (1D) 0 - 0 Electrolux Home Arena
2021-06-01 19:30 199001049 Bureå IF (4H) - Hjoggböle IF (4H) 2 - 1 Tallbacka IP
2021-07-25 17:00 199001050 Morön BK (3H) - Myckle IK (4H) Inst. Skogsvallen
2021-07-26 20:00 199001051 Sunnanå SK (3H) - Myckle IK (4H) 1 - 2 Sörvalla IP A

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info