Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Fair playserien Pojkar 2009 Lätt Grupp B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Kristoffer Björkman 0703125572 Orange/Svart/Orange
Dalen/Krokslätts FF Rosaleen Chan 0709870085 Gul/Blå/Blå/Gul
Donsö IS Skärgårdens IK Johannes Magnusson 0704539931 röd/vit/vit
Hönö IS Iain Davidson 0704578176 Röd/Röd/Röd
IF Warta Isabel Johansson Svart. Vit /Vit/Vit
IFK Hindås Nicklas Iraeus 0707334949 vit/Blå/Blå
IK Zenith 1 Svante Hans Svanberg 0708331633 grön/vit/grön
IK Zenith 2 Mikael Holzner grön/vit/grön
Lunden Överås BK Ann-Charlotte Sundberg 0708363221 Vit/Vit/Vita
Masthuggets BK Jenny Wenzer Dahlgren 0762207614 Röd/Blå/Röda/blå
Mölnlycke IF Marcus Woodrow Gul/Svart/Gul
Surte IS FK Peter Mikael Jansson 0722239620 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-03-06 09:00 (Inst.) Azalea BK - IK Zenith 1 Heden 32 Konstgräs
2021-03-06 09:00 (Inst.) IF Warta - Mölnlycke IF Blidvädersplan 12
2021-03-06 12:45 (Inst.) Donsö IS Skärgårdens IK - Lunden Överås BK Donsövallen 12
2021-03-06 13:00 (Inst.) Hönö IS - Masthuggets BK Hönö Arena 2
2021-03-07 09:00 (Inst.) Dalen/Krokslätts FF - IK Zenith 2 Krokslättsvallen 7M7
2021-03-07 11:15 (Inst.) IFK Hindås - Surte IS FK Fagervallen 22 Konstgräs
Omgång 2
2021-03-14 09:00 (Inst.) Lunden Överås BK - IF Warta Överåsvallen 12 Konstgräs
2021-03-14 09:00 (Inst.) Surte IS FK - Dalen/Krokslätts FF Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2021-03-14 11:00 (Inst.) IK Zenith 2 - Hönö IS Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2021-03-14 11:00 (Inst.) Mölnlycke IF - Azalea BK Mölnlycke IP vänster
2021-03-14 12:00 (Inst.) Masthuggets BK - IFK Hindås Majvallen 12 Konstgräs
2021-03-14 12:30 (Inst.) IK Zenith 1 - Donsö IS Skärgårdens IK Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
Omgång 3
2021-03-20 09:00 (Inst.) Azalea BK - Lunden Överås BK Heden 22 Konstgräs
2021-03-20 12:00 (Inst.) Dalen/Krokslätts FF - Masthuggets BK Krokslättsvallen 12
2021-03-20 12:00 (Inst.) IK Zenith 1 - Mölnlycke IF Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2021-03-20 12:45 (Inst.) Donsö IS Skärgårdens IK - IF Warta Donsövallen 11
2021-03-20 13:00 (Inst.) Hönö IS - IFK Hindås Hönö Arena 2
2021-03-20 13:15 (Inst.) IK Zenith 2 - Surte IS FK Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
Omgång 4
2021-03-28 09:00 (Inst.) IF Warta - Azalea BK Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-03-28 09:00 (Inst.) Lunden Överås BK - IK Zenith 1 Härlanda 22
2021-03-28 10:15 (Inst.) Masthuggets BK - IK Zenith 2 Härlanda 22
2021-03-28 12:00 (Inst.) IFK Hindås - Dalen/Krokslätts FF Fagervallen 22 Konstgräs
2021-03-28 12:00 (Inst.) Mölnlycke IF - Donsö IS Skärgårdens IK Mölnlycke IP vänster
2021-03-28 12:00 (Inst.) Surte IS FK - Hönö IS Nolängens IP 9-manna Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info