Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Fair playserien Flickor 2009 Medel Grupp A

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF Blå Micael Östling Blå/Blå/Blåa
Bergums IF Vit Micael Östling Blå, Blå, Blåa
Hovås Billdal IF Blå Ulf Magnusson 0704568709 Vit/Vit/Vita
Hovås Billdal IF Gul Annika Wieselgren 0793476606 Vit/vit/vit
IK Zenith Grön Johan Emilsson Grön/vit/grön
IK Zenith Vit Helena Trönell grön/vit/grön
Kärra KIF Blå Evelynn Söderlund 0739428668 Gul, Blå, Gula
Kärra KIF Gul Evelynn Söderlund 0739428668 Gul/Blå/Gula
Landvetter IF 2003 Röd Jimmy Andersson +46707385272 Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Vit Jimmy Andersson +46707385272 Röd/Svart/Svart
Lerums IS Lila Sven Johan Nyström lila/vit/vit
Lerums IS Vit Sven Johan Nyström lila/vit/vit
Mölnlycke IF 1 Henrik Larsson 0708145809 Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF 2 Martin Bergqvist 0708495898 Gul/Svart/Gul
Näsets SK 1 Martin Dahl 0729707107 Vinröda/svarta/vinröda
Näsets SK 2 Martin Dahl 0729707107 vinröda, Svarta, Vinröda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-03-06 12:00 (Inst.) Landvetter IF 2003 Vit - IK Zenith Vit Landvetter IP B-plan 22
2021-03-06 13:15 (Inst.) Landvetter IF 2003 Röd - IK Zenith Grön Landvetter IP B-plan 22
2021-03-07 12:00 (Inst.) Bergums IF Blå - Kärra KIF Gul Bergumsvallen 22
2021-03-07 12:00 (Inst.) Lerums IS Lila - Näsets SK 1 Hulan
2021-03-07 13:15 (Inst.) Bergums IF Vit - Kärra KIF Blå Bergumsvallen 22
2021-03-07 13:45 (Inst.) Lerums IS Vit - Näsets SK 2 Hulan
2021-03-07 14:00 (Inst.) Hovås Billdal IF Blå - Mölnlycke IF 1 Hovås Billdal Arena 12 Konstgräs
2021-03-07 15:15 (Inst.) Hovås Billdal IF Gul - Mölnlycke IF 2 Hovås Billdal Arena 12 Konstgräs
Omgång 2
2021-03-13 10:15 (Inst.) Kärra KIF Gul - Landvetter IF 2003 Vit Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-03-13 11:30 (Inst.) Kärra KIF Blå - Landvetter IF 2003 Röd Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-03-13 12:00 (Inst.) IK Zenith Vit - Lerums IS Lila Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2021-03-13 12:00 (Inst.) Mölnlycke IF 1 - Näsets SK 1 Mölnlycke IP vänster
2021-03-13 13:00 (Inst.) Hovås Billdal IF Blå - Bergums IF Blå Hovås Billdal Arena 12 Konstgräs
2021-03-13 13:15 (Inst.) IK Zenith Grön - Lerums IS Vit Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2021-03-13 13:15 (Inst.) Mölnlycke IF 2 - Näsets SK 2 Mölnlycke IP vänster
2021-03-13 14:15 (Inst.) Hovås Billdal IF Gul - Bergums IF Vit Hovås Billdal Arena 12 Konstgräs
Omgång 3
2021-03-21 10:15 (Inst.) Näsets SK 1 - IK Zenith Vit Ruddalen 22 Konstgräs
2021-03-21 11:30 (Inst.) Näsets SK 2 - IK Zenith Grön Ruddalen 22 Konstgräs
2021-03-21 12:00 (Inst.) Bergums IF Blå - Mölnlycke IF 1 Bergumsvallen 22
2021-03-21 12:00 (Inst.) Landvetter IF 2003 Vit - Hovås Billdal IF Blå Landvetter IP B-plan 22
2021-03-21 12:00 (Inst.) Lerums IS Lila - Kärra KIF Gul Hulan
2021-03-21 13:15 (Inst.) Bergums IF Vit - Mölnlycke IF 2 Bergumsvallen 22
2021-03-21 13:30 (Inst.) Lerums IS Vit - Kärra KIF Blå Hulan
2021-03-28 13:15 (Inst.) Landvetter IF 2003 Röd - Hovås Billdal IF Gul Landvetter IP B-plan 22
Omgång 4
2021-03-27 10:15 (Inst.) Kärra KIF Gul - Näsets SK 1 Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-03-27 11:30 (Inst.) Kärra KIF Blå - Näsets SK 2 Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-03-27 12:00 (Inst.) Bergums IF Blå - Landvetter IF 2003 Vit Bergumsvallen 22
2021-03-27 12:00 (Inst.) Mölnlycke IF 1 - IK Zenith Vit Mölnlycke IP vänster
2021-03-27 13:00 (Inst.) Hovås Billdal IF Blå - Lerums IS Lila Hovås Billdal Arena 12 Konstgräs
2021-03-27 13:15 (Inst.) Bergums IF Vit - Landvetter IF 2003 Röd Bergumsvallen 22
2021-03-27 13:15 (Inst.) Mölnlycke IF 2 - IK Zenith Grön Mölnlycke IP vänster
2021-03-27 14:15 (Inst.) Hovås Billdal IF Gul - Lerums IS Vit Hovås Billdal Arena 12 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info