Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2010(11 år) Grupp A Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalen/Krokslätts FF Blå Joakim Rynäs 0706684516 Gul/Blå/Blå/Gul
Dalen/Krokslätts FF Gul Joakim Rynäs 0706684516 Gul/Blå/Blå/Gul
Fässbergs IF Lazio Fredrik Zetterberg Lila/Vit/Lila
Fässbergs IF Roma Fredrik Zetterberg Lila/Vit/Lila
Hovås Billdal IF 3 Dennis Jonsson 0703398180 vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 4 John Weibull 0702451234 Blå, Blå, Vita
IF Mölndal Fotboll Blå Liisa Carlzon Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll Röd Liisa Carlzon Vit/Vit/Vita
Kållered SK Blå Robert Eriksson 0766507393 Blå, Blå, Blå
Kållered SK Vit Robert Eriksson 0766507393 Blå, Blå, Blå
Landvetter IS Blå Peter Lindkvist 0738393222 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Grön Peter Lindkvist 0738393222 Grön/Grön/Grön
Lindome GIF Blå Johannes Adler 0705895099 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Röd Andreas "Andy" Plenk 0733490843 Vit-svart-randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Gul Ulrik Gran Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Röd Ulrik Gran Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-25 17:15 Fässbergs IF Roma - Lindome GIF Blå Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2021-08-25 17:15 Fässbergs IF Lazio - Lindome GIF Röd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-08-28 11:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - Mölnlycke IF Gul Krokslättsvallen 12
2021-08-28 12:15 Dalen/Krokslätts FF Gul - Mölnlycke IF Röd Krokslättsvallen 12
2021-08-28 13:00 IF Mölndal Fotboll Blå - Kållered SK Blå Enerbacksplan Gräs 7M7
2021-08-28 13:30 Hovås Billdal IF 3 - Landvetter IS Blå Billdalsvallen 1A
2021-08-28 13:30 Hovås Billdal IF 4 - Landvetter IS Grön Billdalsvallen 1B
2021-08-28 14:15 IF Mölndal Fotboll Röd - Kållered SK Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
Omgång 2
2021-09-04 11:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - Fässbergs IF Roma Krokslättsvallen 12
2021-09-04 11:00 Lindome GIF Blå - Hovås Billdal IF 3 Lindevi 21 gräs
2021-09-04 12:15 Dalen/Krokslätts FF Gul - Fässbergs IF Lazio Krokslättsvallen 12
2021-09-04 12:15 Lindome GIF Röd - Hovås Billdal IF 4 Lindevi 22 gräs
2021-09-04 13:00 Mölnlycke IF Gul - Kållered SK Blå Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2021-09-04 13:00 Mölnlycke IF Röd - Kållered SK Vit Djupedalsplan B Konstgräs höger
2021-09-05 10:30 Landvetter IS Blå - IF Mölndal Fotboll Blå Landvetter IP B-plan 21
2021-09-05 10:30 Landvetter IS Grön - IF Mölndal Fotboll Röd Landvetter IP B-plan 21
Omgång 3
2021-09-11 11:00 Kållered SK Blå - Landvetter IS Blå Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2021-09-11 11:00 Kållered SK Vit - Landvetter IS Grön Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2021-09-11 13:00 IF Mölndal Fotboll Blå - Lindome GIF Blå Enerbacksplan Gräs 7M7
2021-09-11 13:30 Hovås Billdal IF 3 - Dalen/Krokslätts FF Blå Billdalsvallen 1A
2021-09-11 14:15 Fässbergs IF Roma - Mölnlycke IF Gul Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2021-09-11 14:15 IF Mölndal Fotboll Röd - Lindome GIF Röd Enerbacksplan Gräs 7M7
2021-09-11 15:30 Fässbergs IF Lazio - Mölnlycke IF Röd Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2021-09-12 10:30 Hovås Billdal IF 4 - Dalen/Krokslätts FF Gul Billdalsvallen 1A
Omgång 4
2021-09-18 08:00 Fässbergs IF Roma - Hovås Billdal IF 3 Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2021-09-18 09:15 Fässbergs IF Lazio - Hovås Billdal IF 4 Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2021-09-18 11:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - IF Mölndal Fotboll Blå Krokslättsvallen 12
2021-09-18 11:00 Lindome GIF Blå - Kållered SK Blå Lindevi 21 gräs
2021-09-18 12:15 Dalen/Krokslätts FF Gul - IF Mölndal Fotboll Röd Krokslättsvallen 12
2021-09-18 12:15 Lindome GIF Röd - Kållered SK Vit Lindevi 21 gräs
2021-09-18 13:00 Mölnlycke IF Gul - Landvetter IS Blå Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2021-09-18 13:00 Mölnlycke IF Röd - Landvetter IS Grön Djupedalsplan B Konstgräs höger
Omgång 5
2021-10-02 11:00 Kållered SK Blå - Dalen/Krokslätts FF Blå Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2021-10-02 11:00 Kållered SK Vit - Dalen/Krokslätts FF Gul Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2021-10-02 12:00 Hovås Billdal IF 3 - Mölnlycke IF Gul Billdalsvallen 1A
2021-10-02 12:00 Hovås Billdal IF 4 - Mölnlycke IF Röd Billdalsvallen 1B
2021-10-02 12:00 Landvetter IS Blå - Lindome GIF Blå Landvetter IP B-plan 21
2021-10-02 13:00 IF Mölndal Fotboll Blå - Fässbergs IF Roma Enerbacksplan Gräs 7M7
2021-10-02 13:15 Landvetter IS Grön - Lindome GIF Röd Landvetter IP B-plan 21
2021-10-02 14:15 IF Mölndal Fotboll Röd - Fässbergs IF Lazio Enerbacksplan Gräs 7M7
Omgång 6
2021-10-09 11:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - Landvetter IS Blå Krokslättsvallen 12
2021-10-09 12:15 Dalen/Krokslätts FF Gul - Landvetter IS Grön Krokslättsvallen 12
2021-10-09 13:00 Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF Blå Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2021-10-09 13:00 Mölnlycke IF Röd - Lindome GIF Röd Djupedalsplan B Konstgräs höger
2021-10-10 11:00 Fässbergs IF Roma - Kållered SK Blå Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2021-10-10 12:15 Fässbergs IF Lazio - Kållered SK Vit Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2021-10-16 15:00 Hovås Billdal IF 3 - IF Mölndal Fotboll Blå Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
2021-10-16 15:00 Hovås Billdal IF 4 - IF Mölndal Fotboll Röd Hovås Billdal Arena 12 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info