Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2010(11 år) Grupp C Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Rickard Pettersson blå/Blå/Blå/Blå
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Rickard Pettersson blå/Blå/Blå/Blå
Hisingsbacka FC Svart Goran Volcev Svart/Svart/Svart
Hisingsbacka FC Vit Goran Volcev Svart/Svart/Svart
Hönö IS Röd Mickael Svensson 0702969682 Röd/Röd/Röd
Hönö IS Vit Mickael Svensson 0702969682 Röd/Röd/Röd
IK Zenith Grön Rikard Andersson grön/vit/grön
IK Zenith Vit Rikard Andersson grön/vit/grön
Kareby IS Blå Daniel Isaksson Röd, Blå, Röda
Kareby IS Röd Daniel Isaksson Röd/Blå/Röda.
Kode IF Gul Mirzet Mujkanovic 0762821521 gul/Svart/gul
Kode IF Svart Mirzet Mujkanovic 0762821521 gul/Svart/gul
Kärra KIF Blå Emir Mulahusic 0760015620 Gul/Blå/Gula
Kärra KIF Gul Emir Mulahusic 0760015620 Gul/Blå/Gula
Lundby IF Grön Magnus Wennergren 0700902307 Grön/vit/gröna
Lundby IF Vit Magnus Wennergren 0700902307 Grön/vit/gröna
Nödinge SK Fotboll Blå Thomas Friborg Pihl 0728870364 Vit/Blå/Vit
Nödinge SK Fotboll Vit Thomas Friborg Pihl 0728870364 Vit/Blå/Vit
Qviding FIF Svart Jan Magnus Nordström Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vinröd Peter Muszta Vinröd/Vit/Vit
Torslanda IK 1 Anna Randle Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 2 Anna Randle Röd/Röd/Röd
Öckerö IF Vinröd Niklas Hansson 0735950554 Vinröd/Vit/Vinröd
Öckerö IF Vit Niklas Hansson 0735950554 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-28 09:00 Kode IF Gul - Kärra KIF Blå Kode IP 31 Konstgräs
2021-08-28 09:00 Kode IF Svart - Kärra KIF Gul Kode IP 32 Konstgräs
2021-08-28 10:00 Hisingsbacka FC Svart - Torslanda IK 1 Backavallen 3 9M9
2021-08-28 11:15 Hisingsbacka FC Vit - Torslanda IK 2 Backavallen 3 9M9
2021-08-28 12:00 Hönö IS Röd - Nödinge SK Fotboll Vit Hönö Arena 21
2021-08-28 12:00 Hönö IS Vit - Nödinge SK Fotboll Blå Hönö Arena 22
2021-08-28 12:00 Kareby IS Röd - Lundby IF Vit Kareby Hed 12
2021-08-28 13:15 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit - Öckerö IF Vit Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-08-28 13:15 Kareby IS Blå - Lundby IF Grön Kareby Hed 12
2021-08-28 13:45 IK Zenith Grön - Qviding FIF Svart Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-08-28 14:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå - Öckerö IF Vinröd Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-08-28 15:00 IK Zenith Vit - Qviding FIF Vinröd Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
Omgång 2
2021-09-04 11:00 Nödinge SK Fotboll Vit - IK Zenith Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2021-09-04 12:00 Kärra KIF Blå - Kareby IS Röd Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2021-09-04 12:00 Lundby IF Vit - Hönö IS Röd Fjärdingsplan 12 KG
2021-09-04 12:00 Torslanda IK 1 - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Torslandavallen 22 Konstgräs
2021-09-04 12:00 Öckerö IF Vinröd - Kode IF Gul Prästängen 31 KG
2021-09-04 12:00 Öckerö IF Vit - Kode IF Svart Prästängen 32 KG
2021-09-04 12:15 Nödinge SK Fotboll Blå - IK Zenith Grön Vimmervi 22 Konstgräs
2021-09-04 13:15 Kärra KIF Gul - Kareby IS Blå Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2021-09-04 13:15 Lundby IF Grön - Hönö IS Vit Fjärdingsplan 12 KG
2021-09-04 13:15 Torslanda IK 2 - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Torslandavallen 22 Konstgräs
2021-09-04 14:00 Qviding FIF Vinröd - Hisingsbacka FC Svart Härlanda 12
2021-09-04 15:15 Qviding FIF Svart - Hisingsbacka FC Vit Härlanda 12
Omgång 3
2021-09-11 12:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå - Qviding FIF Vinröd Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-09-11 12:00 Kareby IS Röd - Öckerö IF Vinröd Kareby Hed 12
2021-09-11 12:15 Hönö IS Vit - Kärra KIF Gul Hönö Arena 22
2021-09-11 13:15 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit - Qviding FIF Svart Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-09-11 13:15 Kareby IS Blå - Öckerö IF Vit Kareby Hed 12
2021-09-11 13:30 Hönö IS Röd - Kärra KIF Blå Hönö Arena 22
2021-09-11 13:45 IK Zenith Grön - Lundby IF Grön Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-09-11 15:00 IK Zenith Vit - Lundby IF Vit Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-09-11 15:30 Kode IF Gul - Torslanda IK 1 Kode IP 32 Konstgräs
2021-09-11 15:30 Kode IF Svart - Torslanda IK 2 Kode IP 3 Konstgräs
2021-12-31 Hisingsbacka FC Svart - Nödinge SK Fotboll Vit Backavallen 3 9M9
2021-12-31 Hisingsbacka FC Vit - Nödinge SK Fotboll Blå Backavallen 3 9M9
Omgång 4
2021-09-18 11:00 Nödinge SK Fotboll Vit - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Vimmervi 22 Konstgräs
2021-09-18 12:00 Lundby IF Vit - Hisingsbacka FC Svart Fjärdingsplan 12 KG
2021-09-18 12:00 Qviding FIF Vinröd - Kode IF Gul Härlanda 12
2021-09-18 12:00 Öckerö IF Vinröd - Hönö IS Röd Prästängen 31 KG
2021-09-18 12:00 Öckerö IF Vit - Hönö IS Vit Prästängen 32 KG
2021-09-18 12:15 Nödinge SK Fotboll Blå - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2021-09-18 13:15 Lundby IF Grön - Hisingsbacka FC Vit Fjärdingsplan 12 KG
2021-09-18 13:15 Qviding FIF Svart - Kode IF Svart Härlanda 12
2021-09-18 14:00 Kärra KIF Blå - IK Zenith Vit Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-09-18 15:15 Kärra KIF Gul - IK Zenith Grön Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-09-18 15:45 Torslanda IK 1 - Kareby IS Röd Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-09-18 17:00 Torslanda IK 2 - Kareby IS Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
Omgång 5
2021-10-02 10:00 Hisingsbacka FC Svart - Kärra KIF Blå Backavallen 3 9M9
2021-10-02 11:15 Hisingsbacka FC Vit - Kärra KIF Gul Backavallen 3 9M9
2021-10-02 12:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå - Lundby IF Vit Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-10-02 12:00 Kareby IS Röd - Qviding FIF Vinröd Kareby Hed 12
2021-10-02 12:00 Kode IF Gul - Nödinge SK Fotboll Vit Kode IP 32 Konstgräs
2021-10-02 12:00 Kode IF Svart - Nödinge SK Fotboll Blå Kode IP 31 Konstgräs
2021-10-02 13:15 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit - Lundby IF Grön Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-10-02 13:15 Kareby IS Blå - Qviding FIF Svart Kareby Hed 12
2021-10-02 13:45 IK Zenith Grön - Öckerö IF Vit Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-10-02 15:00 IK Zenith Vit - Öckerö IF Vinröd Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-10-03 13:30 Hönö IS Röd - Torslanda IK 1 Hönö Arena 22
2021-10-03 13:30 Hönö IS Vit - Torslanda IK 2 Hönö Arena 21
Omgång 6
2021-10-09 11:00 Nödinge SK Fotboll Vit - Kareby IS Röd Vimmervi 22 Konstgräs
2021-10-09 12:00 Kärra KIF Blå - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-10-09 12:00 Qviding FIF Vinröd - Hönö IS Röd Härlanda 12
2021-10-09 12:00 Torslanda IK 1 - IK Zenith Vit Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-10-09 12:00 Öckerö IF Vinröd - Hisingsbacka FC Svart Prästängen 31 KG
2021-10-09 12:00 Öckerö IF Vit - Hisingsbacka FC Vit Prästängen 32 KG
2021-10-09 12:15 Nödinge SK Fotboll Blå - Kareby IS Blå Vimmervi 22 Konstgräs
2021-10-09 13:15 Kärra KIF Gul - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-10-09 13:15 Qviding FIF Svart - Hönö IS Vit Härlanda 12
2021-10-09 13:15 Torslanda IK 2 - IK Zenith Grön Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-10-09 14:15 Lundby IF Vit - Kode IF Gul Fjärdingsplan 12 KG
2021-10-09 15:30 Lundby IF Grön - Kode IF Svart Fjärdingsplan 12 KG

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info