Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2009(12 år) Grupp D Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Patrik Sellei Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Svart Patrik Sellei Svart/Röd/Svart/Röda
Dalen/Krokslätts FF Rosaleen Chan 0709870085 Gul/Blå/Blå/Gul
IF Väster Orange Martin Malmborg 0709455670 Orange/Svart/Orange
IF Väster Svart Martin Malmborg 0709455670 Orange/Svart/Orange
Jitex Mölndal BK Lila Thomas Sjöman +46702228368 Lila/Lila/Lila
Jitex Mölndal BK Vit Thomas Sjöman +46702228368 Lila/Lila/Lila
Kungsladugårds BK Röd Erik Jandersson 0722085890 Vinröd, Vita, Vita
Kungsladugårds BK Vit Erik Jandersson 0722085890 Vinröd, Vita, Vita
Kållered SK Blå Mikael Kihlström 0708331639 Blå, Blå, Blå
Kållered SK Vit Mikael Kihlström 0708331639 Blå/Blå/Blå
Landvetter IF 2003 Röd Jimmy Andersson +46707385272 Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Vit Jimmy Andersson +46707385272 Röd/Vit/Vit
Lindome GIF Johnny Persson 0735002683 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF 1 Henrik Larsson 0708145809 Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF 2 Henrik Larsson 0708145809 Gul/Svart/Gul
Näsets SK Röd Martin Dahl 0729707107 Vinröda/vita/vinröda
Näsets SK Vit Martin Dahl 0729707107 vinröda, Svarta, Vinröda
Slottsskogen/Godhem IF Frida Johansson +46734426142 VIT, VIT, VIT
Torslanda IK 3 Magnus Magnusson 0704717557 Röd/röd/röd
Älvsborg FF Blå Johan Granath 0736220838 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF Lila Johan Granath 0736220838 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF Svart Johan Granath 0736220838 Blå/Svart/Svart/Svart
Örgryte IS Fotboll Janne Partanen 0735019540 Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-23 18:00 Askims IK Röd - Örgryte IS Fotboll Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-08-23 19:15 Askims IK Svart - Torslanda IK 3 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-08-29 09:00 Jitex Mölndal BK Lila - Älvsborg FF Svart Åbyvallen 21 Konstgräs
2021-08-29 09:00 Jitex Mölndal BK Vit - Älvsborg FF Lila Åbyvallen 22 Konstgräs
2021-08-29 11:00 Kållered SK Vit - Näsets SK Röd Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2021-08-29 11:00 Kållered SK Blå - Näsets SK Vit Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2021-08-29 12:00 IF Väster Svart - Lindome GIF Önneredsplan 12 Konstgräs
2021-08-29 12:30 Kungsladugårds BK Röd - Älvsborg FF Blå Sjöbaren Arena
2021-08-29 13:15 IF Väster Orange - Dalen/Krokslätts FF Önneredsplan 12 Konstgräs
2021-08-29 13:45 Kungsladugårds BK Vit - Slottsskogen/Godhem IF Sjöbaren Arena
2021-09-22 18:45 Landvetter IF 2003 Vit - Mölnlycke IF 1 Landvetter IP B-plan 21
2021-09-22 18:45 Landvetter IF 2003 Röd - Mölnlycke IF 2 Landvetter IP B-plan 22
Omgång 2
2021-09-04 09:00 Älvsborg FF Svart - Kungsladugårds BK Röd Hagenplan 11
2021-09-04 10:15 Älvsborg FF Lila - Kungsladugårds BK Vit Hagenplan 12
2021-09-04 10:15 Älvsborg FF Blå - IF Väster Svart Hagenplan 11
2021-09-04 11:00 Dalen/Krokslätts FF - Askims IK Svart Krokslättsvallen 7M7
2021-09-04 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - IF Väster Orange Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-09-04 12:15 Örgryte IS Fotboll - Landvetter IF 2003 Vit ÖIS-gården 22 Gräs
2021-09-04 14:15 Mölnlycke IF 2 - Kållered SK Blå Djupedalsplan B Konstgräs höger
2021-09-04 14:30 Torslanda IK 3 - Landvetter IF 2003 Röd Torslandavallen 22 Konstgräs
2021-09-04 15:30 Mölnlycke IF 1 - Kållered SK Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2021-09-05 15:00 Lindome GIF - Askims IK Röd Lindevi 22 gräs
2021-09-07 18:30 Näsets SK Röd - Jitex Mölndal BK Lila Lundin Arena
2021-09-07 19:30 Näsets SK Vit - Jitex Mölndal BK Vit Lundin Arena
Omgång 3
2021-09-06 18:00 Askims IK Röd - Älvsborg FF Blå Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-09-06 19:15 Askims IK Svart - Slottsskogen/Godhem IF Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-09-12 09:00 Jitex Mölndal BK Lila - Mölnlycke IF 1 Åbyvallen 21 Konstgräs
2021-09-12 09:00 Jitex Mölndal BK Vit - Mölnlycke IF 2 Åbyvallen 22 Konstgräs
2021-09-12 11:00 Kållered SK Vit - Örgryte IS Fotboll Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2021-09-12 11:00 Kållered SK Blå - Torslanda IK 3 Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2021-09-12 11:00 Landvetter IF 2003 Vit - Lindome GIF Landvetter IP A-plan 12
2021-09-12 12:00 IF Väster Svart - Älvsborg FF Svart Önneredsplan 12 Konstgräs
2021-09-12 12:15 Landvetter IF 2003 Röd - Dalen/Krokslätts FF Landvetter IP A-plan 12
2021-09-12 12:30 Kungsladugårds BK Vit - Näsets SK Vit Sjöbaren Arena
2021-09-12 13:15 IF Väster Orange - Älvsborg FF Lila Önneredsplan 12 Konstgräs
2021-09-12 13:45 Kungsladugårds BK Röd - Näsets SK Röd Sjöbaren Arena
Omgång 4
2021-09-18 09:00 Älvsborg FF Svart - Askims IK Röd Hagenplan 11
2021-09-18 09:00 Älvsborg FF Lila - Askims IK Svart Hagenplan 12
2021-09-18 10:15 Älvsborg FF Blå - Landvetter IF 2003 Vit Hagenplan 11
2021-09-18 13:30 Lindome GIF - Kållered SK Vit Lindevi 22 gräs
2021-09-19 11:00 Dalen/Krokslätts FF - Kållered SK Blå Krokslättsvallen 7M7
2021-09-19 11:00 Örgryte IS Fotboll - Jitex Mölndal BK Lila ÖIS-gården 22 Gräs
2021-09-19 12:00 Näsets SK Röd - IF Väster Svart Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2021-09-19 12:00 Näsets SK Vit - IF Väster Orange Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2021-09-19 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Landvetter IF 2003 Röd Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-09-19 12:00 Torslanda IK 3 - Jitex Mölndal BK Vit Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2021-09-19 13:00 Mölnlycke IF 1 - Kungsladugårds BK Röd Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2021-09-19 13:00 Mölnlycke IF 2 - Kungsladugårds BK Vit Djupedalsplan B Konstgräs höger
Omgång 5
2021-09-27 18:00 Askims IK Röd - Näsets SK Röd Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-09-27 19:15 Askims IK Svart - Näsets SK Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-10-03 09:00 Jitex Mölndal BK Lila - Lindome GIF Åbyvallen 21 Konstgräs
2021-10-03 09:00 Jitex Mölndal BK Vit - Dalen/Krokslätts FF Åbyvallen 22 Konstgräs
2021-10-03 11:00 Kållered SK Vit - Älvsborg FF Blå Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2021-10-03 11:00 Kållered SK Blå - Slottsskogen/Godhem IF Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2021-10-03 12:30 Kungsladugårds BK Vit - Torslanda IK 3 Sjöbaren Arena
2021-10-03 13:45 Kungsladugårds BK Röd - Örgryte IS Fotboll Sjöbaren Arena
2021-10-17 13:00 IF Väster Svart - Mölnlycke IF 1 Önneredsplan 12 Konstgräs
2021-10-17 13:00 IF Väster Orange - Mölnlycke IF 2 Önneredsplan 12 Konstgräs
2021-10-22 17:30 Landvetter IF 2003 Vit - Älvsborg FF Svart Landvetter IP B-plan 21
2021-10-22 18:45 Landvetter IF 2003 Röd - Älvsborg FF Lila Landvetter IP B-plan 21
Omgång 6
2021-10-02 10:45 Torslanda IK 3 - IF Väster Orange Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2021-10-09 09:00 Älvsborg FF Svart - Kållered SK Vit Hagenplan 11
2021-10-09 10:15 Älvsborg FF Lila - Kållered SK Blå Hagenplan 12
2021-10-09 10:15 Älvsborg FF Blå - Jitex Mölndal BK Lila Hagenplan 11
2021-10-10 11:00 Dalen/Krokslätts FF - Kungsladugårds BK Vit Krokslättsvallen 7M7
2021-10-10 11:00 Örgryte IS Fotboll - IF Väster Svart ÖIS-gården 22 Gräs
2021-10-10 12:00 Näsets SK Vit - Landvetter IF 2003 Röd Lundin Arena
2021-10-10 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Jitex Mölndal BK Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-10-10 12:00 Lindome GIF - Kungsladugårds BK Röd Lindevi 21 gräs
2021-10-10 13:00 Mölnlycke IF 1 - Askims IK Röd Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2021-10-10 13:00 Mölnlycke IF 2 - Askims IK Svart Djupedalsplan B Konstgräs höger
2021-10-10 13:15 Näsets SK Röd - Landvetter IF 2003 Vit Lundin Arena

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info