Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2011(10 år) Grupp B Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Sofia Skoglund 0765534054 Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Svart Sofia Skoglund 0765534054 Svart/Röd, Svart, Röda
Azalea BK Orange Helena Jönsson 0739855250 Orange/Svart/Orange
Azalea BK Svart Helena Jönsson 0739855250 Orange/Svart/Orange
Guldhedens IK Röd Anders Nordberg Markhede +46702567916 Röd/Svart/vit
Guldhedens IK Svart Anders Nordberg Markhede +46702567916 Röd/Svart/vit
Hovås Billdal IF 1 Lars Bergelin 0703396523 Vit/Vit/Vita
Hovås Billdal IF 2 Martin Bernander Vit/Vit/Vita
IF Väster Orange Daniel Hermansson 0728852503 Orange/Svart/Orange
IF Väster Svart Daniel Hermansson 0728852503 Orange/Svart/Orange
Masthuggets BK 1 Ivan Bror Erik Rexed Röd/Blå/Röda/blå
Masthuggets BK 2 Ivan Bror Erik Rexed Röd/Blå/Röda/blå
Mossens BK Real Madrid Tom Eriksson 0708730575 Svart/Svart/Svart
Mossens BK Roma Tom Eriksson 0708730575 Svart/Svart/Svart
Torslanda IK Röd Thomas Gjörde Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Svart Thomas Gjörde Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-28 10:00 IF Väster Svart - Hovås Billdal IF 1 Önneredsplan 11 Konstgräs
2021-08-28 11:00 Guldhedens IK Svart - Askims IK Svart Anders Svensson vallen
2021-08-28 11:15 IF Väster Orange - Hovås Billdal IF 2 Önneredsplan 11 Konstgräs
2021-08-28 12:00 Torslanda IK Röd - Mossens BK Roma Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-08-28 12:15 Guldhedens IK Röd - Askims IK Röd Anders Svensson vallen
2021-08-28 13:15 Torslanda IK Svart - Mossens BK Real Madrid Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-08-28 16:30 Masthuggets BK 2 - Azalea BK Orange Gröna Vallen 11
2021-08-28 17:00 Masthuggets BK 1 - Azalea BK Svart Gröna Vallen 12
Omgång 2
2021-08-31 18:00 Askims IK Svart - IF Väster Svart Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-08-31 19:15 Askims IK Röd - IF Väster Orange Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-09-04 12:00 Mossens BK Real Madrid - Guldhedens IK Röd Guldheden Södra 11 Konstgräs
2021-09-04 13:15 Masthuggets BK 2 - Torslanda IK Svart Gröna Vallen 11
2021-09-04 13:15 Mossens BK Roma - Guldhedens IK Svart Guldheden Södra 11 Konstgräs
2021-09-04 14:30 Masthuggets BK 1 - Torslanda IK Röd Gröna Vallen 12
2021-09-04 15:00 Hovås Billdal IF 1 - Azalea BK Svart Billdalsvallen 1A
2021-09-04 16:15 Hovås Billdal IF 2 - Azalea BK Orange Billdalsvallen 1B
Omgång 3
2021-09-11 09:30 Hovås Billdal IF 1 - Askims IK Svart Billdalsvallen 1A
2021-09-11 09:30 Hovås Billdal IF 2 - Askims IK Röd Billdalsvallen 1B
2021-09-11 11:00 Guldhedens IK Svart - Masthuggets BK 1 Anders Svensson vallen
2021-09-11 12:00 Torslanda IK Röd - Azalea BK Svart Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-09-11 12:15 Guldhedens IK Röd - Masthuggets BK 2 Anders Svensson vallen
2021-09-11 12:30 IF Väster Orange - Mossens BK Real Madrid Önneredsplan 2
2021-09-11 13:15 Torslanda IK Svart - Azalea BK Orange Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-09-11 13:45 IF Väster Svart - Mossens BK Roma Önneredsplan 2
Omgång 4
2021-09-18 12:00 Masthuggets BK 1 - IF Väster Svart Gröna Vallen 11
2021-09-18 12:00 Torslanda IK Röd - Guldhedens IK Svart Torslandavallen 21 Konstgräs
2021-09-18 12:00 Torslanda IK Svart - Guldhedens IK Röd Torslandavallen 22 Konstgräs
2021-09-18 13:15 Masthuggets BK 2 - IF Väster Orange Gröna Vallen 11
2021-09-18 16:00 Azalea BK Orange - Askims IK Röd Majvallen 11 Konstgräs
2021-09-18 17:15 Azalea BK Svart - Askims IK Svart Majvallen 11 Konstgräs
2021-09-19 13:15 Mossens BK Real Madrid - Hovås Billdal IF 2 Guldheden Södra 12 Konstgräs
2021-09-19 14:30 Mossens BK Roma - Hovås Billdal IF 1 Guldheden Södra 12 Konstgräs
Omgång 5
2021-09-28 18:00 Askims IK Svart - Mossens BK Roma Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-09-28 19:15 Askims IK Röd - Mossens BK Real Madrid Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-10-02 11:00 Guldhedens IK Svart - Azalea BK Svart Anders Svensson vallen
2021-10-02 12:15 Guldhedens IK Röd - Azalea BK Orange Anders Svensson vallen
2021-10-02 12:30 IF Väster Orange - Torslanda IK Svart Önneredsplan 2
2021-10-02 13:45 IF Väster Svart - Torslanda IK Röd Önneredsplan 2
2021-10-02 14:45 Hovås Billdal IF 1 - Masthuggets BK 1 Billdalsvallen 1A
2021-10-02 16:00 Hovås Billdal IF 2 - Masthuggets BK 2 Billdalsvallen 1B
Omgång 6
2021-10-09 12:00 Torslanda IK Svart - Hovås Billdal IF 2 Torslandavallen 22 Konstgräs
2021-10-09 12:30 Azalea BK Orange - Mossens BK Real Madrid Majvallen 11 Konstgräs
2021-10-09 15:45 Masthuggets BK 2 - Askims IK Röd Gröna Vallen 12
2021-10-09 17:00 Masthuggets BK 1 - Askims IK Svart Gröna Vallen 12
2021-10-09 17:00 Torslanda IK Röd - Hovås Billdal IF 1 Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-10-10 11:00 Guldhedens IK Svart - IF Väster Svart Anders Svensson vallen
2021-10-10 12:15 Guldhedens IK Röd - IF Väster Orange Anders Svensson vallen
2021-10-10 13:15 Azalea BK Svart - Mossens BK Roma Majvallen 11 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info