Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2012(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp C Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalen/Krokslätts FF Blå Emil Eckerstein 0767747874 Gul/Blå/Blå/Gul
Dalen/Krokslätts FF Gul Emil Eckerstein 0767747874 Gul/Blå/Blå/Gul
Hovås Billdal IF 6 Henrik Winsnes 0709834800 Vit/Vit/Vita
Hovås Billdal IF 7 Peter Johansson 0701683364 Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll 1 Tomislav-Tomi Miocic 0700905334 Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll 2 Niklas Meyer 0730964246 Vit, Vit, Vita
Kållered SK P12 Blå Magnus Wiklund Blå/Blå/Blå
Kållered SK P12 Svart Magnus Wiklund Blå/Blå/Blå
Lindome GIF 1 Niclas Yngvesson Vit-svart-randig/Svart/Vit
Lindome GIF 2 Niclas Yngvesson Vit-svart-randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF P-12 Svart Mattias Lundström Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Vit Mattias Lundström Gul/Svart/Gul
Näsets SK 1 Sonja Strand 0705951168 vinröda/Svarta/Vinröda
Näsets SK 6 Sonja Strand 0705951168 vinröda/Svarta/Vinröda
Örgryte IS Fotboll Svart Sebastian Söderström 0732480396 Röd, Blå, Vit
Örgryte IS Fotboll Vit Sebastian Söderström 0732480396 Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-21 18:00 (Inst.) Kållered SK P12 Svart - Hovås Billdal IF 6 Kållered Sportcenter 2
2021-04-21 18:00 (Inst.) Kållered SK P12 Blå - Hovås Billdal IF 7 Kållered Sportcenter 2
2021-04-24 13:15 (Inst.) Dalen/Krokslätts FF Gul - Näsets SK 6 Krokslättsvallen 7M7
2021-04-24 13:15 (Inst.) Dalen/Krokslätts FF Blå - Näsets SK 1 Krokslättsvallen 7M7
2021-04-24 15:00 (Inst.) Mölnlycke IF Vit - IF Mölndal Fotboll 1 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-04-24 15:00 (Inst.) Mölnlycke IF P-12 Svart - IF Mölndal Fotboll 2 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-04-25 13:15 (Inst.) Örgryte IS Fotboll Vit - Lindome GIF 2 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-04-25 13:15 (Inst.) Örgryte IS Fotboll Svart - Lindome GIF 1 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
Omgång 2
2021-04-28 18:30 (Inst.) Lindome GIF 2 - Mölnlycke IF Vit Lindevi 5
2021-04-28 18:30 (Inst.) Lindome GIF 1 - Mölnlycke IF P-12 Svart Lindevi 4
2021-04-28 19:00 (Inst.) IF Mölndal Fotboll 1 - Kållered SK P12 Svart Enerbacksplan 11 5M5
2021-04-28 19:00 (Inst.) IF Mölndal Fotboll 2 - Kållered SK P12 Blå Enerbacksplan 12 5M5
2021-05-01 11:00 (Inst.) Dalen/Krokslätts FF Gul - Örgryte IS Fotboll Vit Krokslättsvallen 7M7
2021-05-01 11:00 (Inst.) Dalen/Krokslätts FF Blå - Örgryte IS Fotboll Svart Krokslättsvallen 7M7
2021-05-02 12:30 (Inst.) Näsets SK 6 - Hovås Billdal IF 6 Lundin Arena
2021-05-02 12:30 (Inst.) Näsets SK 1 - Hovås Billdal IF 7 Lundin Arena
Omgång 3
2021-05-05 17:30 (Inst.) Hovås Billdal IF 6 - IF Mölndal Fotboll 1 Billdalsvallen 3A
2021-05-05 17:30 (Inst.) Hovås Billdal IF 7 - IF Mölndal Fotboll 2 Billdalsvallen 3B
2021-05-05 18:30 (Inst.) Kållered SK P12 Svart - Lindome GIF 2 Kållered Sportcenter 2
2021-05-05 18:30 (Inst.) Kållered SK P12 Blå - Lindome GIF 1 Kållered Sportcenter 2
2021-05-08 16:00 Mölnlycke IF Vit - Dalen/Krokslätts FF Gul Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-05-08 16:00 Mölnlycke IF P-12 Svart - Dalen/Krokslätts FF Blå Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-05-09 12:00 Örgryte IS Fotboll Vit - Näsets SK 6 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-05-09 12:00 Örgryte IS Fotboll Svart - Näsets SK 1 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
Omgång 4
2021-05-19 18:30 Lindome GIF 2 - Hovås Billdal IF 6 Lindevi 5
2021-05-19 18:30 Lindome GIF 1 - Hovås Billdal IF 7 Lindevi 4
2021-05-20 18:30 Näsets SK 6 - IF Mölndal Fotboll 1 Lundin Arena
2021-05-20 18:30 Näsets SK 1 - IF Mölndal Fotboll 2 Lundin Arena
2021-05-22 11:00 Dalen/Krokslätts FF Gul - Kållered SK P12 Svart Krokslättsvallen 7M7
2021-05-22 11:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - Kållered SK P12 Blå Krokslättsvallen 7M7
2021-05-23 13:30 Örgryte IS Fotboll Vit - Mölnlycke IF Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-05-23 13:30 Örgryte IS Fotboll Svart - Mölnlycke IF P-12 Svart ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
Omgång 5
2021-05-26 17:30 Hovås Billdal IF 6 - Dalen/Krokslätts FF Gul Billdalsvallen 3A
2021-05-26 17:30 Hovås Billdal IF 7 - Dalen/Krokslätts FF Blå Billdalsvallen 3B
2021-05-26 18:30 Kållered SK P12 Svart - Örgryte IS Fotboll Vit Kållered Sportcenter 2
2021-05-26 18:30 Kållered SK P12 Blå - Örgryte IS Fotboll Svart Kållered Sportcenter 2
2021-05-26 18:30 IF Mölndal Fotboll 1 - Lindome GIF 2 Enerbacksplan 11 5M5
2021-05-26 18:30 IF Mölndal Fotboll 2 - Lindome GIF 1 Enerbacksplan 12 5M5
2021-05-30 14:00 Mölnlycke IF Vit - Näsets SK 6 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-05-30 14:00 Mölnlycke IF P-12 Svart - Näsets SK 1 Djupedalsplan A Konstgräs höger
Omgång 6
2021-06-05 10:00 Örgryte IS Fotboll Vit - Hovås Billdal IF 6 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-06-05 10:00 Örgryte IS Fotboll Svart - Hovås Billdal IF 7 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-06-05 12:00 Dalen/Krokslätts FF Gul - IF Mölndal Fotboll 1 Krokslättsvallen 7M7
2021-06-05 12:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - IF Mölndal Fotboll 2 Krokslättsvallen 7M7
2021-06-05 15:00 Mölnlycke IF Vit - Kållered SK P12 Svart Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-06-05 15:00 Mölnlycke IF P-12 Svart - Kållered SK P12 Blå Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-06-05 15:45 Näsets SK 6 - Lindome GIF 2 Lundin Arena
2021-06-05 15:45 Näsets SK 1 - Lindome GIF 1 Lundin Arena
Omgång 7
2021-06-09 17:30 Hovås Billdal IF 6 - Mölnlycke IF Vit Billdalsvallen 3A
2021-06-09 17:30 Hovås Billdal IF 7 - Mölnlycke IF P-12 Svart Billdalsvallen 3A
2021-06-09 18:30 Kållered SK P12 Svart - Näsets SK 6 Kållered Sportcenter 2
2021-06-09 18:30 Kållered SK P12 Blå - Näsets SK 1 Kållered Sportcenter 2
2021-06-09 18:30 IF Mölndal Fotboll 1 - Örgryte IS Fotboll Vit Enerbacksplan 11 5M5
2021-06-09 18:30 IF Mölndal Fotboll 2 - Örgryte IS Fotboll Svart Enerbacksplan 12 5M5
2021-06-09 18:30 Lindome GIF 2 - Dalen/Krokslätts FF Gul Lindevi 5
2021-06-09 18:30 Lindome GIF 1 - Dalen/Krokslätts FF Blå Lindevi 4

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info