Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2012(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp C Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalen/Krokslätts FF Blå Emil Eckerstein 0767747874 Gul/Blå/Blå/Gul
Dalen/Krokslätts FF Gul Emil Eckerstein 0767747874 Gul/Blå/Blå/Gul
IF Mölndal Fotboll 1 Tomislav-Tomi Miocic 0700905334 Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll 2 Niklas Meyer 0730964246 Vit, Vit, Vita
IFK Hindås Blå Johan Hallin 0709285796 vit/Blå/Blå
IFK Hindås Vit Johan Hallin 0709285796 vit/Blå/Blå
Kållered SK P12 Svart Magnus Wiklund Blå/Blå/Blå
Kållered SK P12 Vit Magnus Wiklund Blå/Blå/Blå
Landvetter IS Blå Anders Lindeborg 0734442442 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Grön Anders Lindeborg 0734442442 Grön/Grön/Grön
Lindome GIF 1 Niclas Yngvesson Vit-svart-randig/Svart/Vit
Lindome GIF 2 Niclas Yngvesson Vit-svart-randig/Svart/Vit
Sjövalla FK 1 Robert Kálmán 0709360252 Vit/Svart/Vit
Sjövalla FK 2 Robert Kálmán 0709360252 Vit/Svart/Vit
Solängens BK Röd Bengt Erik Björnwall 0765533022 Vit, Vit alt grön, Vita alt gröna
Solängens BK Svart Bengt Erik Björnwall 0765533022 Vit, Vit alt grön, Vita alt gröna
Örgryte IS Fotboll Blå Sebastian Söderström 0732480396 Röd, Blå, Vit
Örgryte IS Fotboll Röd Sebastian Söderström 0732480396 Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-25 18:00 IF Mölndal Fotboll 2 - Solängens BK Röd Enerbacksplan 12 5M5
2021-08-25 18:00 IF Mölndal Fotboll 1 - Solängens BK Svart Enerbacksplan 11 5M5
2021-08-25 18:30 IFK Hindås Vit - Sjövalla FK 2 Fagervallen 22 Konstgräs
2021-08-25 18:30 IFK Hindås Blå - Sjövalla FK 1 Fagervallen 22 Konstgräs
2021-08-25 18:30 Kållered SK P12 Vit - Lindome GIF 2 Kållered Sportcenter 2
2021-08-25 18:30 Kållered SK P12 Svart - Lindome GIF 1 Kållered Sportcenter 2
2021-08-29 11:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - Örgryte IS Fotboll Blå Krokslättsvallen 7M7
2021-08-29 11:00 Dalen/Krokslätts FF Gul - Örgryte IS Fotboll Röd Krokslättsvallen 7M7
Omgång 2
2021-08-31 18:30 Solängens BK Svart - IFK Hindås Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-08-31 18:30 Solängens BK Röd - IFK Hindås Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-09-01 18:00 Lindome GIF 1 - Landvetter IS Blå Lindevi 4
2021-09-01 18:00 Lindome GIF 2 - Landvetter IS Grön Lindevi 5
2021-09-05 11:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - IF Mölndal Fotboll 2 Krokslättsvallen 7M7
2021-09-05 11:00 Dalen/Krokslätts FF Gul - IF Mölndal Fotboll 1 Krokslättsvallen 7M7
2021-10-09 10:30 Sjövalla FK 1 - Kållered SK P12 Vit Mölnlycke IP höger
2021-10-09 10:30 Sjövalla FK 2 - Kållered SK P12 Svart Mölnlycke IP vänster
Omgång 3
2021-09-08 18:00 IF Mölndal Fotboll 2 - Örgryte IS Fotboll Röd Enerbacksplan 12 5M5
2021-09-08 18:00 IF Mölndal Fotboll 1 - Örgryte IS Fotboll Blå Enerbacksplan 11 5M5
2021-09-08 18:00 Kållered SK P12 Vit - Solängens BK Svart Kållered Sportcenter 2
2021-09-08 18:00 Kållered SK P12 Svart - Solängens BK Röd Kållered Sportcenter 2
2021-09-08 18:30 IFK Hindås Vit - Dalen/Krokslätts FF Blå Fagervallen 22 Konstgräs
2021-09-08 18:30 IFK Hindås Blå - Dalen/Krokslätts FF Gul Fagervallen 22 Konstgräs
2021-09-12 12:00 Landvetter IS Blå - Sjövalla FK 1 Landvetter IP A-plan 11
2021-09-12 12:00 Landvetter IS Grön - Sjövalla FK 2 Landvetter IP A-plan 11
Omgång 4
2021-09-14 18:30 Solängens BK Svart - Landvetter IS Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-09-14 18:30 Solängens BK Röd - Landvetter IS Grön Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-09-15 18:00 IF Mölndal Fotboll 2 - IFK Hindås Vit Enerbacksplan 12 5M5
2021-09-15 18:00 IF Mölndal Fotboll 1 - IFK Hindås Blå Enerbacksplan 11 5M5
2021-09-19 12:00 Örgryte IS Fotboll Röd - Lindome GIF 1 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-09-19 12:00 Örgryte IS Fotboll Blå - Lindome GIF 2 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-09-19 13:30 Dalen/Krokslätts FF Blå - Kållered SK P12 Vit Krokslättsvallen 7M7
2021-09-19 13:30 Dalen/Krokslätts FF Gul - Kållered SK P12 Svart Krokslättsvallen 7M7
Omgång 5
2021-09-22 18:00 Kållered SK P12 Vit - IF Mölndal Fotboll 2 Kållered Sportcenter 2
2021-09-22 18:00 Kållered SK P12 Svart - IF Mölndal Fotboll 1 Kållered Sportcenter 2
2021-09-22 18:00 Lindome GIF 1 - Sjövalla FK 1 Lindevi 4
2021-09-22 18:00 Lindome GIF 2 - Sjövalla FK 2 Lindevi 5
2021-09-22 18:30 IFK Hindås Vit - Örgryte IS Fotboll Röd Fagervallen 22 Konstgräs
2021-09-22 18:30 IFK Hindås Blå - Örgryte IS Fotboll Blå Fagervallen 22 Konstgräs
2021-09-26 11:00 Landvetter IS Blå - Dalen/Krokslätts FF Blå Landvetter IP A-plan 11
2021-09-26 11:00 Landvetter IS Grön - Dalen/Krokslätts FF Gul Landvetter IP A-plan 11
Omgång 6
2021-09-28 18:30 Solängens BK Svart - Lindome GIF 1 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-09-28 18:30 Solängens BK Röd - Lindome GIF 2 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-09-29 18:30 IFK Hindås Vit - Kållered SK P12 Vit Fagervallen 22 Konstgräs
2021-09-29 18:30 IFK Hindås Blå - Kållered SK P12 Svart Fagervallen 22 Konstgräs
2021-09-30 17:30 IF Mölndal Fotboll 2 - Landvetter IS Blå Enerbacksplan 12 5M5
2021-09-30 17:30 IF Mölndal Fotboll 1 - Landvetter IS Grön Enerbacksplan 11 5M5
2021-10-03 14:30 Örgryte IS Fotboll Röd - Sjövalla FK 1 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-10-03 14:30 Örgryte IS Fotboll Blå - Sjövalla FK 2 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info