Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2009- 3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Mats Lindebro 0709605649 Svart/Vit/Svart/Gul
Boo FF 2 Sofia Lindberg 0701839177 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 2 Niklas Sjögren 0765264093 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enskede IK Grå Marcus Axelsson 0702216589 Svarta/svarta/röda
FK Bromma Grön Fredrik Nordholm Grön/Svart/Gröna
Hammarby IF FF 4 grön Susanne Carlsson 0708632130 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 3 Sofia Jakobsson Sandin Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK D blå Scott Eric Moore 0763165147 blåvit randig/blå/blå
Sollentuna FK Hel. 1 Ellinor Torpare 0709203920 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK Silver 1 Marina Vangstad 0708156546 Svart/vit/Svart/Svart
Vasalund IF 1 Mikael Göhle 0707992256 0707992256 Röda/Svarta/Röda
Värtans IK 2 Richard Karlgren 0704385622 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 11:30 (Inst.) Enskede IK Grå - Hammarby IF FF 4 grön Enskede IP 4
2021-04-24 11:30 (Inst.) AIK FF 2 - FK Bromma Grön Råstasjön 12
2021-04-24 13:45 (Inst.) Sollentuna FK Hel. 1 - Djurgårdens IF FF 2 Helenelunds IP 2
2021-04-25 12:15 (Inst.) IFK Lidingö FK D blå - Boo FF 2 Hersby BP 1
2021-04-25 16:30 (Inst.) Värtans IK 2 - Vasalund IF 1 Östermalms IP 2
2021-04-30 18:45 (Inst.) FK Bromma Grön - Enskede IK Grå Ängby Södra BP 11
Maj
2021-05-01 11:15 (Inst.) Sollentuna FK Silver 1 - Sollentuna FK Hel. 1 Helenelunds IP 2
2021-05-02 10:15 (Inst.) Djurgårdens IF FF 2 - AIK FF 2 Östermalms IP 3
2021-05-02 10:45 (Inst.) Boo FF 2 - Värtans IK 2 Boovallen 21
2021-05-02 14:00 (Inst.) Hammarby IF FF 4 grön - IF Brommapojkarna 3 Kärrtorps IP 32
2021-05-08 11:30 Enskede IK Grå - Djurgårdens IF FF 2 Enskede IP 4
2021-05-08 12:45 Värtans IK 2 - IFK Lidingö FK D blå Östermalms IP 2
2021-05-08 13:00 IF Brommapojkarna 3 - FK Bromma Grön Stora Mossens IP 3
2021-05-09 15:00 Sollentuna FK Hel. 1 - Vasalund IF 1 Helenelunds IP 2
2021-05-21 18:45 FK Bromma Grön - Hammarby IF FF 4 grön Ängby Södra BP 11
2021-05-22 12:00 Vasalund IF 1 - AIK FF 2 Skytteholms IP 4
2021-05-22 12:30 Sollentuna FK Silver 1 - Enskede IK Grå Helenelunds IP 2
2021-05-23 10:15 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 3 Östermalms IP 3
2021-05-23 10:30 AIK FF 2 - Sollentuna FK Silver 1 Kärrdals BP 11
2021-05-23 12:00 Boo FF 2 - Sollentuna FK Hel. 1 Boovallen 21
2021-05-27 19:00 Sollentuna FK Hel. 1 - IFK Lidingö FK D blå Helenelunds IP 2
2021-05-29 10:00 AIK FF 2 - Boo FF 2 Råstasjön 12
2021-05-29 11:30 Enskede IK Grå - Vasalund IF 1 Enskede IP 4
2021-05-30 08:30 IF Brommapojkarna 3 - Sollentuna FK Silver 1 Stora Mossens IP 2
2021-05-30 15:15 Hammarby IF FF 4 grön - Djurgårdens IF FF 2 Kärrtorps IP 32
Juni
2021-06-05 10:00 Vasalund IF 1 - IF Brommapojkarna 3 Råstasjön 12
2021-06-05 12:30 Sollentuna FK Silver 1 - Hammarby IF FF 4 grön Helenelunds IP 2
2021-06-05 12:45 Värtans IK 2 - Sollentuna FK Hel. 1 Östermalms IP 2
2021-06-06 10:15 Djurgårdens IF FF 2 - FK Bromma Grön Östermalms IP 3
2021-06-06 12:00 Boo FF 2 - Enskede IK Grå Boovallen 21
2021-06-06 12:15 IFK Lidingö FK D blå - AIK FF 2 Hersby BP 1
2021-06-11 18:45 FK Bromma Grön - Sollentuna FK Silver 1 Ängby Södra BP 11
2021-06-12 10:15 Enskede IK Grå - IFK Lidingö FK D blå Enskede IP 4
2021-06-12 10:30 IF Brommapojkarna 3 - Boo FF 2 Stora Mossens IP 3
2021-06-12 11:30 AIK FF 2 - Värtans IK 2 Råstasjön 12
2021-06-13 15:15 Hammarby IF FF 4 grön - Vasalund IF 1 Kärrtorps IP 32
Augusti
2021-08-28 10:00 Vasalund IF 1 - FK Bromma Grön Råstasjön 12
2021-08-28 12:45 Värtans IK 2 - Enskede IK Grå Östermalms IP 2
2021-08-28 13:45 Sollentuna FK Silver 1 - Djurgårdens IF FF 2 Helenelunds IP 2
2021-08-29 09:30 Boo FF 2 - Hammarby IF FF 4 grön Boovallen 21
2021-08-29 11:00 IFK Lidingö FK D blå - IF Brommapojkarna 3 Hersby BP 1
September
2021-09-03 18:45 FK Bromma Grön - Boo FF 2 Ängby Södra BP 11
2021-09-04 10:00 AIK FF 2 - Sollentuna FK Hel. 1 Råstasjön 12
2021-09-04 15:30 IF Brommapojkarna 3 - Värtans IK 2 Stora Mossens IP 3
2021-09-05 15:15 Hammarby IF FF 4 grön - IFK Lidingö FK D blå Kärrtorps IP 32
2021-09-11 11:30 Vasalund IF 1 - Sollentuna FK Silver 1 Råstasjön 12
2021-09-11 14:00 Värtans IK 2 - Hammarby IF FF 4 grön Östermalms IP 2
2021-09-12 12:15 IFK Lidingö FK D blå - FK Bromma Grön Hersby BP 1
2021-09-12 13:15 Boo FF 2 - Djurgårdens IF FF 2 Boovallen 21
2021-09-12 16:30 Sollentuna FK Hel. 1 - Enskede IK Grå Helenelunds IP 2
2021-09-17 18:45 FK Bromma Grön - Värtans IK 2 Ängby Södra BP 11
2021-09-18 10:15 Enskede IK Grå - AIK FF 2 Enskede IP 4
2021-09-18 12:30 Sollentuna FK Silver 1 - Boo FF 2 Helenelunds IP 2
2021-09-18 14:15 IF Brommapojkarna 3 - Sollentuna FK Hel. 1 Stora Mossens IP 3
2021-09-19 10:15 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Lidingö FK D blå Östermalms IP 3
2021-09-19 15:15 Djurgårdens IF FF 2 - Vasalund IF 1 Hjorthagens IP 2
2021-09-25 10:00 AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 3 Råstasjön 12
2021-09-25 11:30 Värtans IK 2 - Djurgårdens IF FF 2 Östermalms IP 2
2021-09-25 12:30 Sollentuna FK Hel. 1 - Hammarby IF FF 4 grön Helenelunds IP 2
2021-09-26 09:30 Boo FF 2 - Vasalund IF 1 Fisksätra IP 12
2021-09-26 12:15 IFK Lidingö FK D blå - Sollentuna FK Silver 1 Hersby BP 1
Oktober
2021-10-01 18:45 FK Bromma Grön - Sollentuna FK Hel. 1 Ängby Södra BP 11
2021-10-02 11:30 Vasalund IF 1 - IFK Lidingö FK D blå Råstasjön 12
2021-10-02 11:45 IF Brommapojkarna 3 - Enskede IK Grå Stora Mossens IP 3
2021-10-02 12:30 Sollentuna FK Silver 1 - Värtans IK 2 Helenelunds IP 2
2021-10-03 14:00 Hammarby IF FF 4 grön - AIK FF 2 Kärrtorps IP 32

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info