Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2013-10

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK 1 Jesper Christoffer Werner Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 3 Johanna Gerdin Bueno 0724511798 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 4 Mattias Samuelsson 0730780529 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 8 Daniel Roos 0761226504 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Ljusgrön Anders Wahlbom Svarta/svarta/röda
Gustavsbergs IF FK Röd Thérèse Johnsson Sundberg 0721731346 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 5 grön Anna Maria Bjurefeldt 0729990034 0729990034 Vit/Grön/Vit
Jarlabergs IF Svart Jesse Piisinen 0762009466 Svart/Svart/Svart
Järla IF FK Svart Ingela Eneqvist 0739400029 Vit svart/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Saltsjöbadens IF Vit Fredrik Eng 0766121040 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Röd Mikael Järetoft 0706059829 Röd/Blå/Blå
Tyresö FF Blå Oscar Kumlin Gul/Röd/Röda
Värmdö IF Blå Graeme Knox Blå/Blå/Blå
Älta IF gul Kristina Rydlund Gul/svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) Älta IF gul - Hammarby IF FF 5 grön Älta IP 115
2021-04-24 10:30 (Inst.) Boo FF 4 - Jarlabergs IF Svart Boovallen 217
2021-04-24 11:00 (Inst.) Järla IF FK Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 Nacka IP 116 (hall)
2021-04-24 11:30 (Inst.) Boo FF 3 - Gustavsbergs IF FK Röd Boovallen 216
2021-04-24 12:00 (Inst.) Saltsjöbadens IF Vit - Sickla IF Röd Saltsjöbadens IP 21
2021-04-24 12:00 (Inst.) Enskede IK Ljusgrön - Boo FF 8 Enskede IP 56
2021-04-24 14:00 (Inst.) Tyresö FF Blå - Värmdö IF Blå Tyresövallen 215
Maj
2021-05-01 09:30 (Inst.) Sickla IF Röd - Boo FF 4 Sicklavallen 16
2021-05-01 10:00 (Inst.) Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Boo FF 3 Kärrtorps IP 215
2021-05-01 11:00 (Inst.) Värmdö IF Blå - Enskede IK Ljusgrön Värmdövallen 215
2021-05-01 11:30 (Inst.) Boo FF 8 - Älta IF gul Boovallen 215
2021-05-01 12:00 (Inst.) Jarlabergs IF Svart - Järla IF FK Svart Jarlabergs Skolplan 1
2021-05-02 13:00 (Inst.) Hammarby IF FF 5 grön - Saltsjöbadens IF Vit Hammarbyhöjdens BP 116
2021-05-02 14:00 (Inst.) Gustavsbergs IF FK Röd - Tyresö FF Blå Farstaborg 2
2021-05-08 09:00 Älta IF gul - Enskede IK Ljusgrön Älta IP 115
2021-05-08 10:30 Boo FF 4 - Hammarby IF FF 5 grön Boovallen 217
2021-05-08 11:00 Järla IF FK Svart - Sickla IF Röd Rusta BP 1
2021-05-08 11:30 Boo FF 3 - Jarlabergs IF Svart Boovallen 216
2021-05-08 12:00 Saltsjöbadens IF Vit - Boo FF 8 Saltsjöbadens IP 21
2021-05-08 14:00 Tyresö FF Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 Strandskolan 125
2021-05-09 13:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Värmdö IF Blå Farstaborg 2
2021-05-22 09:30 Sickla IF Röd - Boo FF 3 Sicklavallen 16
2021-05-22 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Gustavsbergs IF FK Röd Kärrtorps IP 215
2021-05-22 11:00 Enskede IK Ljusgrön - Saltsjöbadens IF Vit Enskede IP 56
2021-05-22 11:00 Värmdö IF Blå - Älta IF gul Värmdövallen 215
2021-05-22 11:30 Boo FF 8 - Boo FF 4 Boovallen 215
2021-05-22 12:00 Jarlabergs IF Svart - Tyresö FF Blå Jarlabergs Skolplan 1
2021-05-23 13:00 Hammarby IF FF 5 grön - Järla IF FK Svart Hammarbyhöjdens BP 116
2021-05-29 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Värmdö IF Blå Kärrtorps IP 215
2021-05-29 10:00 Järla IF FK Svart - Boo FF 8 Rusta BP 2
2021-05-29 10:30 Boo FF 4 - Enskede IK Ljusgrön Boovallen 217
2021-05-29 12:00 Saltsjöbadens IF Vit - Älta IF gul Saltsjöbadens IP 21
2021-05-29 12:30 Boo FF 3 - Hammarby IF FF 5 grön Boovallen 216
2021-05-29 14:00 Tyresö FF Blå - Sickla IF Röd Tyresövallen 215
2021-05-30 14:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Jarlabergs IF Svart Farstaborg 2
Juni
2021-06-05 09:30 Sickla IF Röd - Gustavsbergs IF FK Röd Sicklavallen 16
2021-06-05 11:00 Älta IF gul - Boo FF 4 Älta IP 126
2021-06-05 11:00 Värmdö IF Blå - Saltsjöbadens IF Vit Värmdövallen 215
2021-06-05 11:30 Boo FF 8 - Boo FF 3 Boovallen 215
2021-06-05 12:00 Enskede IK Ljusgrön - Järla IF FK Svart Enskede IP 56
2021-06-05 12:00 Jarlabergs IF Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 Jarlabergs Skolplan 1
2021-06-06 13:00 Hammarby IF FF 5 grön - Tyresö FF Blå Hammarbyhöjdens BP 116
2021-06-12 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Sickla IF Röd Kärrtorps IP 215
2021-06-12 10:00 Järla IF FK Svart - Älta IF gul Nacka IP 116 (hall)
2021-06-12 10:30 Boo FF 4 - Saltsjöbadens IF Vit Boovallen 217
2021-06-12 12:00 Jarlabergs IF Svart - Värmdö IF Blå Jarlabergs Skolplan 1
2021-06-12 12:30 Boo FF 3 - Enskede IK Ljusgrön Boovallen 216
2021-06-12 14:00 Tyresö FF Blå - Boo FF 8 Tyresövallen 215
2021-06-13 14:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Hammarby IF FF 5 grön Farstaborg 2
Augusti
2021-08-28 09:30 Sickla IF Röd - Jarlabergs IF Svart Sicklavallen 16
2021-08-28 11:00 Älta IF gul - Boo FF 3 Älta IP 126
2021-08-28 11:00 Värmdö IF Blå - Boo FF 4 Värmdövallen 215
2021-08-28 11:30 Boo FF 8 - Gustavsbergs IF FK Röd Boovallen 215
2021-08-28 12:00 Saltsjöbadens IF Vit - Järla IF FK Svart Saltsjöbadens IP 21
2021-08-28 12:00 Enskede IK Ljusgrön - Tyresö FF Blå Enskede IP 56
2021-08-29 13:00 Hammarby IF FF 5 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 Hammarbyhöjdens BP 116
September
2021-09-04 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Boo FF 8 Kärrtorps IP 215
2021-09-04 09:30 Sickla IF Röd - Värmdö IF Blå Sicklavallen 16
2021-09-04 10:30 Boo FF 3 - Saltsjöbadens IF Vit Boovallen 216
2021-09-04 11:00 Järla IF FK Svart - Boo FF 4 Nacka IP 116 (hall)
2021-09-04 12:00 Jarlabergs IF Svart - Hammarby IF FF 5 grön Jarlabergs Skolplan 1
2021-09-04 13:00 Tyresö FF Blå - Älta IF gul Tyresövallen 215
2021-09-05 14:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Enskede IK Ljusgrön Farstaborg 2
2021-09-11 09:00 Älta IF gul - Gustavsbergs IF FK Röd Älta IP 115
2021-09-11 10:30 Boo FF 4 - Boo FF 3 Boovallen 217
2021-09-11 11:00 Värmdö IF Blå - Järla IF FK Svart Värmdövallen 215
2021-09-11 11:30 Boo FF 8 - Jarlabergs IF Svart Boovallen 215
2021-09-11 12:00 Saltsjöbadens IF Vit - Tyresö FF Blå Saltsjöbadens IP 21
2021-09-11 12:00 Enskede IK Ljusgrön - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 Enskede IP 56
2021-09-12 13:00 Hammarby IF FF 5 grön - Sickla IF Röd Hammarbyhöjdens BP 116
2021-09-18 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Älta IF gul Kärrtorps IP 215
2021-09-18 10:30 Sickla IF Röd - Boo FF 8 Sicklavallen 16
2021-09-18 11:00 Jarlabergs IF Svart - Enskede IK Ljusgrön Jarlabergs Skolplan 1
2021-09-18 11:30 Boo FF 3 - Järla IF FK Svart Boovallen 216
2021-09-18 13:00 Tyresö FF Blå - Boo FF 4 Tyresövallen 215
2021-09-19 13:00 Hammarby IF FF 5 grön - Värmdö IF Blå Hammarbyhöjdens BP 116
2021-09-19 14:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Saltsjöbadens IF Vit Farstaborg 2
2021-09-25 09:00 Älta IF gul - Jarlabergs IF Svart Älta IP 115
2021-09-25 10:00 Järla IF FK Svart - Tyresö FF Blå Nacka IP 116 (hall)
2021-09-25 10:30 Boo FF 4 - Gustavsbergs IF FK Röd Boovallen 217
2021-09-25 11:00 Värmdö IF Blå - Boo FF 3 Värmdövallen 215
2021-09-25 11:30 Boo FF 8 - Hammarby IF FF 5 grön Boovallen 215
2021-09-25 12:00 Saltsjöbadens IF Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 Saltsjöbadens IP 21
2021-09-25 12:00 Enskede IK Ljusgrön - Sickla IF Röd Enskede IP 56
Oktober
2021-10-02 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Boo FF 4 Kärrtorps IP 215
2021-10-02 10:30 Sickla IF Röd - Älta IF gul Sicklavallen 16
2021-10-02 11:30 Boo FF 8 - Värmdö IF Blå Boovallen 215
2021-10-02 12:00 Tyresö FF Blå - Boo FF 3 Tyresövallen 215
2021-10-02 12:00 Jarlabergs IF Svart - Saltsjöbadens IF Vit Jarlabergs Skolplan 1
2021-10-03 13:00 Hammarby IF FF 5 grön - Enskede IK Ljusgrön Hammarbyhöjdens BP 116
2021-10-03 14:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Järla IF FK Svart Farstaborg 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info