Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2011-18

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 Peter Nilsson 0708110450 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 6 Lina Lindfors 0706154510 Vinröd/Svart/Svarta
Gustavsbergs IF FK Röd Magnus Hesselroth 0767702760 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 5 vit Jens Lidman 0760015906 0760015906 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Vit Lina Asplund Henriksson 0738423933 Röd/Röd/Vita
Nynäshamns IF FK 1 Tobias Sagestam 0763095142 Blå tröja/Blå byxa/Vita strumpor
Saltsjöbadens IF Fredrik Eng 0766121040 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Grön Gustav Wennerblom 0766354231 Röd/Blå/Blå
Sköndals IK FK 1 Ulf Rönnbäck Marinblå/Marinblå/Marinblå
Tungelsta IF 1 Kim Dahlman Orange/Svart/Svart
Tyresö FF Gul Andreas Furukrona 0707193210 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 2 Carl-Johan Palm Blå/Blå/Blå
Älta IF gul Tanja Jakobsson Gul/svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 12:30 (Inst.) Gustavsbergs IF FK Röd - Älta IF gul Ösby BP 11
2021-04-24 13:45 (Inst.) Vendelsö IK 2 - Sköndals IK FK 1 Vendelsömalmsskolan 11
2021-04-25 09:00 (Inst.) Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 - Tungelsta IF 1 Kärrtorps IP 22
2021-04-25 10:15 (Inst.) Sickla IF Grön - Hammarby IF FF 5 vit Sicklavallen 1
2021-04-25 10:15 (Inst.) Tyresö FF Gul - Hanvikens SK Vit Tyresövallen 225
2021-04-25 16:00 (Inst.) Boo FF 6 - Nynäshamns IF FK 1 Orminge BP 1
Maj
2021-05-01 10:15 (Inst.) Älta IF gul - Boo FF 6 Älta IP 2
2021-05-01 11:30 (Inst.) Nynäshamns IF FK 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 Kvarnängens IP 22
2021-05-01 11:30 (Inst.) Tungelsta IF 1 - Saltsjöbadens IF Tungelsta IP 11
2021-05-01 14:00 (Inst.) Hanvikens SK Vit - Sickla IF Grön Trollbäckens IP 3
2021-05-01 15:00 (Inst.) Sköndals IK FK 1 - Tyresö FF Gul Sandåkra BP 11
2021-05-02 15:15 (Inst.) Hammarby IF FF 5 vit - Gustavsbergs IF FK Röd Hammarbyhöjdens BP 11
2021-05-08 12:30 Vendelsö IK 2 - Tungelsta IF 1 Vendelsömalmsskolan 11
2021-05-08 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Hanvikens SK Vit Ösby BP 11
2021-05-08 17:00 Saltsjöbadens IF - Nynäshamns IF FK 1 Saltsjöbadens IP 2
2021-05-09 10:15 Sickla IF Grön - Tyresö FF Gul Sicklavallen 1
2021-05-09 10:45 Boo FF 6 - Hammarby IF FF 5 vit Boovallen 116
2021-05-09 16:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 - Älta IF gul Kärrtorps IP 22
2021-05-22 10:15 Älta IF gul - Saltsjöbadens IF Älta IP 2
2021-05-22 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Vendelsö IK 2 Kvarnängens IP 22
2021-05-22 14:00 Hanvikens SK Vit - Boo FF 6 Trollbäckens IP 3
2021-05-22 15:00 Sköndals IK FK 1 - Sickla IF Grön Sandåkra BP 11
2021-05-23 11:30 Tyresö FF Gul - Gustavsbergs IF FK Röd Tyresövallen 225
2021-05-23 15:15 Hammarby IF FF 5 vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 Hammarbyhöjdens BP 11
2021-05-29 10:15 Tungelsta IF 1 - Sköndals IK FK 1 Tungelsta IP 11
2021-05-29 13:45 Gustavsbergs IF FK Röd - Sickla IF Grön Ösby BP 11
2021-05-29 15:45 Saltsjöbadens IF - Hammarby IF FF 5 vit Saltsjöbadens IP 2
2021-05-30 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 - Hanvikens SK Vit Kärrtorps IP 22
2021-05-30 10:45 Boo FF 6 - Tyresö FF Gul Boovallen 116
2021-05-30 11:00 Vendelsö IK 2 - Älta IF gul Vendelsömalmsskolan 12
Juni
2021-06-05 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Tungelsta IF 1 Kvarnängens IP 22
2021-06-05 14:00 Hanvikens SK Vit - Saltsjöbadens IF Trollbäckens IP 3
2021-06-05 15:00 Sköndals IK FK 1 - Gustavsbergs IF FK Röd Sandåkra BP 11
2021-06-05 17:00 Sickla IF Grön - Boo FF 6 Sicklavallen 1
2021-06-06 10:15 Tyresö FF Gul - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 Tyresövallen 225
2021-06-06 15:15 Hammarby IF FF 5 vit - Vendelsö IK 2 Hammarbyhöjdens BP 11
2021-06-12 11:30 Tungelsta IF 1 - Älta IF gul Tungelsta IP 11
2021-06-12 13:45 Vendelsö IK 2 - Hanvikens SK Vit Vendelsömalmsskolan 11
2021-06-13 09:30 Saltsjöbadens IF - Tyresö FF Gul Saltsjöbadens IP 2
2021-06-13 13:15 Boo FF 6 - Gustavsbergs IF FK Röd Boovallen 116
2021-06-13 16:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 - Sickla IF Grön Kärrtorps IP 22
Augusti
2021-08-22 09:30 Sköndals IK FK 1 - Nynäshamns IF FK 1 Sandåkra BP 11
2021-08-28 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 Ösby BP 11
2021-08-28 15:15 Älta IF gul - Nynäshamns IF FK 1 Älta IP 2
2021-08-29 09:00 Sickla IF Grön - Saltsjöbadens IF Sicklavallen 1
2021-08-29 09:00 Tyresö FF Gul - Vendelsö IK 2 Tyresövallen 225
2021-08-29 09:30 Sköndals IK FK 1 - Boo FF 6 Sandåkra BP 11
2021-08-29 15:15 Hammarby IF FF 5 vit - Tungelsta IF 1 Hammarbyhöjdens BP 11
September
2021-09-04 10:15 Älta IF gul - Sköndals IK FK 1 Älta IP 2
2021-09-04 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Hammarby IF FF 5 vit Kvarnängens IP 22
2021-09-04 11:30 Tungelsta IF 1 - Hanvikens SK Vit Tungelsta IP 11
2021-09-05 09:30 Saltsjöbadens IF - Gustavsbergs IF FK Röd Saltsjöbadens IP 2
2021-09-05 11:00 Vendelsö IK 2 - Sickla IF Grön Vendelsömalmsskolan 11
2021-09-05 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 - Boo FF 6 Kärrtorps IP 22
2021-09-11 12:45 Gustavsbergs IF FK Röd - Vendelsö IK 2 Ösby BP 11
2021-09-11 15:00 Sköndals IK FK 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 Sandåkra BP 11
2021-09-12 09:30 Boo FF 6 - Saltsjöbadens IF Boovallen 116
2021-09-12 10:15 Tyresö FF Gul - Tungelsta IF 1 Tyresövallen 225
2021-09-12 10:15 Hanvikens SK Vit - Nynäshamns IF FK 1 Trollbäckens IP 3
2021-09-12 16:30 Hammarby IF FF 5 vit - Älta IF gul Hammarbyhöjdens BP 11
2021-09-18 10:15 Älta IF gul - Hanvikens SK Vit Älta IP 2
2021-09-18 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Tyresö FF Gul Kvarnängens IP 22
2021-09-18 11:30 Tungelsta IF 1 - Sickla IF Grön Tungelsta Skola 12
2021-09-18 13:45 Vendelsö IK 2 - Boo FF 6 Vendelsömalmsskolan 12
2021-09-19 10:45 Saltsjöbadens IF - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 Saltsjöbadens IP 2
2021-09-19 15:15 Hammarby IF FF 5 vit - Sköndals IK FK 1 Hammarbyhöjdens BP 11
2021-09-25 12:45 Gustavsbergs IF FK Röd - Tungelsta IF 1 Ösby BP 11
2021-09-25 15:00 Sköndals IK FK 1 - Saltsjöbadens IF Sandåkra BP 11
2021-09-25 17:00 Sickla IF Grön - Nynäshamns IF FK 1 Sicklavallen 1
2021-09-26 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 - Vendelsö IK 2 Kärrtorps IP 22
2021-09-26 10:15 Tyresö FF Gul - Älta IF gul Tyresövallen 225
2021-09-26 10:15 Hanvikens SK Vit - Hammarby IF FF 5 vit Trollbäckens IP 3
Oktober
2021-10-02 10:15 Älta IF gul - Sickla IF Grön Älta IP 2
2021-10-02 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Gustavsbergs IF FK Röd Kvarnängens IP 22
2021-10-02 11:30 Tungelsta IF 1 - Boo FF 6 Tungelsta IP 11
2021-10-02 15:00 Vendelsö IK 2 - Saltsjöbadens IF Vendelsömalmsskolan 11
2021-10-03 12:45 Hanvikens SK Vit - Sköndals IK FK 1 Trollbäckens IP 3
2021-10-03 15:15 Hammarby IF FF 5 vit - Tyresö FF Gul Hammarbyhöjdens BP 11

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info